» »

Koliko je vredno?

Koliko je vredno?

SmoKey ::

Mal mi pomagite pliz. Se še odločam za nakup prenosnika, pa bi morda prodal svojo kišto pa me zanima kakšno ceno bi lahko postavil....

Konfiguracija : Abit NF7-S
Barton 2500+
80 GB disk ATA
120 GB disk ATA
Leadtek Ti 4200
Zalman pahljača Cu (cel bakren)
Lite-On 40x12x48
DVD Pioneer 106s
Chieftek moder MIDI (sam je ful velik, apmak tudi težek)
Enermax power :) 350W (dolgi kabli lepo zaščiteni, 8x molex)

pa recmo da bi še posebej monitor...Monitor je profesionalen 19'' CRT LG FLATRON 915ft plus

Res ne vem k če bi jest postavlju ceno bi zihr preveč reku ker sem že mal navezan na to kištico :)

Še eno vprašanje nekak povezan s tem...kok bi blo kej narobe če bi laufal 24/7 prenosnika npr. za uporabo eMule & stuff like that...Da bi ga laufal tako kot zdej laufam to kišto ki mi gori u bistvu non-stop. ALi je useen boljš da si zrihtam enga starga pentiuma pa zafukam kkšn večji disk notr?
Živalsk vrt iz silicijeve doline

mchaber ::

Ne pise kok imas rama.
.

SmoKey ::

Ok ...my bad...Ram ---> 2 x 256MB Twinmos PC 3200


Še to : kolega je rekel da se ne upa s svojim ukradenim prenosnikom na internet ker naj bi bili zaščiteni....Jaz tega ne verjemem. Nekaj sem slišal da naj bi prenosnikom začeli vgrajevati zaščito na način ---> vsak prenosnik svoj ID.Zanima me samo koliko kaj veste o tem...Pa prosim ne zaklepat teme...gre se samo za informacije0:)
Živalsk vrt iz silicijeve doline

qrof ::

Glede na to da se vsi IP objaviteljev beležijo, lahko sedaj kriminalisti z lahkoto pridejo do tebe in tvojega kolega.

Kdor kupuje ukradeno robo, naj gre v pekel.

SmoKey ::

Se strinjam s tem peklom...So mi ukradli že dva kolesa ki sem dal za njih po 200k ;( . Samo toliko...No potem je imel kolega prav da se ne upa...prav mu je >:D
Živalsk vrt iz silicijeve doline

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SmoKey ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: je DVD/Blu ray enota (že) odveč? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostalo
10026696 (24168) kuglvinkl
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916216 (7177) Seb4
»

Ocenite računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
635986 (4502) opeter
»

Kakšen prenosnik???

Oddelek: Kaj kupiti
81202 (1079) kuskus13
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310050 (7235) Keyser Soze

Več podobnih tem