» »

B&W

B&W

BLonko ::

Zdravo

Delam si manjsi sistem za movie-je pa glasbo in sicer v oči, sploh pana ušesa so mi full padli B&W 602S3, ker je soba le ene 15m^2 so mogoce malce veliki, zato me zanima kaksni so kaj B&W 601S3, ker imel sem namen za main postavit 602s3 za rear 601s3 center lc6, woofer pa se ne vem, kaksna mnenja ???

Ojacevalec je Yamaha rxv 650 imam pa moznost A2 yamahce.

A kdo ve kje poceni dobit B&W-je tujina kje ?!?? hrvaska ? avstrija?

l.p.

je res da yamaha zelo dobro souvpada z B&W-ji ?!?!

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

gildo ::

Zdravo!

Pri nas lahko kupiš B&W pri Media Marktu. Glej http://www.mediamarket.si/akcija/hifi/h.... Tu si jih lahko sposodiš tudi za domov. Sem se jaz tudi zanimal zanje pred nekaj meseci in sem na netu celo našel tipa, ki je nove prodajal za kakih 15-20 % ceneje (jih imel več na zalogi). Sem iskal njegovo številko, pa je žal ne najdem. Če jo bom, se ti oglasim. Sem se pa jaz drugače odločil. Sem imel doma kar nekaj zvočnikov in različnih ojačevalcev. Med njimi tudi B&W 602 S3, pa so mi zveneli pretrdo in preostro, čeprav so bili zelo jasni in so lepo pokrivali širok frekvenčni spekter, pa tudi dokaj lepo prostorsko sliko so naredili. Jaz sem se odločil za Dalijevo serijo Blue (spredaj 5005, zadaj 1001 in njihov center), a jubilejno izvedbo, ki je imela dodatno še mehkobo, zelo lepo realnost in odličen zvočni prostor, so jih imeli v akciji v Big Bangu za 180.000. Jih lahko dobiš v Big Bangu, kjer jih seveda tudi lahko odpelješ domov, bi ti pa priporočal, če jih še dobiš, da vzameš Jubilee serijo, ker je izboljšana. Glede Yamahe pa bi jaz še razmislil, če še imaš to možnost. Če hočeš poslušat tudi glasbo, mislim, da boš imel veliko več kakega drugega receiverja. Za to ceno bi jaz vzel npr. Harmana Kardona AVR 130, imaš v Bofu ali Big Bangu za 109.000. Za subwoofer pa je odlična izbira JBL NORTHRIDGE E 150, lep mehak bas in velika odzivnost, imajo v Big Bangu za 95.000.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gildo ()

Stepni Volk ::

Zvočniki imajo svojo temo [Hi-Fi] - O zvočnikih. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domaci kino nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5822518 (21559) Integra-R
»

A so te hi-fi komponente OK?

Oddelek: Kaj kupiti
242383 (2018) Dami
»

Nakup HI-FI-ja

Oddelek: Kaj kupiti
91455 (1185) andrej
»

Vaši DVD/home cinema sistemi

Oddelek: Sedem umetnosti
232390 (2099) Luigi
»

Zvočniki za Dolby digital

Oddelek: Zvok in slika
111377 (1102) grizli123

Več podobnih tem