» »

ukradeno kolo

ukradeno kolo

Tjulenj ::

danes so punci ukradli kolo v ljubljani, v siski. dejstva:
Univega Fullsuspension Aluminium 7005 T 6
amortizerji: Rock Sox Indy XC
prestave: Shimano LX 24 - Gang Shimano STX
bremze: V-BrakeDiacomp DP7/VC747
pesta: Shimano STX-RC/Formula MC Alu
na gestelu pise Dual action pro
na balanci pise Concept
crne barve, ... bom probal jutri eno slikco poskenirat pa serijsko stevilko gestela najdt. ce bi kdorkoli karkoli videl/slisal... 040-228187 ali pa mail. nagrada ne izostane

sicer pa se mala zgodbica o postenosti oz. aktivnosti nase vrle policije. ko sva danes s punco odsla na kranjsko policijsko postajo (sva iz kranja) prijavit krajo, glej ga zlomka. direktno pred vhodom parkirano kolo, ki so ji ga ukradli priblizno dve leti nazaj. lepo ohranjeno, nic predelano, zaklenjeno, niti ne prevec umazano... nekdo je ocitno lepo poskrbel zanj. ga bo dobila nazaj? dvomim. racuna doma ni vec, kupljen je bil pred 6 leti, v trgovini kjer je bil kupljen racune takisto hranijo samo za 5 let nazaj... kaj storiti? pocakati lastnika in obracunati? dokaj verjetno se mi zdi da je lastnik kar zaposlen na policiji in je kolo pac dobil na licitaciji (kljub temu da je bilo prijavljeno kot ukradeno). mnenja? predlogi? hvala

sasox ::

Kolega so ukradl skuterja (valda je vse prjavu na policijo) in je tko enkrat čist slučajn pršu na licitacijo in le kaj je tam najdu? Svojga skuterja :)). Verjetno se policajom niti ne da poiskat lastnika četudi kaj po krompirju najdejo..........

R0K ::

tut enem mojem kolegu so ukradl skuter pa šel na police, rekli da bodo iskali na koncu ga je pa sam našel vendar je meu razbito plastiko, prednjo luč in raztrgan sedež.

sam pelat se je še pa vedno dal

Rott-von-weiler ::

saj taka kolesa ki stanejo več kot 50k niso za na ketno mojmu enmu frendu so ga ukradli ko si je šel cajtunge kupit pa ha je meu poleg sebe pred trafiko parkiranega samo malo se je stran obrnil pa ga več ni blo tega pa verjetno nebojo našli štel v lublanico ostalo pa na tri bicikle pa si pečen pa pojdi malo na metelkovo pokukat mogoče si pa ga je gdo samo sposodo:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

||_^_|| ::

kolo k je enkrat ukradeno v tej naši sloveniji ga lohka dobiš nazaj sam če maš res en uibr HUD kromper. moji frendici so ga sunl, pa so jo iz policije čez 2 dni poklical da ga nej pride iskat, najdl so ga pa tko da je ena mama vidla mulce k čist nov kolo štrihajo pa jih je prjavla:)
drgač pa pr nas tut k avto spizdijo, al pa 2 kamijona pa 2x7 cliotov gor ne duha ne sluha o tem. fensi a?:) še mau pa bojo začel vlake pa hiše kradt pa čez mejo vozt.

R0K ::

nam bojo začel avstrici morje krast, k so nam fauš ker ga oni nimajo :D

Freak ::

pa hrvati še pol pirana:D

Thomas ::

Zanimivo, ||_^_|| opozori na nek zelo realen problem v Sloveniji - pa se že najdeta Freak in -Rok-, ki speljujeta zadevo na mednorodne odnose.

Zanimivo.

Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Freak ::

Pr ns je pa ful težko ukrast kolo al pa motor! En (še iz osnovne šole), k ga pač poznam je sunu nekje motor pol je pa spilu vse serijske številke gor in ga prebarvu, pol ga je pa prodal enmu mojmu sošolcu za en drobiž!:\

R0K ::

pr nas ni tak velik tatov, je precej klošarjev ki mi niso nč ušeč k so v unih raztrganih cunjah vlečejo po tleh (čeprav so se mi na nek način smilijo)

`DoC ::

Kaj čemo nardit? Lopovov in kradljivcev bo vedno na pretek, na nas je pa preventiva, torej mormo pomislit kam gremo s čim. Jst naprimer imam en rog zjeba* za v mesto in Scotta samo za ture, in ga nikol ne pustim nikjer razen pr men u sobi!;(
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Yohan del Sud ::

Ravno prejšnji teden kupil nov bicikl za 35ksit. Prvo kar sm naredu je bilo, da sem ga zapelo v blato. Usranih biciklov ne kradejo. 8-)

ahac ::

...to ti mislš.
Mojmu bratu so iz drvarnice (zraven garaže, brez ključavnice) ukradl BMXa. Umazan, star, zanič. Ampak ukradl so pa ga.
Policaji so ga pa najdl v Mengšu (ene par km od doma) po enim mostom.

Thomas ::

Se pravi obe antagonistični službi delata! Tako policija kot veriga bicikelskih tatov.

How reassuring! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ljubavnik ::

He he ... zanimiwa zgodbica, sicr pa nic kj takega kar nebi pricakoval, te policaji so itak lopovi, sam da majo oni dovoljenje za krajo, to bi jst use vn pometu, barabe, nikol ih nism maru pa ih nikol ne bom, pa se neintelegentni so ... velik srece pr ukradenem kolesu :D
Mr. LoverBoi

kuzifix ::

Kradl so, kradejo in kradli bojo ... Vzroke za to pa iscimo v prazgodovini ;(( Kaj cmo, taka je druzba dandanes, in pravijo da bo samo se hujse.
Na sreco mi niso ukradli se nobenega kolesa, so nam pa ze dvakrat v Franciji vlomili v avto.
Pa se ena zanimiva zgodbica:
Je sla druzina na dopust v Italijo ali Spanijo, skratka, nekam dalec. In se en teden po tistem pripelje tovornjak pred hiso in zacnejo vanj nosit stvari. Pa pridejo sosedovi pa prasajo ces, "kaj je zdej to?". "Jah vasi sosedje so se odlocl da se bojo kar tja preselil, jim je tko usec" In so jim pomagal nost stvari v kamjon.
Ko so se pa sosedovi cez en teden doma pojavl, je bla pa hisa prazna ...
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

So vam kdaj ukradli kolo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14927209 (5601) GupeM
»

Parkiranje kolesa - Lj Center (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
6511702 (10445) ---
»

bicikl za 40 kSIT

Oddelek: Loža
462233 (1596) mzidy
»

KAKO vam je bilo ukradeno kolo?

Oddelek: Loža
254891 (4103) SmoKey
»

Kredejo kot srake

Oddelek: Loža
381832 (1269) JurijTurnsek

Več podobnih tem