» »

program za mobitel siemens cx70???

program za mobitel siemens cx70???

polde66 ::

živjo!

Imam eno kratko prošnjo, kater program naj uporabljam za prenos podatkov preko omenjenega mobitela v pc in obratno. Posebej sem nabavil tudi usb podatkovni kabl ampak brez ustreznega programa mi zadeva ne bo delovala ( verjetno)
Vsak nasvet in pomoč dobrodošla, v naprej pa se za odgovore zahvaljujem

LP
polde

TheHijacker ::

Mobiledit!

Tale program dela čudeže z mojo Nokio 7250i in CX70 od punce. Dela mi preko IR. Edino kar ne zna je gledanje MMS-jev. Dober bo dokler se Siemens ne zmiga pa kaj svojega ne naredi.
http://www.google.si

GUFY ::

Jaz uporabljam Siemens data suite od mojega Siemens S55 telefona.

TheHijacker ::

Pa ti dela z CX70?
http://www.google.si

GUFY ::

Dela.:D

M-man ::

Jaz za cx65 uporabljam Siemens Mobile Phone Manager. Glede na to da je cx70 skoraj enak, verjetno deluje tudi z njim.
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)

jc ::

kaj bi pa ti prenšal?

polde66 ::

sprobal sem vse vaše programe pa mi nič ne deluje
zdej sem pa že mal v dvomih če je kabl sploh ok
al pa cx70 še ni prepoznaven
pomoje je res najboljš ir povezava
polde

polde66 ::

prenesu bi kako musko slike in podobne stvari nič takega, pa mogoče urejanje preko outluka al pa saj shranjevanje naslovov
polde

RacMan007 ::

Pojdi na www.cx65.com. Tam dobiš teme, melodije, ozadja, ikone,... in pa seveda najnovejši MSM - program, ki ti omogoča delo s tvojim telefonom - v bistvu vse kar rabiš je not - od delanja backupa za imenik do prenašanja slik, melodij...Kot bi rekli naši sosedje: NEMA ŠTA NEMA!!
Dej še nekaj preveri. Če delaš v XP-jih, bi ti moralo prek kabla telefon zaznati tudi brez dodatnega softverja, ker so osnovni driverji že not. Tako da ti svetujem, da malo pogledaš tudi, če si vse povezal kot bi moral. (Ne da solim pamet, a v 99% primerov smo za napake in nedelovanje zadev krivi sami!!)
Nekaj obvladam, a menim, da vsi ostali skupaj še več kot jaz!

polde66 ::

odštekal kabl, nesu k prjatlu, probal tam pa tud nič. Spakiral odnesel v trgovino nazaj, vzel IR vštekal zagnal in.... dela čist vse. Napaka v kablu. Pek ir pa laufa tko k more sam od sebe.
LP in hvala vsem
polde

RacMan007 ::

Odlično Polde. Zdaj si samo še DL program od Siemensa (mislim da je MSM) za nadzor nad telefonom in si kralj!
Uživaj!
Nekaj obvladam, a menim, da vsi ostali skupaj še več kot jaz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Siemens C75 mobilnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
91180 (1080) tripi
»

Mp3 v polifonicne oblike

Oddelek: Programska oprema
81958 (1822) KTr1sk
»

Siemens M65

Oddelek: Mobilne tehnologije
131475 (1354) megy
»

Ker mobilni telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
221952 (1639) roli
»

Siemens cx65 - java aplikacije in igre...

Oddelek: Mobilne tehnologije
101559 (1309) ToRnAdO-

Več podobnih tem