» »

Parkiranje kolesa - Lj Center

Parkiranje kolesa - Lj Center

1
2
»

Wad@ ::

Mogoče res bol redko ukradejo 500EUR vredno kolo, ker pač vedo da je 'od nekoga'. Tista za 20EUR pa menjavajo lastnike kot po tekočem traku:D

M-XXXX ::



Ogled OBVEZEN :D

BALAST ::

Fleksarca z napajanjem iz javne razsvetljave zmaga! :D

Dragi ::

Sej če te pa kdo vpraša pa itak rečeš da je tvoj bicikl in da si zgubu kluč.

Smeh.
Edino kar te lahko zjebe je to, če lastnik pride do tebe in jih dobiš po kepi.

Mr_Globus ::

Dragega se valda ne krade - oz. jih vsaj študenti ne, ker za to se pa že policijo kliče :O

--- ::

Končno smo pogruntal rešitev, najdražji kolo kar ga je bom nabavu.

zee ::

Sodelavcu so prav takšno kolo ukradli, kar iz veže pred stanovanjem.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mehmed ::

Drage kradejo za preprodajat al pa po narocilu, cenene studentje, pri narkomanih se pa nimas kej zanasat.

--- ::

Ima kdo kak smiselen povzetek te teme? :]

Mehmed ::

Dokler ne sproba pa poroca kako se obnese nosit sedez s sabo ali pa odkrije varne lokacije za puscat, nic novega.

JebatGa ::

Mehmed je izjavil:

Lej kradi ce te veseli, ne se pa zmisljevat, da te je sistem prisilil. Stekam da so kolesa manj vredna pa se ljudem ne zdi nic posebnega, ogromno jih izgine pa se obcutek nepravicnosti naredi svoje, ko je tvoje vmes. Samo to kako ti drugo ne preostane lazi sebi ne ostalim.

Oprosti mi, ker nimam velike plače ali štipendije in moji starši pa mi z skupnim mesečnim prihodom 900 evrov ne morejo preveč pomagati, da si bi lahko vsake 2 meseca kupoval novo kolo potem ko mi starega ukradejo. Verjemi mi, če mi daruješ 50 evrov mesečno, da si bom lahko kupil novo kolo ko mi starega ukradejo in da mi ne bo treba peš hodit, bom pa živel pošteno.

Karaya 52 ::

Najbolje ga je postaviti pod kak kandelaber zaradi svetlobe plus ketna s ključavnico. Enkrat so mi ga ukradli pred blokom v rožni, malo sem pogledal okoli in videl da ga je nekdo parkiral pred svoj blok. Seveda sem ga vzel nazaj, zaenkrat ga še imam, prekritega s kamuflažno rjo.

Slo-One ::

JebatGa je izjavil:

Mehmed je izjavil:

Lej kradi ce te veseli, ne se pa zmisljevat, da te je sistem prisilil. Stekam da so kolesa manj vredna pa se ljudem ne zdi nic posebnega, ogromno jih izgine pa se obcutek nepravicnosti naredi svoje, ko je tvoje vmes. Samo to kako ti drugo ne preostane lazi sebi ne ostalim.

Oprosti mi, ker nimam velike plače ali štipendije in moji starši pa mi z skupnim mesečnim prihodom 900 evrov ne morejo preveč pomagati, da si bi lahko vsake 2 meseca kupoval novo kolo potem ko mi starega ukradejo. Verjemi mi, če mi daruješ 50 evrov mesečno, da si bom lahko kupil novo kolo ko mi starega ukradejo in da mi ne bo treba peš hodit, bom pa živel pošteno.


Kaj če pa si s tem dejanjem okradel ubogega poštenega dijaka, katerega starša imata enak dohodek kot si dal primer...

thramos ::

Heh, ne vem no, zgleda mam srečo. Kolo, zgonjen gorc, čez dan puščam povsod po Lj., vsak dan 8 ur v centru, zaklenjen z klučavnco za 2EUR, pa ga mam že vsaj dve leti ...

Skoraj vsa kolesa, ki pa so mi jih ukradl, sem pustil čez noč nekje zuni, na kkšnem "sumljivem" placu.

Mehmed ::

JebatGa je izjavil:


Oprosti mi, ker nimam velike plače ali štipendije in moji starši pa mi z skupnim mesečnim prihodom 900 evrov ne morejo preveč pomagati, da si bi lahko vsake 2 meseca kupoval novo kolo potem ko mi starega ukradejo. Verjemi mi, če mi daruješ 50 evrov mesečno, da si bom lahko kupil novo kolo ko mi starega ukradejo in da mi ne bo treba peš hodit, bom pa živel pošteno.

Sploh ne dvomim da imas malo morje izgovorov na zalogi zakaj krades. Nihce te pa ne sili krast, cisto tvoja odlocitev je.

--- ::

Razumem obadva, zagovarjam pa Mehmeda. Je pa res problem ker se to ne da ravno učinkovito reševati po "pravni" poti.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So vam kdaj ukradli kolo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14926957 (5349) GupeM
»

Najboljš zaščita prot kraji pecikla (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13945001 (32744) Daliborg
»

Iskanje ukradenega kolesa po malih oglasih

Oddelek: Na cesti
3610460 (6564) Kaj
»

Ukradeno kolo Nakamura Catch 70 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7524660 (21915) mihec87
»

KAKO vam je bilo ukradeno kolo?

Oddelek: Loža
254862 (4074) SmoKey

Več podobnih tem