» »

Motorola v525 in notebook

Motorola v525 in notebook

rintintinc ::

Ok, vem, da je bilo na temo kombinacije mobitel + notebook + internet že precej, no, tem (Iskanje saves), vendar nikjer nisem zasledil TOČNIH informacij, kar je, no, točno to, kar rabim.

Imam naslednja vprašanja. Kupim notebook, ki podpira modri zob, imam Motorolo v525, ki Bluetooth prav tako ima (imam sicer tudi USB kabel).

1.) Kaj točno še potrebujem za dostop do interneta preko mobitela? Kakšno posebno programje? Dodaten hardver? (UMTS in te varjante me ne zanimajo)

2.) Zaželen bi bil en čisto simp fact-to-fact opis postopka.

2.) Kakšne so tarife klicev? Kaj plačam? (nimam naročnine, nočem imeti nobene naročnine)

Za vsako pomoč vam bo povrnjeno v nebesih. Hvala. :)

rintintinc

jc ::

1.) modem(telefon) mora operacijski sistem sam zaznati, če ga ne si najdi driverje zanj.posebnih programov ne rabiš, samo ustvariš novo klicno povezavo in pod štveliko napišeš *99#

2.) nastaviš si paket (če si pri mobitelu) mini gprs, plačaš pa 1 tolar za vsak prenešen kB

romci ::

Razen, ce imas studentski paket - potem je pri Mini GPRS cena 1kb enaka 0.1 SIT.

popravek: Eh, napacno sem prebral, vidim da nimas nobene narocnine...podatek lahk pa vseen ostane za koga drugega :)
-- not all those who wander are lost...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: romci ()

rintintinc ::

1 tolar za 1kb?! Jao, kakšne nehumane cene. Pol te lahko osiromaši že večje število spam mailov, hehe. S študentsko bi še šlo, recimo.

Še nekaj: a mi pol sploh ni treba (mini) GPRSja v samem telefonu usposabljat al kako? Pa če bi mi nekdo namignu kako do tovrstnih driverjev za Motorolo v525 bi mu bil precej hvaležen. Sem pač dokaj nesposoben. :)

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobile MSN preko GPRS je ceneje kot SMS ?

Oddelek: Omrežja in internet
314316 (3505) Pesimist
»

Simobil-Gprs (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11412546 (7308) [_MW_]
»

Moitel, SiMobil, ...?

Oddelek: Mobilne tehnologije
192927 (2498) Utk
»

kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
303999 (3602) NemecRok
»

sharp gx-20

Oddelek: Mobilne tehnologije
141167 (912) royal

Več podobnih tem