» »

Baterija za Pocket PC Compaq 3630

Baterija za Pocket PC Compaq 3630

iso2000 ::

Iščem kakšno ugodno varijanto za nakup baterije za omenjeni gizmo.
LP

vivo ::

Ce bos kaj najdu, javi!

vivo ::

Danes sem na servisu HermesQservis (Brnčičeva 41a tel 01/5602 600) izvedel, da taka baterija stane cca 27k. Naročiti pa se je bo dalo šele po novem letu. Preveč glede na vrednost Ipaqa, bo treba poiskat po netu.

iso2000 ::

27K8-O pa saj je delujoč rabljen manj vreden! Evo jaz sem našel tole kot najcenejšo opcijo. 1600mAh baterija za 27.75 funtov. Samo, kaj ko nimam kartice, da bi plačal. Kolikor sem si z njimi poskušal dopisovat, pa ni bilo nekega konstruktivneega odgovora :| Če poskusiš še ti svoj uspeh? Morda nama skupaj uspe!?

LP

vivo ::

Na TEM naslovu sem našel najcenejšo baterijo za Ipaq 3630 in sicer cca 5.400 SIT. Samo v Slovenijo jo je potrebno dobiti? Kako ??
LP

iso2000 ::

Kolikor sem lahko na hitro pogledal njihove info strani je možno plačilo z money transfer metodo, pošiljajo pa zgleda tudi povvsod. Jim bom danes napisal en mail in ko bo kajk novega napišem tukaj!

LP

vivo ::

Se kar cakam, ce je kaj novega z nakupom!?

iso2000 ::

Hja, jaz sem jim napisal en mail, pa nisem dobil nobenega odgovora. Sedaj pa poizkusi še ti! Ali se misliš samo šlepat:| ?










PS. Pa ne me čisto resno vzet!

bezerk@work ::

http://store.craytonelectronics.com/cra...

kupil, dve pred tremi tedni. Naročil, dobil manj kot v tednu, okrog 10K za eno s poštnino in carino+ddv.
Bateija je 65% močnejša od originalne in dela FENOMENALNO, toplo priporočam link, ker je najcenejša ponudba(iskal precej časa)in neverjetno hitro pošljejo !

iso2000 ::

Kako je s plačilom? Kolikor sem gledal po njihovi strani ponujajo plačilo le s kreditnimi karticami, ki je pa žal nimam.

bezerk@work ::

ata, mama ?

iso2000 ::

Ne, ne... :| Vse, ki jih poznam in imajo takšne kartice, so ekstremno previdni in nočejo plačevati preko spleta. Tako, da ta opcija odpade...

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z dlančnikom HP IPAQ hx2110

Oddelek: Pomoč in nasveti
51187 (1142) krneki0001
»

lastniki dlančnikov IPAQ 3630 pomoč!!

Oddelek: Strojna oprema
101330 (1193) matrix2
»

Dlančnik

Oddelek: Kaj kupiti
121774 (1577) iskra
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905002 (4194) Caligula
»

dlancnik

Oddelek: Kaj kupiti
61398 (1338) R0K

Več podobnih tem