» »

H20 hlajenje z TT aquarius 2 z se vecjim hladilnikom in blokom

H20 hlajenje z TT aquarius 2 z se vecjim hladilnikom in blokom

Racunalnik ::

Kupil bom za 22ksit brez ddvja,aquarius sistem 2 in se neko novejso verzijo tega aquarius 2 z se vecjim hladilnikom in ventom in blokom.

Zanima me pa to kako bi nadgradil da bi mi hladilo se graficno kartico?Vrjetno pumpa ne zdrzi tega?

Hladilo bo amdja64 3500+,za katerega mi je prodajalec rekel da ta sistem itak pase na vse (kar se mi je tudi zdel malo neprevec NE siguren prodajalec).

Zanima me pa ker sem opazil da tukaj nekdo dela sam te sisteme,me zanima ce bi mi zamenjal ta cisto nov komplet za svoje bloke za procesor,grafiko in z vsemi temi crpalkami in cevmi in vse kar spada za tak komplet zraven.
Al to cenovno ne pride skupaj?

Jest drugace upam da je ta sistem za kaj in da mi ne bo vseskupaj crknilo.Je tudi res da je fabrski sistem ampak vseeno.

Kje pa drugace kupujete baker za bloke in kolk so te pumpe ki jih kupujete glasne v db priblizno?

Shark-357 ::

če boš to kupil ti bo tako žal da se boš ob tla metal no vsaj jaz sem se;(
jaz sem to prodal in sem kupil custom vodno blok te stane dobrih 10K pri EDDy-u ,pumpa maxijet 1000 je 6K ,radiator je pa 14K pa maš tako vodno da se TT skrije

drugače pa uporabi iskanje je bilo doet predebatiranega o TT Aquarius 2

Zgodovina sprememb…

Racunalnik ::

Ta naj bi bil nek big water al podoben sistem ki je kao boljsi.
Pa mi je potem se prodajalec rekel da se mi bo kasneje pumpa zacela dret ker je pac navadna.

Pa tudi sem prebral nekaj debat in videl da so uporabniki nezadovoljni.

Zanima me pa se vedno kje se kupi baker pac kaksnih 6x6cm in pa 2cm debeline.Pa kolk stane tak baker.Ma mogoce kdo sliko od eddyevega bloka za 3500 amd 64 procesor in pa za graficno pa mogoce se za tisti cipk ki je ponavadi hlajen na platah z ventilatorjem.

Eddy ::

Živjo!

Če bi opazoval bannerje bi do sedaj opazil banner, ki te popelje na tole stran. Edino če imaš mozillo in imaš blokirane bannerje.
www.ekwaterblocks.com

gamer ::

js prodajam radiator če te zanima,...
blok pa rabš za amd64... ta pa nebo pasu

kontaktirej me na ZS

Racunalnik ::

Kaj a ta sistem nima bloka za 64 procesor (939)?

Ja od cerkovnika sem pogledal,ampak ker meni nabavlja firma bi on mogu imeti tudi firmo.Zdej me pa se zanima ce mi lahko kdo pomaga kje najti sistem maximalno do 30ksit od firme ki prodaja take komplete,seveda da so sistemi za kej,da ni glih najvecji poden.

Zgodovina sprememb…

hunter01 ::

Zakaj pa ti firma nabavlja? A boš mar to dal eni firmi da ti vgradi?
Boš pa ja sam vgradil, saj ni tako težko.

Racunalnik ::

Ne no,sam bom vgradil,ampak prek ene firme gre in zato ta firma kupuje samo od firme,sej ves da firma nebo davkov placevala drugi itd.

Dejte prosim pomagat.Rabim pa za AMD 64 3500+procesor.

hunter01 ::

Torej se ti gre da bi dobil davek nazaj?
Če se ti pa ne gre za davek pa lepo kupi pri Eddy-ju.
Lahko pa ga vprašaš če ti lahko napiše račun...

Racunalnik ::

Ne jest,FIRMA,firma kupuje zame in firma rabi drugo firmo.Nevem kako deljao firme in me tudi ne zanima,meni gre lahko to preko te firme ce ta firma lahko nabavi od druge firme.Samo to,firma more biti kot je nevem mlacom,jae itd pa je.

Eddy ::

Meni se zdi, da misliš, oziroma misli ta firma da bi kupila od njih kao za nadaljnjo prodajo... A mam prov? Takole neboš dobil dobrega hlajenja.
Potem kupi Big Water od mlacoma... če ti bojo dal ceno za nadaljnjo prodajo... kar pa dvomim...|O
www.ekwaterblocks.com

Racunalnik ::

Zdej ali je to za nadaljno prodajo ali ni nevem,vem pa samo to da vrjetno nebo ta firma drugi davk placevala ne.
Tako da vrjetno kupi firma ta komplet brez obdavcitve.Recimo fizicna oseba placa se davek.

Ok ce nihce od vas nima firme potem me zanima katere stacune prodajajo se kaj takega podobnega,kaj pa tista pc cooling stacuna al kaj je ze,k se linki tukaj po forumu valja,a je to stacuna al je to spet privat scena?

Zgodovina sprememb…

VASkO ::

zaj pa povej al bos vodno vzel zato, ker ga pac dobis od firme pa ni vazno, ce je za en drek ali ne, ali pa bos vzel za to, da bo kaj haska od takega hlajenja?

so ti ze drugi povedali, kaj pol kupi. tisto je pa cool-pc.org, ce si to mislil.

Racunalnik ::

Nevem zakaj morm vedno pojasnevati kaj napisem,ker je napisano cisto enostavno.
Ce mi neka firma kupi vodno ga po tej logiki dobim zastonj.

Ce hocem imeti dobro bi pa lahko kupil sistem iz zlata.

Zatorej me zanima katera firma pri nas ima status firme in da prodaja take komplete.

Tic ::

http://www.cool-pc.org

In še veliko bolje kot akvarijus™
persona civitas ;>

WinsuckeR ::

No vem da so ti že vsi povedali da se sekeraj ampak ti moram še jas - kupil sem te gare in mi je takooo žal sedaj ko gledam kaj bi lahko naredil za tak denar.

(mimogrede- prodajam pumpo in radijator od tega hlajenja -cena 3k pišite pa na winsucker@gmail.com)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BIG WATER ( °C ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
594379 (2683) ČIP 008
»

Ali se splača kupit TT BIG WATER komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
432970 (1717) alesr
»

Vodno hlajenje termaltake

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482528 (1636) BaRtMaN
»

vodno hlajenje??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11893 (758) Tic
»

"SRANJE" iz trgovine (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
613929 (2665) tiborrr

Več podobnih tem