» »

Bill Gates spet najbogatejši

Bill Gates spet najbogatejši

gkovac ::

Po tem, ko se je moral lani sramotno umakniti na drugo mesto (izrinil ga je lastnik druzbe Oracle) se je letos naš Bill spet vrnil na prestol najbogatejsega zemljana. Kaksno je njegovo premozenje natancno ve samo on, strokovnjaki pa ocenjujejo, da se goblje med 70 in 90 milijardami dolarjev.

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."
  • zaklenil: Elemen_T ()

Kekec ::

pa zakaj pa ne! in kje si dobil to informacijo?

gkovac ::

kako to mislis zakaj ne! Lani je bil "sele" drugi...

novico pa sem dons zjutraj poslusal na CNN. :D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Kekec ::

ces da mu prevosim to sem mislu!

gkovac ::

ja valda da mu privoscim!

Kakor koli se ze gre in kakor koli se govori cez njega jest pravim TIP JE CAR! :D

Noben drug nima milijardo uporabnikov in noben drug operacijski sistem nima 100.000 hekerjev, ki se vsak dan trudijo najti buge in nacin kako sesut windowse...

je sicer res, da je do marsikatere stvari prisel precej nelegalno, ampak j"#$% ga! 8-) kolk je se takih k so obogatel na tuj racun

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

lordgreg ::

saj mu tudi jaz privoščim, ampak..

bill gates je ravno obogatel na tuj račun,.. če pogledaš da so se koplikacije med njim in applom začele že v oknih 1.0... argh.. zakaj le... in mislite, da je prvotni dos od microsofta (ms-dos)? pa ne mi rečt, da verjetno tudi mislite, da je statusna vrstica (tista z gumbom START) Microsoftova????

argh...

Kekec ::

Cuj ce ljudje ne znajo prodat neki kar naredijo je njihov problem, on je pac znal, zdej si glih tako izjavo kot je MS vse ideje od drugih ukradel, Apple pa je vse sam naredu in si ni nikoli nobene ideje izposodil (WRONG). Pac so veliki in jih tozijo iz vse moznih strani, saj v Ameriki je to itak ful modern ce mas dnar ga je treba tozit ne glede na kaj! >:D

Vuco ::

Naj bo najbogatejsi, who cares !

Freak ::

so what! Je pa tud najvecji debil!

miha ::

Bill je uradno najbogatejši, pa verjetno je kak neuradno bogatejši od njega( kaki mafijski šef)

webcreator ::

Ne samo neuradno, tudi uradno so bogatejši od njega. Za najbogatejšega zemljana velja Brunejski sultan ..., na kok je pa njegovo premoženje ocenjeno pa ne vem, sam je pa kr precej več od gatesa.>:D
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

Vuco ::


webcreator: pravis da ne ves na kok je ocenjeno premozenje sultana ?! Kako lahko pol trdis da je precej vecje od Gatesovega premozenja ?!>:D


miha ::

Bill Ima samo dosti delnic MICROSOFTA zato je tak bogat, če delnice padejo (ogromno), pa je samo en povprečni multimilijonar

TheHijacker ::

človek lahko živi samo od dividend do konca življenja... pa še par generacij po podpiral :D
Način kako je prišel do tega mi pa nikakor ni všeč...
http://www.google.si

andrej ::

LORDGreg: MS je znal trzit DOS, ker ga njegov originalni avtor ni znal. Kaj je tukaj narobe? So pac naredli najvecji deal tisocletja s tem ko so dali za DOS 20.000 USD.

Freak: zakaj je gates debil. Daj vzdrzite se taksnih komentarjev...

abcde7 ::

Bill Gates ima 10X več denarja kot štejejo slo. devizne rezerve!8-O:\ Are we poor???:D

YiMMi ::

freak debil si verjetno ti....nevem zakaj bi bil gates debil...da ti uspe podvig da si v 20 letih naberes 90 miljard$....tak tip je zamene car!
freak me prav zanima kaj vse na kisti uporabljas od microsofta...pa ne mi rect da si linux freak---Ker ti ne verjamem...

-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

Elemen_T ::

Mogoč zaklepam prepozno, ampak to sodi v Ložo :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bill Gates ponovno najbogatejši zemljan

Oddelek: Loža
456360 (4439) svenica
»

Bill Gates baraba?

Oddelek: Loža
461865 (1098) tha_man
»

Naj citati

Oddelek: Loža
493210 (2645) jeti
»

Pomoc pri strani - povejte posteno

Oddelek: Omrežja in internet
241394 (1061) poweroff
»

turnir v AoK:TC - nagrada $50.000

Oddelek: Igre
61060 (965) zile

Več podobnih tem