» »

Taiwaneese english...

Taiwaneese english...

Boeing ::

Moj mail Abit-u:

Hi!

I was wondering if you could possibly tell me when your new NF4 motherboards will be released ?
Thanks!


Abitov mail meni:

Good day, Sir

Thanks for your letter.
The Nforce 4 series on develpment stage now, if we have any news would release on our office websit, please wait for a couple of time.


Samo kot zanimivost... ter da se v prihodnosti ne boste čudili slovenskim prevodom navodil za uporabo tajvanskih izdelkov :)

LP
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Caligula ::

Sam men so Tajvanci pa kitajci lih zarad tega simpaticni :D

Pa se flied lice radi jejo :D

Boeing ::

Ma ja, daleč od tega da bi blo kej narobe... sej treba je malim rumenim priznat da se trudijo... če bi bil jaz navajen na 40k+ črk v abecedi bi tut težk prešaltal na 25 oz. 26 :)

Se mi je pa zdelo hecno...

LP
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

sinko999 ::

hmm jast nisem imel takega primera :
moj primer dopisa.

Dear Sir or Madam

It's Paul from Tul greeting you. Thanks for your support for Power Color.
According to the wrong card of 9800XT, we would like you to accept our apology.
Obviously, our factory people put the wrong board during the production procedure.
Sorry about our mistake.

To solve this mistake and let you have the correct R9800XT asap, could you please send this card back
to us by DHL, our account is 960 924 909

Company : TUL / Paul Wu
Address: 7F-7, NO. 79, HSIN TAI WU RD. SEC.1 , HSI-CHIH, TAIPEI HSIEN, TAIWAN 221
TEL: 886 2 86983000 ext 216
FAX: 886 2 5590 3789

As long as we get your card, I will send you the new one immediately. So you could have the new card
from us directly by next week. Here we look forward to your support continuously.
If you have any concerns, please feel free to let me know. Thank you very much Paul

mogoče si pač dobil enega z manjšim znanjem.

glede znakov japonska :

Japanese has two kinds of alphabet, Hiragana and Katakana. Hiragana is used when we have no Japanese characters (Kanji) for the words or we don't remember the right Kanji. Katakana is used mainly for foreign names.

Basically, Japanese has only five vowels, a, i, u, e, o. In connection with consonants, k, s, t, n, h (or f) m, y, we have 48 alphabet.
več na http://www.harapan.co.jp/english/japan/...

tukaj pa malo kitajske

http://www.csulb.edu/~txie/online.htm
Ni? ni ve?no !

Caligula ::

Sinko999 kako je bilo pa pri taki menjavi graficne potem urejeno s carino?
Ce so oni poslali kako novo graficno, a niso nasi cariniki nic gnojili?

sinko999 ::

Jah pizde pri DHl so mi dali obrazce potem sem jim razložil zakaj in kako gre karta da bi uredili papirje s carino pa so zajebali celo stvar tako da sem na koncu plačal 20k davka carini k.... In ja pritožim pa se lahko samo na luft komando.
Ni? ni ve?no !

Caligula ::

Se je meni zdelo, da bo vsakdo, ki bo tako reseval zadevo jebal jeza pri SLO carini. :D

Nasi cariniki so siptarski bunkar on a mission-da jebejo vse po vrsti kolikor lahko >:D

Cim je kaj cez mejo, raje svercaj bombo kot karkoli kar bi nase carinike res zanimalo 0:)

Se z vsakega potovanja ko sem se vrnil, ves navdusen, da bom spet v nasi ljubi lepi dezelici, so me cariniki spravili na realna tla-da mi je sel v par minutah nas bananarepubljik na jetra in na kozlanje.

Slava jim debilom moronskim :D
Lahko smo ponosni na njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Deli za vozila

Oddelek: Kaj kupiti
91444 (1138) Polanc
»

Geekbuying garancija

Oddelek: Loža
455362 (3714) N0t0ri0us
»

nigerijci še vedno harajo po bolhi

Oddelek: Loža
247199 (6124) sarma832
»

Nategavščina ???

Oddelek: Kaj kupiti
264163 (2450) amigo_no1
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214238 (2372) gasperxp

Več podobnih tem