» »

Par stvari

Par stvari

LordWorm ::

-BRIGHTNESS:imam zelo temen monitor-ce dam brightness na 100% zna bit se vedno premalo med gledanjem filmov[xvid].Ker gledam z WMPC, ki nima neke brightness funkcije me zanima ce je kak program ki bi mi pomagal?

-HLAJENJE:a je res da je od Zalmana ZM80D brez dodatnega ventilatorja premalo za R9600pro, ki ni navit??Imam big tower in nenavit sistem in se zanimam za nakup tega hldilnika, ker je neslisen.
Ali trenutno obstaja kak heat-pipe hladilnik[brez venta] za procesor[athlon 1800+ nenavit], ki je vreden nakupa?Kaj pa za 64bit Athlona 3GHz?

-Pri enem filmu mi je ratalo sinhronizirati podnapise s filmom ampak sled ko prej zacnejo prehitevat.Kaj to pomeni?
ni podatka

Jakka ::

Hladiti stvari brez ventilatorjev se niti ne splača, saj minimalen pretok zraka, ki ga dosežeš z ventilatorjem na 5v, zelo ozboljša zmožnost hlajenja.

Za grafično kartico lahko kupiš tudi kak drug hladilnik, recimo artic cooling vga silencer rev. 3, čigar ventilator je neslišen tako na min kot na max obratih, zrak odvaja iz ohišja, pa še poceni je.

Za procesor pa kupiš kakšen tih hladilnik, recimo kaj od zalmana ali pa thermalthake. Današnji procesorji pa bi brez ventilatorja na hladilniku bolj težko laufali, ker se preveč grejejo.

Brightness si pa poskusi nastavit v nastavitvah za monitor.
Desni klik na namizje, properties, zavihek settings, gumb advanced, pa najdi.

LordWorm ::

Ja Zalmana imam pa bi rad se tisje.Verjetno bo storil kak 120mm vent.Samo zamenu ga bom s trenutnim(80mm).
Skoda pa tolk sem bil navdusen-brez venta=100% tiho, ker tisina mi je bistvo.
Hvala.
ni podatka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavljam 0dB server/download box - rabim pomoc

Oddelek: Kaj kupiti
383261 (2046) Macketina
»

Tih in zmogljiv računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
142466 (2224) bate
»

Tisam kisto-nasveti ipd

Oddelek: Kaj kupiti
111302 (1126) Golden eye
»

Popolnoma tih računalnik! Možno?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412687 (1477) PrimozR
»

Ali je ventilator z 2500 obrati dovolj za xp 2000+

Oddelek: Kaj kupiti
341523 (1037) FANATIK

Več podobnih tem