» »

MSI Pro 2 & Epox 8kta+

MSI Pro 2 & Epox 8kta+

J-A-G ::

Lepo bi vas prosil če mi poveste razliko med ploščama. Katera je bolša in katera slabša. Kaj ima katera več in katera manj. Hvala za vse odgovore ki jih NUJNO rabim!!!:P

yjj ::

Boljša je MSI, ker moraš pri EPOXu prestavljat mostičke, MSI lahko kar iz biosa

OZZY ::

Msi, sam če hočeš kt7pro2a (ata 100) boš mogu/la počakat, ker jih pri MH dajajo samoskupaj s sistemom. Prodajalc je reku, da pridejo spet šele februarja. Nateg ali resnica?

mojsterpeter ::

Počakaj še malo pa kupi Epox 8kta3 - je najboljša

OldSkul ::

Ne ti kar kup MSI-jevo ploščo če se ti tako mudi!!
Je dobra,z novim biosom lahko voltaže dvigaš do 1.85v,ima pa tudi ATA100(ampak samo ta nova različica)

luni ::

dalmatinka pa tebi se je strasno mudilo s temi ploscami se na starem forumu...

drugace pa obstaja tud Soltekova SocketA plata, zdaj majo celo verzijo z KT133A cipovjem... tud zelo dobra plata, tako da razmisli o njej... v bistvu so vse te tri plate nekje na enakem nivoju, tako da je v bistvu vseeno katero kupis... na vrhu pa je seveda se vedno KT7
Artificial Intelligentia

VASkO ::

luni: zakaj je kt7 na vrhu? ker je pac abit in ima astronomsko ceno? ne pozabit, da si je abit ustvaril naslov najboljsega proizvajalca plat v casu celerona 300a. Zdaj so vse plate bolj ali manj enako dobre (od priznanih proizvajalcev).

Sam imam Epox 8kta+ in nisem imel nobenih tezav z njo, z abitko pa je vcasih mozno, da ne dela, ker jo zajebava napajanje...

Dalmatinka:
Vzami plato s kt133a naborom, ne bo ti zal, sicer pa zakaj bi kupovali starejse stvari, ce za isto ceno dobimo nov nabor, ki podpira 133mhz fsb pa tudi obcutno hitreje dela na 133mhz, ne?

yjj ::

Strinjam se z Lunijem, Abitka je najboljša(ima vse, edini minus je mogoče vkleščeno podnožje za proc.(a je rešljivo), cena brez raida pa niti ni tako visoka, če dobiš zraven še usb hub(kar pojdi in poglej ceno)) Ostale plate pa so pod njo, vsaj za moje pojme je najboljša ned njimi MSI (morda bo še boljša z novim Biosom)

VASkO ::

yjj...a si sprobal ostale plosce, da lahko trdis, da je Abitka najboljsa? Ima Abit taksen support, da ti v roku 12 ur resijo problem (spisejo celo beta BIOS posebej za tebe)? Pa se to, za ceno Abit kt7 raid dobis dve Epox 8kta+, to pa tudi nekaj pove.

Vsi tisti, ki pravite, da je Abit najboljsa, povejte se vsaj par argumentov, zakaj je temu tako. Plosce so po hitrosti tako ali tako vse enako hitre. Abitka pa po mojem mnenju ni najboljsa, ker jo nekaj zafrkava glede napajanja. Je blo ze dosti jokanja okoli tega problema.
Dodajte argumente, ne pa po slepem nekaj trdit!

XCT ::

Po mojem mnenju je najboljša plošča Soltek 75KV2-X
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Loki ::

A se bo dal z KT133A cipovjem navit durone/ T-birde na fsb recimo 133?

VASkO ::

Seveda se da, to cipovje uradno podpira in je glih zaradi te podpore pac drugacno od kt133 (brez A). Vec o platah s kt133A zves tukaj.



Durona 600 jim je uspelo naviti na 155mhz FSB...

VASkO ::

se nekaj, malo pozno ampak bolje kot nic, v Actronu prodajajo Epox 8kta+ za samo 1999 silingov, brez mwst. pa 1666 OS, tako, da se to pomoje zelo splaca. src="http://www.slo-tech.com/script/news/Sma...>

Jaz sem za svojo dal 2299 silingov. :(

Edi ::

Ne vem kdo vam je reku da bo MS-K7T Pro 2A šele februarja. Takoj 2.teden v januarju bo taparva verzija!8-)

Edi ::

Aja sem pozabu povedat, da bo cenejš!!!:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupit AMD osn. plošča

Oddelek: Kaj kupiti
161583 (1318) morphling1
»

133 or 133a

Oddelek: Pomoč in nasveti
411494 (1164) Dalmatinc
»

Kaj kupt (proc., plata, ram)?

Oddelek: Kaj kupiti
382110 (1454) Enzo77
»

motherboard za AMD Athlon

Oddelek: Kaj kupiti
111349 (1093) CCD
»

kaksno mamaplato naj kupim

Oddelek: Pomoč in nasveti
101263 (1137) ChiefThunder

Več podobnih tem