» »

Problem z vnosnimi polji in različnimi brskalniki

Problem z vnosnimi polji in različnimi brskalniki

alien-w ::

Delam eno zadevo za on-line glasovanje preko e-maila, pa mi zadeva popolnoma v redu dela v Firefoxu, v Explorerju pa nikakor noce delat tako kot bi bilo treba. Noce namrec prenesti vpisanih podatkov v e-mail, ampak samo naredi subject in ostalo pusti prazno. Če ima kdo kakšno idejo, bi bil nadvse hvaležen.

Problematičen sajt.

Source je pa itaq gor.

Hvala!

Ziga Dolhar ::

V Explorerju (/Maxthon):

domaci_1=l
tujci_1=l
domaci_2=l
tujci_2=l
domaci_3=l
tujci_3=l
domaci_4=l
tujci_4=l
domaci_5=l
tujci_5=blaaa
ime=o
naslov=***

Dela, alien-w, dela.
https://dolhar.si/

alien-w ::

Hmmm ... zakaj pa potem meni ne dela? Sam sem misliil, da vse dela tip-top, dokler me ni "naročnik" poklical in rekel, da zadeva njemu ne funkcionira. Potem sem pa sprobal se sam z explorerejem, pa res tudi meni ni delalo. Lahko se poskusis v kaksnem drugem brskalniku? Oziroma ce imas "clean" eplorerja?

Ziga Dolhar ::

IE 6 & Outlook 2003.

domaci_1=tole
tujci_1=in
domaci_2=v
tujci_2=outlook 2003
domaci_3=navezi
tujci_3=dela
domaci_4=z
tujci_4=čist
domaci_5=internet explorerjem
tujci_5=lepo
ime=Resno :-)
naslov=ziga@dolhar.com

(Vrstice morš brat prestopno, da dobiš "sporočilo" :))
https://dolhar.si/

alien-w ::

Ok. Sem se enkrat poskusil. Najprej odprem zadevo in vpisem stvari. Potem kliknem "poslji", pa zatezi tist jadadada, da bo to uporabilo posiljanje preko e-maila. potem dam ok in naredi se tole:

Zanimivop pri tem je tudi to, da ko delam z explorerjem ne vpise podatkov, doda pa moj podpis. Obratno se zgodi s Firefoxom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alien-w ()

Ziga Dolhar ::

Jest uporabljam Outlook. NE Mozillinega odjemalca.
https://dolhar.si/

alien-w ::

Zanimivo, zanimivo. Sem sprobal zdele se na sestrinem racunalu pa lubica je sprobala in je obakrat delalo. Vedno je bila naveza IE + Outlook Express. Hmm v cem je potem fora. V kombinaciji?

alien-w ::

V bistvu sem obupal nad explorerjem. Zadeva teko lepo dela v firefoxu, niti približno pa ji ne uspeva v Internet Explorerju. Ima kdo kaksno idejo zakaj? Klik klik!

McAjvar ::

firefox 0.8 (ok, sem za cajtom :))), thunderbird 0.7 (ja ja, sej vem, ze upgradam vse skup :)). ne dela. win2k sp4.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

alien-w ::

Kaj pa pise / naredi?

Lahko probas se tole: Klikot!

Tody ::

FF 1 slo tud ne dela tiste rumena polja zamakne dol in desno...

McAjvar ::

se vedno ista kombinacija, kot zgoraj. naredi pa popolnoma nic. klik na gumb in to je to. :) lahko razmigavam prst po mili volji, pa se nic ne zgodi. javascript polno enablan, nic ne blokiram, vse na netu, kar uporabljam/gledam, mi dela bp, kle pa ne.

kar me spravi na idejo. kaj, ko bi kdo naredil stran z enim gumbom, ki ne naredi nic. namen strani: za ljudi, ki zelijo novo mis in staro fentat cimprej od obrabe. na gumbu pa napis "besno klikaj, dokler ne bo vec delalo" :D
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

MaNeMeBasat ::

Metoda je GET, event onSubmit pobereš parametre
in jih predaš naprej metodi
function (email,subject,body) {
var theSubject = escape( subject );
var theBody = escape( body );
document.location = "mailto:" + email + "?subject=" + theSubject + "&body=" + theBody;
}

To mora delati povsod in tudi dela

Have Fun

alien-w ::

MaNeMeBasat, hvala, bom probal. Nekoč, ker zdele nimam cajta se niti mal s tem ukvarjat, na zalost, tko da bo mogl pocakat. Vazno da dela z najbolj "popularnim" parom IE + outlook express.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266743 (11674) Matko
»

[PHP][HTML]Pošiljanje maila iz PHP - TextBoxForm, SubmitButton, mail() v php

Oddelek: Programiranje
10695 (431) Excavator
»

jquery in div-i (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8710508 (9246) lisjak
»

mailto: attachment

Oddelek: Izdelava spletišč
51066 (985) Tilen007
»

PHP -> pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
111128 (970) 2nemesis

Več podobnih tem