» »

ADSL hitrost v Litiji - povratni info ?'

ADSL hitrost v Litiji - povratni info ?'

OZZY ::

No to je predsvem za uporabnike iz Litije inse nananša na naslednje vprašanje.

ALi ima še kdo probleme s tem, da ne doseže max hitosti. Pri meni je recimo ta, da ne gre čez 100-102KB namesto 120KB za 1mbit paket. 20KB/s se pa le pozna...Sej račun bo šu tako ali tako v reklamacijo, če tegane uštimajo do konca mesca ampak me pač zanima če je še kdo z takim problemom iz te centrale. ;((

Sej prenos je pri teh hitrosti stabilen ...kot bi bil omejen. zato se poraja vprašanje,da niso na siolu kaj omejili promet ali pa slabo nastavili omejitev.. Pa tudi Ul je isto toliko manjši tako daje tukaj neka povezava.

Če je še kje tak problem se lahko tud oglaste.
Go with the flow.

Dami ::

Ni sam litija. Po celi sloveniji so capnali. Jaz sem iz slov. bistrice in na 2mbit paketu dosegam flatline 210kb/s max.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Sergio ::

Erm, TCP/IP overhead anyone?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

TheJack ::

Men tale test pokaže 865.80kbps oz. 108.22 KB/sec. Po moje sem priključen na isto centralo kot ti.

Matek ::

Sergio, a ni overheada okrog 3%? Jaz z 1Mib paketom, katerega teoretična hitrost je 128 KiB/s ponavadi downloadam (ko so šanse za max speed seveda, recimo z arnesa ali siola) 120-121 KiB/s. Da pa bi blo 28 KiB overheada pa se mi zdi malo hecno... Al je to še od česa drugega odvisno?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mchaber ::

Mam 117.01 KB/sec in ne, nisem iz Litije:)
.

OZZY ::

mad man...kaj pa ATM in PPPoE overhead ??? To mi je še en napisal..

Sicer pa enostavno ta novi SW na Dslamu in omejitev po mojem ni v skladu z pogodbo, kjer to ni nikje omenjeno.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Disk velik 500GB ko seštejem razpoložljiv prostor na C-ju in D-ju dobim rezultat 464, (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10110763 (9206) technolog
»

Poravnava: Seagate lagal! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
727224 (7224) gruntfürmich
»

Zlo zlo čudn download

Oddelek: Omrežja in internet
91601 (1407) Soprano
»

[pppoe povezava] Couldn't increase MRU/MTU to 1500

Oddelek: Operacijski sistemi
121676 (1530) NeOman
»

Minty MP3 player

Oddelek: Novice / Diski
424855 (3768) Brane2

Več podobnih tem