» »

Siemens cx65 - java aplikacije in igre...

Siemens cx65 - java aplikacije in igre...

Poldy ::

Mislim, da je ta telefon že kar nekaj časa na tržišču, vendar - nikjer na internetu ne najdem aplikacij in iger, ki bi delale na temu telefonu.

Ali delujejo aplikacije iz kakšnega drugega telefona na cx65?

Mogoče kdo ve kakšen link, kjer lahko dobiš *.jar, *.jad datoteke za ta telefon?

Hvala

CubiX ::

Na Siemens CX65 dela kar precej java aplikacij, ki niso spisane posebej zanj, sicer pa zna poganjati skoraj vse aplikacije spisane za starejse Siemense. Vecji problem je z igrami, ker ima CX65 veliko vecji zaslon kot njegovi starejsi bratje.
Elementary, my dear Watson.

borchi ::

??? sprobal sem sicer samo en java program na cx65 in je delal. zdej lahko ssh-jam v svoje računalnike z WCja :D
l'jga

drejcmb ::

Joj to pa je tolko tega, na njem deluje sigurno več sto iger in programov, sam imam cx65 simulator, in na njem sproban nove igre, večinoma se jih tak že na simulatoru navelicam, tak, da jih imam trenutno kakih deset na telefonu, če te zanima ti jih pošljem na mail.

drejcmb ::

??? sprobal sem sicer samo en java program na cx65 in je delal. zdej lahko ssh-jam v svoje računalnike z WCja

Kaj je to za en program, ter kaj z njim delaš?

borchi ::

ssh ti omogoča (zelo varen) remote dostop do računalnika. torej na telefonu imam ssh clienta (ne vem zdele točnega imena, mislim pa da gre za en fork od floydssh projekta) in se lahko recimo kadarkoli/kjerkoli povežem na službeni server, domači računalnik, itd...
l'jga

ToRnAdO- ::

oj
ja sem si kupil cx70 ki je v bisvu isti kod cx65
kaj mi lahko poveste ker program in kje se ga da dobit za povezavo med PC-jem in mobitelom?

RacMan007 ::

Ena zanimiva stran za nas, uporabnike cx65 je cx65

Gor je en kup iger , melodij, software, med drugim tudi zadnji firmware...

Jaz imam na srečo prenosnika z IR-jem, tako da ne rabim kabla. Sicer pa mi ga bo en kolega posodu, da si naložim ta zadnji FW, ker ga pre Ir-ja ne moreš.
Nekaj obvladam, a menim, da vsi ostali skupaj še več kot jaz!

m.i.h.a. ::

CubiX ::

Dobra fora za polepsanje joysticka. KlikKlik.
Elementary, my dear Watson.

ToRnAdO- ::

miha sem probal pobrat uno z unega linka in mi noce!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj menite o SGH-Z150?

Oddelek: Mobilne tehnologije
191811 (1168) kriko1
»

Kako spravit muziko iz PC-ja na Siemens cx65?

Oddelek: Mobilne tehnologije
151701 (1530) jedateruk
»

Ker mobilni telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
221888 (1575) roli
»

Siemens CX65

Oddelek: Mobilne tehnologije
453633 (1803) CubiX
»

Siemens cx65 in e-mail problem...

Oddelek: Mobilne tehnologije
5915 (819) Brilko

Več podobnih tem