» »

AverMedia TVCapture98

AverMedia TVCapture98

Polde ::

Imam TvCapture 98 + pilot vendar mi pilot ne dela v windows 2000. V Win ME pa čist lepo dela, se je ta probleb komu pojavil.;((Kaj narediti?

lp
Ni da ni!!!

srale ::

si prepričan da imaš prave driverje??obstajajo tudi driverji brez dalinca..tko da po moje še enkrat preveri kaj si dol potegnu..

bastadu ::

Pilot v win2k ne dela... vsaj meni ni in tudi zraven driverjev je pisalo, da pilot v win2k ni podprt.

OZZY ::

Kokr je reku bastadu: Tud jest mislim, da sem nekje prebral glede pilota, da le ta ni podprt v win2k. Sem mel ta tuner pa sem ga pol prodal.
Go with the flow.

Polde ::

Hi!

Ravnokar sem dobil odgovor iz support-a pa so mi napisal, da še ni podprto sam se njihovi inžinerji matrajo rešt ta problem.

Thx guys
Ni da ni!!!

lastOne ::

Hej tudi jaz imam ta tv tuner pa mi v win2000 sploh ne dela. Ne najde mi namrec nobenga kanala. Dej mi prosim povej ktere driverje pa ktero verzijo programa za gledat uporabljas. Lahko mi napises tud kr link do driverjev.


Hvala

bastadu ::

Jaz imam podobne probleme kot lastOne... Software mi dela, vendar ne morem dobiti nobenga kanala... A je kdo že rešil to?

Lexus ::

Čist lepo dela in brez problemov, razen daljinca seveda, ki ni podprt. Driverje najdeš na proizvajalčevi strani.

LP

Dare

faca9 ::

Se strinjam z Lexus-om.

mojsterpeter ::

jst mam TvCapture 98 VCR
@W2K - daljinc dela

daljinc baje ni podprt samo v driverjih za WinNT4, sicer naj bi delal

sicer pa že nekaj časa uporabljam third-party software, ki je mnogo boljši od Aver software-a in sicer BorgTv
za daljinca pa BorgRemote al pa uICE

mam pa en problem - daljinc mi je nehal delat - sumim da je šel kabel al pa senzor (baterije so ok, driverji tud, daljinc oddaja ir signal)
zanima me če kdo ve kje bi dobil ta kabel (tv servis, rač. servis, ..?)
če je že kdo imel podoben problem naj mi odgovori
ill communication

Lexus ::

Za servis ne vem, lahk ti pa dam svojega, ker ga ne uporabljam.

LP

Dare

bastadu ::

Ancient, sumim, da imam isto kartico kot ti in me zanima točno katere fajle si si ti dol potegnu? Pa za dalinca tudi kerga?

bastadu ::

Sem že zrihtal, ampak sem moral prestaviti kartico v drug slot, zgleda, da je bil v tem problem... BTW: Daljinec dela brez problemov...

mojsterpeter ::

Lexus:daj napiši mi svoj mail al pa mi pošlji pošto na moj naslovkatero kartico pa imaš?
ill communication

bastadu ::

Zdej še pa smo rabim en Teletext program, ki mi bo delal pod win2k, Imate kakšnega v mislih?

mojsterpeter ::

na tem linku maš original Aver teletekst (+driverje), pa tut BorgTv ga ma že zraven..
ill communication

bastadu ::

Sedaj me zanima še kako bi lahko snemal TV oddajo ali film direktno v divx format, ker je drugače ful velik fajl >> 10s je skoraj 100MB! WTF8-O? Ima kdo kakšno idejo? THNX

danielka84 ::

kot prvo moraš imet 1Gh+ procesor, potem pa moraš inštalirat div-x codec, potem pa tam ko izbereš vse razne kompresije; izbereš div-x, pol pa še naštimaš
v nastavitvah in viola...
ni-da-ni

bastadu ::

Saj imam inštaliran divx codec, pa se v nastavitvah ne da neč spremeniti...:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292539 (1767) Predator
»

Tv kartica

Oddelek: Kaj kupiti
292317 (1844) miha
»

Borg TV 2.55 ni zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
71337 (1233) matevzm
»

Guillemot TV Video 3

Oddelek: Kaj kupiti
121413 (1212) alien-w
»

teletext

Oddelek: Zvok in slika
61813 (1653) matevzm

Več podobnih tem