» »

kje do petard??

kje do petard??

«
1
2

ERGY ::

Živjo zanima me kje lahko kupim v trgovini petarde v sloveniji pa ne kaj navadnega.
Kake mega, magnum, sandokan ali kaj podobnega?
Hvala
Lp

JOKER ::

Zakaj pa v trgovini ??
Še malo pa se bo začelo, če se že ni na mariborski tržnici in na bolšjaku.
Petarde, kakšne ti srce poželi . :D
Za malo denarja dosti petard. :D

P.S.
Ne igrajte se s temi zadevami ljudje. Raje dajte denar za vino, kot pa da potem kdo ostane brez prstov, očesa ... in ostalih vitalnih organov.
Apeliram na vse ki to uporabljate: PAZLJIVO !!
________________________________________________________
Ka te češ ....

kilergas ::

NA tvojem mestu bi za dnar, ki ga uporabis za petarde rajs koga od bliznih obdaril z nevem cim,..al pa se ga nazgi za tist dnar,mamica nebo vesela ko bos brez prstkov prcaplaj home :)
Drugace pa jih dobis pr raznih sverc komerc people :)Ponavad smo mi dobil na kaksni trznici,al pa v i lovski trgovini ki se je opremila za nekaj dni s temi sredstvi.

ItchY ::

Hehe, danes sem opazil, da so v okolici mariborske tržnice že začeli s prodajo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ItchY ()

SleepLess ::

Mah, meni so ze prejsno nedeljo na boljsjaku, vidis tipa pred vhodom, pa ko grem mimo zacne: petarde, cigareti, poceni petarde, cigareti :>

No, ceprav sam rajsi priporocam tisto kar je rekel JOKER, zapravi ta denar rajsi za vino oz. se kaj boljpametnega :P

Zako ::

So pa petarde koristna stvar, saj kot pravijo stari kitajci odženejo zle duhove.

malo bum bang ne skodi.

Sicer pa probaj v Avstriji. Vcasih smo jih kupovali pri Maitzu v Bad Radkesburg

LP
Zako je zakon!!!

Gandalfar ::

Zako: seveda skodi .. ce ne drugega meni najeda.

antonija ::

Gandalfar: Pol bos pa cez par tednov meu intenzivni anger-manegement >:D Pa jst tud nazalost.....;((
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

flipflop ::

Zapri se nekam v klet pa pokaj kolko te je volja, ne pa da še drugim utrujate s tem! Pa kot da še to ne bi blo dovolj, jih je treba še v ljudi pa živali metat! ;(( Po drugi strani pa jamrate kok je slabo pa da ni €!

Myth ::

Eh, samo ne pri folku kupovat, če že, bejži v trgovino. V MB maš posebej trgovino , sam sem že pozabo kje je...

Sicer pa ko boš prek 20let šel, boš videl da je koristneje se vlit za tisti keš. :D
en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

cryptozaver ::

Cista bedarija. A ni skoda kesa??? Enkat useka to je vse. Rajs pelji kako bejbo na medico ti bo bolj koristlo :\

mchaber ::

Ljudje tekmujejo kdo bo bolj poknil s svojimi petardami|O
.

Dodgeviper ::

Sm edn izmed tistih ki so že stari čez 20 let, in mi je veselje vsako leto nakupovat pirotehniko, petarde le te neuporabljam da mečem komu pod noge, ampak vsake tolko vržem z balkona dol, seveda se prej prepričam da ni koga doli :)

Glede na to da je tema tu odprta, bi vprašal če se da kje v ljubljani dobit petarde, a je tud kaka tržnica, pa kje? če je seveda? eventualno trgovina mogoče?

Lp

xenon74 ::

@Dodgeviper. V hali A v BTC-ju je lovska trgovina z raketami, petardami in ostalim pyro stuff-om !
http://setiweb.ssl.berkeley.edu/team_display.php?teamid=30319

Keyser Soze ::

Hm, mislim, da je kar lepo določeno koliko časa se lahko uporablja razne pirotehnične pripomočke. Ter kdo jih lahko uporablja.

Tako da par tednov odpade...

Sploh pa sem si obljubil, da bom prvega pamža ki se bo pred mano usajal s kakšnimi petardami tako usolil, da se dva dni ne bo pobral. Jaz bi jih popakiral na en vagon in jih poslal na prvo bojno linijo. Pa naj tam pokajo drugim pod noge. Seveda bodo tudi drugi njim.

SodVina ::

Raje dajte denar za vino, kot pa da potem kdo ostane brez prstov, očesa ... in ostalih vitalnih organov
Ce spijes "dovolj" vina, se lahko zgodi isto! Vec nesrec(ne samo prometnih) je bilo zaradi alkohola, kot zaradi petard:)
Torej tudi za vino velja:
Apeliram na vse ki to uporabljate: PAZLJIVO !!
:D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SodVina ()

flipflop ::

Saj pa ne smeš piti alkohola pa še avto vozit potem.;(( Že tako prehitro pride do nesreče, potem pa še eni pijani za volanom, da še ja hitreje pride do česa.:\

SodVina ::

flipflop, dej preberi si se enkrat moj post.:)

flipflop ::

To je blo bolj namenjeno za tiste ki pijani vozijo. Glede več nesreč zaradi alkohola; petarde se bolj uporabljajo samo kak mesec ali dva, pijani ljudje pa vozijo avte vsak dan, zato je tudi več nesreč.

antonija ::

Dejste manest alkohola in petard kej uporabnega nabavit, pa bo! Al pa od dveh sezon dnar za petarde na kup, pa kej kompjuterju za novo leto prnest...:8)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

°X-bajtek° ::

mene pa zanima kje je trgovina taiga (tajga). vsi pravijo da tam kopujejo. Kje pa je sploh ta trgovina ????? :'(
Click...Click...BOOOM!

Tac20 ::

Kaj pa piromarket v šiški nasprot tivolija malo naprej?

ShowDown ::

Meni tudi ni jasno zakaj mu pravite naj se gre raje za ta denar napit:\

Po moje je tudi to stran vržen denar. Čeprav je alkohol (malo) boljši kot petarde.

Soldier ::

u mariboru na vsakem kriziscu stoji kak cigam......pitard, pitard, pitard kupis kej pitard>:D

BigWhale ::

Ce bi namest petard in alkohola sparal dnar, bi zdej ze vsi imel vodno hlajenje! ;>

ShowDown ::

prvi dober predlog v tej temi:D

Fukomuko ::

kje bi dobu najcenej pirotehnične baterije?>:D

STASI ::

Jest mam pa raj namest petard C-4 al pa kak Semtex:D
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

OldSkul ::

Jaz vsako let dobim precej baterij in raket. Ker mamo veze lahko dobimi tudi profesonalne baterije, ki se jih drugače ne da kupit v prosti prodaji. Ko bil vidli kaj dela ona za 25 jurjev-vštet ppust drugače dražja.

jeryslo ::

ah en let se malo pokal, pa nisem bil nevem kako navdušen. Samo malo pomislite, kako je v vojni, ko raznese pravo "petardo":\ , mislim da vam tist ne bi blo tako všeč;) , če bi vam ker vrgu pravo granato pod noge

Dead_Eye ::

Nekateri ste mi res čudni. Kaj pa imajo veze petarde z vojno? Razen to da oboje poka nič. Ko smo bili majhni smo komaj čakali da pride čas petard in smo pokali že kaka 2 meseca pred novim letom>:D .

Tu pa tam tudi z veseljem prižgem kako fiesto :), še posebej ko da slovenija gol hrvatom:D :D :D

Tisti ki pa mečejo ljudem in živalim pod noge pa jim je za v gate vržt kako mego(uno rdečo, taveliko :)...) Res pa je, da že kako leto krožijo okoli že prave bombe in ne več navadne petarde.
The one and only

jeryslo ::

Res pa je, da že kako leto krožijo okoli že prave bombe in ne več navadne petarde.

To sem mislil, ko si nekateri dobavljajo prave dinamitne palice>:D

madviper ::

Daj te no! Če ma folk veselje pa poka s petardami naj ga pač ma. Ne pa, da ste eni tak neprilagojeni.

Ka bi šele blo, če bi tud pri nas namesto petard in raket uporablali AK-47, ročne bombe in dinamit? Ne bi zdaj, ke to delajo. To delajo v Bosni in Srbiji.

Pa pojte dol, mogoč vas bojo ubili, kr se bojo veselili za novo leto. Vi pa ne morete niti, da folk meče petarde, ko spolh niso nadležne >:D !

Sem že kaj hujšega preživel. Ni blo glih prva bojna linija, je pa blo nekaj podobnega.

Tajga je v Celju, v bližini ŠC Lava. Par 10 metrov stran od parkirne hiše Glazija.
I'd like to do something crazy!

vrtnyka ::

Zaradi teh butastih petard je tolk nesrec in tolk poskodovanih ceprav nenamerno. Zaradi teh petard ne mores hodit normalno po ulici ne, da bi te bilo strah kje in kdaj bo padla ksna petarda. Niti ljudje, ki imamo psa jih ne moremo normalno ven pelati ... mislim. Kaj mislite, da ce maste to, da ste mocnejsi ali kaj ?:\

Da ne omenim, da se pokanje zacne 2 tedna prej ..pa traja se cel mesec po novem letu. Brezveze res.

Praznike se da praznovati tudi brez teh sredstev.

Lep pozdrav :)
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: vrtnyka ()

PrimozR ::

Eh vrtny neha se hit, sam začne se prezgodej. Sej ne rečem, kšn ognjemet je lepo pogledat al pa vulkančk, sam tm vsaj KEJ vidš, ne pa sam POK POK. TO je pa brezveze. DObr da sm tko vzgojen da v živlenu še nism petarede pržgal. Raj dam tist dnar (k ga itk ni) za komp al pa za nakup novga bajka :D Glede napijevanja pa ne bi, tut še nism bil nalit, tko da ne vem kaj je bolš, ker nimam nikjer praktičnih izkušenj. Ne bi se pa branu niti BigWhale-ovga predloga >:D :D

Microsoft ::

Najboljs je, da se ga najprej ornk nasekas, pol gres pa vn v kako guzvo, pa zacnes mal folku petarde metat. Al pa lahka kr v klubu ostanes, pa noter meces mal pod mize pa na plesise pa to.:D >:D

No, men nekak ni vec do petard, raket, ...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

zlabo ::

Eh veseli december je pač veseli! december.
Mi tud vsake tolk časa kšno detonacijo nardimo, ampak izven naselja seveda! Pa da ni preveč ljudi.

Je pa treba tud kej spit ne:D

Sam sigurn najhuj kombinacija je alkohol + petarde. To pa nikol mešat!
Pirotehnika se da čisto lepo po pameti uporabljat, če nimaš alkota vseb.


Drugače pa kje dobit pirotehniko sploh ni vprašanje, vprašanje je po kakšni ceni. Najbolj se splača od kakega lokalnega bosanca:D

LP, zlabo

aron ::

Prav imaš... Mene pa zanima kje v Ljubljani dobit kakšno malo večjo trgovino z malo večjo izbero po municiji(petardah). Rad bi en hec sprobal (topovski udar pa cobra 33 pa neki piratk se tok ene 10€ pa jih mam 1000 kje bi to le dubu po najnižji ceni pa po velki izbiri?

Arto ::

Raje dajte denar za vino, kot pa da potem kdo ostane brez prstov, očesa ... in ostalih vitalnih organov
Ce spijes "dovolj" vina, se lahko zgodi isto! Vec nesrec(ne samo prometnih) je bilo zaradi alkohola, kot zaradi petard:)
Torej tudi za vino velja:
Apeliram na vse ki to uporabljate: PAZLJIVO !!
:D :D


Kaj šele, če pijan v avtu med vožnjo mečeš petarde!

Hardstyle ::

topovski udar te stane enako kot par škatl piratk, pa da ne omeni da takih "bomb" ne meči v mestu oz. kje je folk al pa kake stare okne.

Pyr0Beast ::

Daj te no! Če ma folk veselje pa poka s petardami naj ga pač ma. Ne pa, da ste eni tak neprilagojeni.
Problem je, da nekater folk nima veselja s poslusanjem tega 24/7, se posebej v mestih.

No, letos si predelam kerhar na bencin. Pa przgi pob, ce mas jajca [>:D]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Good Guy ::

dej še info policiji od tega dilerja. boš naredil uslugo.


sm že pa ne jebejo..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Gavran ::

Prepozno videl datum posta...
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gavran ()

Arto ::

Daj te no! Če ma folk veselje pa poka s petardami naj ga pač ma. Ne pa, da ste eni tak neprilagojeni.

Ka bi šele blo, če bi tud pri nas namesto petard in raket uporablali AK-47, ročne bombe in dinamit? Ne bi zdaj, ke to delajo. To delajo v Bosni in Srbiji.


Ja! V Iraku se s topovi strelajo pa tanke okol vozjo! Veste kok je šele to naglas! Kaj bi blo šele, če bi se pri nas tanki okol vozil pa strelal, pa če bi bombniki pametne bombe metal! Kok ste neprilagojeni, res! :D


EDIT: Nima veze datum posta :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

jype ::

Zelo bi bil hvaležen, če (vsaj) letos ne pokate. Hvala.

romc3008 ::

Jaz ne bom !

laught ::

se res je škoda metat dnar za piratke pa mege,rajš si nabavim kaj bolj konkretnega,kaki explod..

durrenmatt ::

TNT pa bo

Good Guy ::

TNT pa bo

explode je dost podobn:D

odruje cel "poropk" če hočeš
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Highlag ::

A niso za letos petarde in drugo trdo eksplozivno tehniko pepovedali? Vsaj legalno jih nebi smeli več prodajati. Maksimalne eksplozije v obliki pasjih bombic in takšnih in drugačnih raket.
Never trust a computer you can't throw out a window
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Petarde (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40169701 (51467) dzinks63
»

katera pirotehnična sredstva boste metali? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10012034 (6702) zdravc1974
»

Pirotehnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9926302 (21544) jest10
»

Nov zakon o uporabi pirotehničnih sredstev (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19914167 (10028) Pyr0Beast

Več podobnih tem