» »

[MP3] predvajalniki s flash spominom

[MP3] predvajalniki s flash spominom

««
5 / 13
»»

destroyer =? ::

Jano sej vem da ste to že obdelal sam zanima me če ma eqalizer?
life have two sides - lovely and horrible TASTE IT !

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: CaqKa ()

borutz ::

se dobi creative V200(nadgradnja N200) 1GB za 35.000
samo ne v sloveniji :D.

sandisk ima 4 od 5 zvezdic na amazonu.bi moral biti nekje v rangu creativa oz za odteneg slabsi
samo cena je 10.000 sit cenej.
se ga dobi za 25.000 sit 1GB >:D

najprej presteti denar potem pa enega kupit :)) oz se malo pocakat da cene padejo

destroyer =? ::

:\ )kolk komadov maš lohk na 256 mb pa kolk na 512 mb ( prbl :) :))
life have two sides - lovely and horrible TASTE IT !

Alkoman ::

Ali ima kdo izkušnje z artikli

SanDisk embedded MP3 Player ( MP3 Player, radio, diktafon, pomnilniški medij):
256 MB 18.866,67 + DDV
512 MB 27.533,33+ DDV
1 GB 38.550,00 + DDV

in pa kakšna je kvaliteta diktafona?
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

CaqKa ::

jaz lahko na diva gem snemam max 128kbits mp3. zelo dobre kvalitete. na tak način snemam kakšne laboratorijske vaje.
sicer pa lahko snema tudi v amr format, ki je pa zelo slabe kvalitete (moreš držat čimbližje), ampak lahko snemaš zelo dosti, ker skoraj nič ne zasede. je bolj primeren za kak intervju ki ga imaš možnost snemat na blizu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

marpe ::

zanima če je CREATIVE MUVO N200 (512MB) vreden svojega denarja, ali mi kdo predlaga kakšnega drugega

Malo sem gledal še o CANYONU SPORT 512MB?? Vendar mi ne diši preveč.

LP

destroyer =? ::

Jest sm bl začetnik a kdo ve kašno pametno spletno stran z zastonj MP3 komadi ???? :( :(
life have two sides - lovely and horrible TASTE IT !

CaqKa ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: CaqKa ()

marpe ::

dons sm kupu CREATIVE Muvo n200 512MB, zvok je res odličen..

Imam pa en problem. Zravek je tudi trak s katerim ga lahko pritrdiš na roko. Mislim da je zanič ali pa sm jaz butast. Druga možnost se mi zdi bolj gotova. Zato prosim za pomoč.

Kakšno slikovno gradivo po možnosti.

Hvala

LP

OK.d ::

lahko CaqKa malo bolj opišeš kako do freemp3 komadov iz te strani LPOK.d
LPOK.d

CaqKa ::

hmm zgleda da stran več ne služi tistemu namenu katerrega še imam jaz v spominu.. pomagaj si s tem

Gracija ::

Kaj pa pravite na tegale od Red-skya tukaj?
Odločam se med njim in med temle , ne mislim namerč več kot 16 -17 k dat za predvajalnik, vedar se mi ta od red skaya zdi vreden 21k pa še 512mb ima.
hvala

CWIZO ::

Mene tut tale redsky-ov predvajalnik matra.
Ma kdo kake izkusnje s tem. Kaka je kvaliteta zvoka in samega predvajalnika pa kok cajta zdrzi z eno baterijo.

Aja zanima me tut ce je tale zadeva se zmozna pogovarjat na USB1.1?

Aja pa tole mi je v glavo se skocil dele: kok se pa kej splaca cez mejo jt nabavt v avstrijo tole (ne mislim sam ta model, na splosno kake so cene)? Sem relativno blizu (Kamnik), tak da kak Celovec nebi bil prow delc.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CWIZO ()

Dissection ::

Tut mene zanima RED SKY 512mb. Bere mape? pa baterija kak doug zdrzi?

Stampl ::

red sky bere mape...
ampak jst ga mam dones prvi dan in sm dal musko gor..zavrtim pesem in se kr ustav..enkrat dela enkrat pa ne.predvaja pa kr neha;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Stampl ()

CWIZO ::

A ma kdo drug tut take probleme, ker razmisljam da bi si ga kupil.
No sej konec koncev imas eno leto garancije.
Prejsnja vprasanja me se vseno zanimajo.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

maligor ::

ka je ker kej vidu ka je blo kej novga na cebitu okol mp3 playerjov na flash spomin????8-O

Dissection ::

Zdravo!
A ma kdo Mp3 player SONY s-12 256mb. http://www.bolha.com/oglas1019019
Kak se obnese? Kak doug zdrzi kaj baterija? Je kvaliteten?
lp

avtofrik ::

Ziv!

Spremljam tole debato in sem se odlocil, da bom se malo ognja prilil na olje (hehe)
8-) 8-)
Imam moznost po ugodni ceni kupit tako tale Sandisk Cruzer MP3 predvajalnik klik, kot tudi sam USB kljucek od sandisk-a, model micro z 512 MB klik (ja, vem tukaj je 256 MB


skupaj oboje za cca 20,500 sit.

Seveda lahko ta "paket" kupim, a se mi prevec ne kupuje, ker imam doma ze USB kljuc( sicer le 256 mb ni micro od sandiska), ki bi ga hotel prirocno, morda s pomocjo kaksnega kabla pretvoril v "nosilec" podatkov za MP3 in posledicno kupil samo sandisk MP3 predvajalnik
Je to mogoce?
JE to kdo ze probal?' ALi dela?
In predvsem, kaksne kvalitete je tale naprava? Zvok, podpora mapam, moznost predvajanja, slusalke, cas trajanja baterije................

Thanks,

lepe praznike

j

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: avtofrik ()

avtofrik ::

anybody???

M.B. ::

Jaz sem imel Muvota TX 512 MB + FM na smučanju pri -20C. Pa se je dobeo odnesel, edino baterija je malo nagajala ker pogoji niso bili opimalni :). Baterija mi je držala 2 dni, kar je bilo veliko. Okrog 6-7 ur smučanaj na dan in 1 ura smučarskega teka znese v dveh dnevih okrog 15 ur kolikor je definirano trajanje baterije.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Switch ::

Tudi jaz sem zadovoljen uporabnik MuVo TX-a s 512MB prostora. Uporabljam ga v avtomobilu (vezanega na avtoradio) in se obnese odlično. Tudi v težkih pogojih - npr. ko se avto čez dan segreje na soncu, se zažene brez problema. Tudi na smučanju se je dobro obnesel. Ne maram slušalk, ker se ne prilagajajo dobro mojim ušesom - če nosim kapo (na smučanju) stojijo v ušesih, za tek pa niso primerne. Baterija drži deklariranih 15 ur.
Všeč so mi gumbi, ki jih lahko upravljam intuitivno, brez da bi pogledal na škatlico - tudi v avtomobilu. Priložen trak za okoli roke je zame precej neuporaben, saj imam predvajalnik raje okoli vratu ali v žepu. Zato sem ga uprabil za stojalo v avtomobilu, kjer se obnese odlično.
Zaslon predvajalnika je precej majhen, ampak kljub temu prikaže dovolj informacij. Za upravljanje menuja ni potrebno pogledati priloženih navodil, saj z malo zdrave pameti takoj razumeš vse funkcije. Radio dela zadovoljivo. Diktafon pa je precej neuporaben, saj dovoli le pol ure snemanja, če je pomnilnik popolnoma prazen (snema v .waw obliki). Če snemamo govor, moramo govoriti neposredno v napravo.
Kvaliteta naprave je zadovoljiva. Napravica mi je že nekajkrat padla iz rok, poličke v avtu ipd. in vse skupaj uspešno preživela. Črički ob premikanju napravice se pojavijo le redko. USB ključ dobro stoji v ohišju z baterijo. Včasih si želim, da bi bil malo manjši.
Težav z priključitvijo na računalnik nimam, priloženega CDja pravzaprav sploh nisem pogledal, saj za gonilnike poskrbijo že Windowsi. Predvajalnik pa je prebavil še vsako MP3 datoteko in ni nikoli do sedaj zamrznil.

Upam, da sem komu olajšal nakup te napravice. Menim, da je tale MuVo trenutno najboljši nakup v Sloveniji. Canyona nisem kupil, ker ne želim prenašati s seboj kabla za prenos podatkov.

alesrosina ::

Hm ... nisem sel vsega brat, zato se opravicujem ce je tole ze bilo ....

Ampak, zanima me ker mp3 prevajalink omogoca oddajanje fm valov, da bi lahko zadevo poslusal tudi v avtu (kaseta, ki ima potem vn kabl je mozna resitev, samo se mi zdi prva moznost dosti bolj elegantna, ker se mi ne da stalno prklapljat tega, pa se un kabl vn strli ...).

Nekje sm v eni stacuni ze zasledil zadevo, samo sem pozabil kje oz. kater model.

CaqKa ::

tema ima tako malo strani da bi res bilo pametno poiskat.. lepo si hajlajtanje naštelaj na FM pa bo.
vem pa da se dobi dodatek za ipoda, ki je potem fm oddajnik. nekje v tej temi je tudi en s flashom omenjen..
no kakorkoli.. tole bo očitno zelo težko dobit pri nas ali pa v eu ker je z zakonom prepovedano :> vsaj tak so na epl.si rekli. (nevem zakaj so barabe to prej imeli na ceniku za prodajo)

avtofrik ::

Ja, ocitno je Muvo res najboljsi, kot pravte.
Kaj pa ta Sandisk z Micro kljuckom, o katerem sprasujem nekaj postov visje?

Ga kdo ima? Uporablja? Izkusnje?

Please!

CaqKa ::

v čem je muvo boljši od dive gem? (cena je identična) in od marsikaterega drugega iriverja?
v tem cenovnem razredu pomojem sploh ni drugega za razmišljat kot pa o iriverju.

Dissection ::

Zanima me red sky 512mb? Se splača kupit? Napište mal kak se obnese, če ga ma kdo? Ker študiram, da bi ga nabavu vseen čeprau snayperju jebe... pa sej je 1 leto garancije. Zanima me še posebi kak doug kaj baterija zdrži. če velik požre predvajalnik?
Snayper si dobil novega? je vredu?
Muvo tx je pa 10.000 sit dražji od red skya.... vrjamem, da je dober sam tolk nebom devu za mp3ja ,ko bo čez pol leta zihr pol cenej.

Stampl ::

jst sm dubu novga, vsaj mislm:\ skatla pa ta shi* je blo vse in garancijski list pa racun podpisan na roke...
zdele bom poklical in bom polej povedal kaj je ta napaka:\

svinjak1 ::

Jest pa še vedno čakam če bi mi kdo povedu izkušnje za Canyon MP3SE512 Sport Edition. Vse je kao uredu, zanima me le tistih 5mW izhoda. I-riverji imajo npr. 18mW. Saj ne da bi tako na glas poslušal, le pri 5mW se mi zdi kvaliteta zvoka vprašljiva. Torej ima kdo izkušnje o kvaliteti zvoka ter 5mW :)
Najlepša hvala!

tomaz321 ::

RE: svinjak1

Pol pa najboljš da nabaviš ponaredek od iRiverja. Na ebayu jih je kar nekaj. Prjatu je dubu enga, ki je ponaredek ifp799 in na zunaj zgleda res čisto tako kot iriver. Vse karakteristike so enake, edino nima usb 2.0, ampak ma 1.1, drugače pa kar se kvalitete zvoka in izdelave tiče pa se mi zdi da vse štima. Tut un usb 2.0 se men zdi da bi mu delu, če bi od iriverja firmware gor naložu, ampak bi pol rabu en program za nalaganje, tko pa mu zadevo zazna kot čisto navaden removable disk. Drugače ga je pa prjatu kupu neki mesecev nazaj in dal zanj 99EUR+ mislm da neki čez 6 EUR poštnine (kar je dobrih 25k SIT za 1GB iRiver kopijo)!

SodVina ::

mp3 predvajalnik, ki ima fm oddajnik je (vsaj eden od njih) marasst mp air 3000. Drugace pa obstaja tudi samo Oddajnik , ki ga prikljucis namesto slusalk.

Dissection ::

dans sm dobu(red skya)... zaenkrat sem zadovoljen... fajn player

CWIZO ::

Dej kej vec napis, vse prednosti in slabosti, bi ti bil zelo hvalazen :)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

barca ::

CANYON MP3 predvajalnik CN-MP3SE 512MB Sports Edition al MP3 takeMS 512MB
Kjerga naj vkupim ?
ale ale terror boys ale ale terror boys ale ale terror ale ale boys ale ale terror boys

CWIZO ::

A kdo kej ve o tejle zadevi: klik8-O

zanima me tut ce ma kdo tega: Mercury IXA 333i
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CWIZO ()

+3fff ::

:| Sem bil tik pred nakupom in sicer predpotopno zadevo yoyo 256M za 21k
http://www.panram.com.tw/EN/productsD.a...
Meni je najpomembnejse, da ima radio in da omogoca snemanje z radia v mp3
Za vse, ki so si nabavli Red Sky=Zanima me kako je s kvaliteto posnetkov, kako ste kaj zadovoljni z R.S. nasplosno. Menda so slusalke prekratke, kar je dokaj downside-je res potrebno nabavit druge?
Hvala zacimvec odg.
Have no fear/Tefff is here

Damjan Jagar ::

CWIZO: te pri Frontieru ne moti USB 1.1?
http://jagar.si

CWIZO ::

Na svojem racunalniku imam USB1.1, tak da ce bi hotu 2.0 koristit bi mogu itq k tamali nest ga nafilat. Zdej pa glede na to da je 1GB pac enkrat potrpis k itq nebi pol vsak dan gor dajal musko...
Sem opazil tut da nima WMAja.

Sam nevem men se glede na to da je artikel v starcuni cena zdi zelo nizka. Najbrz ni kej prevec kvalitetis, m?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Damjan Jagar ::

Res je zelo poceni za to velikost. Saj veš, mal dnarja, mal muske.

Pojdi ga preizkusit!
http://jagar.si

CWIZO ::

A se da to v bigbangu al kako?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Damjan Jagar ::

Verjtno imajo kakega v "izložbi" za stestirat. Pokliči (oz.) piši in vprašaj.
http://jagar.si

alesrosina ::

SodVina: mas mogoce ti ta marassad plejr?
Al pa ce ma kdo drug ksne izkusnje s tem plejerjem?

Dissection ::

Red sky %12mb
Prednosti: Lepa oblika,z gumo je prevlečen. lahk ga direkt vkljucis v rač. maš pa tut kabl zravn, ma kr dosti funkcij piše vse na uni strani,
Slabosti:Baterija bi lahk zdržala dlje. (sicer nevm zej kak kaj pr drugih pleyerjih drzi) ,
Ga pa se nimam tak dolg, da bi lahk neki ful govoru.
Mislim da je vreden svojga dnarja in se ga kr splača kupit.

+3fff ::

Prosim malo vec podprite podatke ko pisete/govorim vsem, ki imaste RedSky!
Kako dolgo torej zdrzi baterija vac kot 10h? A je ze kdo posnel kaj z radia in kako se mu je zdel zvok? Ali ponudi kaksne nastavitve? Dejmo pohvalit al pa sku%$at! Anybody-jaz ga nameravem kupit se ta teden tud ce ne bo odziva, pa se pol vidimo na bovhi/muhahahahaha:\
hvala za info
Have no fear/Tefff is here

crni999 ::

Jaz ga imam že en teden in dela brez problema, jaz sem zadovoljen.
Baterija mi drži 9 ur jih imam pa za napolnit, pa verjetno drži malo manj,koker,če bi vedno novo vzel, slušalke sem dal druge, so mi bile malo prekratke,drugače sem pa popolnoma zadovoljen, za ta denar se RED SKY splača vzeti!

Lp

Erazer ::

A red sky pozna mape, se lahko premikaš med njimi?
Ter ali si zapomne zadnjo komad , ko ga izklopiš?

Sem nameraval kupit IXIA 333, pa le ta tega nima!

crni999 ::

Pri RED SKY-u se lahko premikaš med mapami, in ja zapomni si komad, ki si ga poslušal nazadnje.

lp

[MYTiX] ::

Podpira ta RedSky tudi playlist? Kaže ID3 tage? Povejte kaj najbolj pogrešate pri tem palyerju.

EDIT: Ugotovil sem da je tisti Sony, ki ga nekdo prodaja za 17kSIT dejansko enak RedSkyju, sam da je 256MB.
Sony:
http://www.mobisux.com/album/data/500/20090PC212187-med.JPG
RedSky:
http://www.ac-zeus.si/index.html
podpis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [MYTiX] ()

+3fff ::

Tisti sony 265 na bolhi sem opazil tudi sam. Tudi na naslovnici Moj MIKRO/marec je na sliki isti mp3 player, le da ima na desni strani displaya znamko DM. :P Jaz cakam postarja, da mi prpelje moj Red Sky/verjetno jutri. Bom povedal kako se je obnesel. LP
Have no fear/Tefff is here

ganzi ::

evo js sm ga dobil tistga sonija, sam tole je en tak fejk pomojm. Sam je res enak kot red sky in dela super.
Če koga kej zanima nej vpraša..
Pa itak je bil moj post zgorej zbrisan ko sem spraševal zakaj tega kao sonya ni nikjer na uradnih straneh Sony.
Drgač je pa glih unmu red sky, sam nima radia.
LP
««
5 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223958 (2999) zuzek
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343613 (2818) w3t80y
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222313 (1385) dragoonka
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282377 (1935) OSA
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61762 (1592) PARTyZAN

Več podobnih tem