» »

sharp gx-20

sharp gx-20

DejaVu ::

vceraj kupil ta telefon in sem res cisto impresioniran nad zaslonom. kaj takega si niti slucajno nisem predstavljal! resolucija je izjemno visoka - kakor da gledam v svoj LCD 17". zaslon in kamera sta res vredna tega denarja.

no, kaj pa pravite vi? in koliko vas ima ta telefon? kritike? nasveti? triki?

Caligula ::

Kolega ga ma. Je bil najprej prav tako navdusen. Zdaj pa pravi, da je gnil. Da sta zaslon in kamera vse kar je OK ostalo pa da je cisti poden. Skratka da ma raj telefon pa digitalca posebej pa oboje dobro kot eno povprecno pa drugo za en drek.

Sem se malo poigral s telefonom in sploh zaslon res seka samo racmo ze Bluetootha nima kar mene nervira pa nasploh sem dobil obcutek ,da bi mi cez kak teden res zacel presedat. Probaj-drugace pa menjaj za Motorolo.

Odvisno tudi kako telefon uporabljas.

DejaVu ::

ja no bluetootha glih ne rabim an. tak da za to se mi j...

N I C O ::

Jza ga imam in mi je cool, vse dela tako kot treba! Samo kabl si še morem nabaviti in bo to ta pravo!

DejaVu ::

edino kar me moti je to, da ne mors iger nalozit gor prek pcja, vendar to je blokada pomoje iz simobil/vodafone.

gljivec ::

Ne vem ce je. Imam motorolo v525 in preko bluetootha lahko nalagam kar zelim.

DejaVu ::

jaz lahko nalagam slike, midi preko IR. vendar ce zelim kaksno drugo datoteko napise, da ne dovoli prenasanja. lahko da je tisti program kriv ali pa bi ga moral flashat.

Mr. ::

Jaz sem pred kratkim kupil motorolo v525 in bluetooth in ko hočem poslat igro mi javi error.Al pač vse igre ne pašejo na ta mobitel.:\

N I C O ::

Meni pa nikakor ne gre z Sharpom na wap strani s GPRS-om, da bi lahko downloadal aplikacije al pa igre. Javi mi http error 400; bad request. Telefon je kupljen pri simobilu, ampak imam sedaj noter sim od mobitela-odklenjen telefon. Če bi ga sflashal bi mogoče pol delalo tako kot treba? POMOČ!!! ;(

N I C O ::

Kaj se nobenemu ne sanja kaj bi bilo narobe? Ali obstajajo diskusije o tem na tujih forumih?

DejaVu ::

ne bi tocno vedo, samo je pa res da ima ta vodafone live in ga lahko odstranis s flashanjem. probaj, mogoce bo delovalo.

N I C O ::

Ej pa kako dolgo moram čakati, da mi kdo odgovori, sem mislil da ste tu bolj napredni. Hvala DejaVu bom poskusil samo bi bil rad 100 % prepričan, da bo res delovalo, ker com kabl s katerim gre flashat telefon stane 5 K. THNX

Caligula ::

NICO, za take stvari je bolj primeren Moobisux form. Postavi tam kako racunalnisko vprasanje pa znas tam cakat zelo dolgo :D

N I C O ::

Ja, na mobisux forumu še bolj dolgo čakam na odgovor. Nobeden mi ne zna povedati ali bi flashanje odpravilo od vodafona zaklenjeno downloadanje java aplikacij, če uporabljaš sim od drugega operaterja. 8-O

royal ::

Jaz sem kupil irda tipa edinsoft usb pa se mi je vse lepo instaliralo usb irda in pc driversi..Potem ko pa mi gsm zazna
kot gx serial ko pa hocem prenest podatke pa mi napise da ga telefon zavrace da ne more poslat..A bi moral dobit kaksen drug program ta (meneger ko sem ga dobil zraven tudi ne gre)ali pa irda ta ne podpira sam z ostalimi gsmi pa dela siemens nokia..itd..hvala
Abit nf7-s barton 2500+ M (11 x 222) 2450mhz twister 512 pc3500
550w lc power vodno hlajeno..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Daljinski upravljalnik na mobitelu?

Oddelek: Mobilne tehnologije
111901 (1433) smrkecXY
»

motorola v 360!

Oddelek: Mobilne tehnologije
482906 (1514) schranzek
»

Išče se naslednik V525

Oddelek: Mobilne tehnologije
111556 (1458) jurre
»

Nalaganje Jar iger na motorolo v525 (nujna pomoč)

Oddelek: Mobilne tehnologije
81618 (1422) zver28
»

Mobiteli ki se prelomijo.

Oddelek: Mobilne tehnologije
151794 (1344) borchi

Več podobnih tem