» »

Anti-Policija tablete

Anti-Policija tablete

1
2
»

perci ::

Ljudem, ki povprečno po 3 klicaje na stavek napisejo, ne verjamem nicesar :|.

mchaber ::

Tale tema je podobna 'Kako se znebiti trupla, da te ne morejo zapreti zaradi umora?' Pomoje bi jo bilo treba zakleniti, ampak vemo, da ima alkohol pri Slovencih poseben status:)
.

tilko ::

Amm, men se pa zdi zelo zanimiva tema. Pa ne toliko iz vidika kako se ga nazgat in ne napihat, ampak cist tko pac kot zanimivost. Pa da mal predebatiramo kaksne so razlike pri pihanju s prepono ali pljuči...

matter ::

Tut če zadeva deluje ne bo uporabna, saj (kakor sem danes na 24ur slišu) bo po novem za to uporbljena metoda pregleda zenic.
Kako stvar laufa me ne vprašat, to sem samo ujel, med dremanjem zraven 24ur :)
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Tilen ::

jap skozi zenico ti bodo zmerli kolk mas alkohola v krvi ups očesu :>
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SleepLess ::

Ma ne ne, ce bi (oz ko bodo :P), te tablete zares delovale, bojo pa policaji sli nazaj k oldschool metodam preverjana, ravna crta pa hodi po njej ce si pijan ko motka >:D (dobro do kakih 0.9 -1.1 se gre :)


p.s. drugac pa te tablete sux, ker ce to deluje bodo se se verjetno tisti pijanci kaj se zdaj malo bojijo policajov, pol vozli naokoli z 2l vodke v riti pa si mislili kaj pa mi bojo, saj imama tablete :\

CaqKa ::

p.s. drugac pa te tablete sux, ker ce to deluje bodo se se verjetno tisti pijanci kaj se zdaj malo bojijo policajov, pol vozli naokoli z 2l vodke v riti pa si mislili kaj pa mi bojo, saj imama tablete



hm sedaj si me spomnil na nekaj zelo zanimivigea..
a bodo tile ki bodo totalno vliti, še sploh dovolj trezni da bodo pravočasno vzeli tableto? :\

Tody ::

Tako bi se pijan človek v trenutku streznil, trezen pa se sploh ne bi mogel napiti.

Lol tole bi bilo dost cool. Se ga na mrtvo nažgeš na žurki in se odločiš da greš domov. Popiješ tableto, pol litra radenske in se varno odpraviš na pot ! Če bi bilo to genetsko odpravljeno že v začetku bi bilo pa dost bedno oz bi morali izumit še kako zadevo da nebi tok hodu scat po peeru :D >:D

cryptozaver ::

Vceraj na preverjeno (POPTV) so testirali dve verziji anti-cop tablet in mislim da rupurut. Meritve before in after so pokazale 20-50% manj alkota v izpihanem zraku. Te tablete naj tudi ne bi znizevale ravni alkohola v krvi... (Rupurut skoraj nic razlike)

Nevarno tole...

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Grem prec en rupurut kupit? :)
persona civitas ;>
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napihal sem (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25429158 (6024) Kvinta
»

Krvni test pri prometni nesreči

Oddelek: Na cesti
419842 (6880) ShowDown
»

Koliko lahko spijem (da še lahko vozim) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7224448 (16392) krneki0001
»

Kako pretentati alkotest (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7516729 (14630) fl0w

Tablete

Oddelek: Loža
201666 (1128) Mavrik

Več podobnih tem