» »

Prodajalec na Bolhi

Prodajalec na Bolhi

pezo ::

Enkrat sem videl na eni temi se je omenjala trgovina po pošti z Bolhe, zdejpa ne najdem te teme. Tam je bilo kar nekaj izkušenj z njim in mislim da naslov v Mozirju ali pa telefon.
Danes sem prek Bolhe nekaj poizvedoval, pa še ni odgovora in sem kot na žerjavici ker je moj comp riknu. Če se kdo spomni, katera tema je bila, bi prosil za link ali pa še enkrat za kak telefon ali mail za kontakt.

lp Dejan:\

Caligula ::

Mogoce PC DOM?
KLIK

pezo ::

:D To je to ! Hvala!
A ma kdo kake izkušnje z njimi?

Caligula ::

JAh jz same pozitivne. Odlicne bi reku. Kar dobim tam najraj kar tam vzamem.

bastadu ::

Jaz tudi nimam slabih izkušenj glede kupovanja, nevem pa kako se obnese, če mu prineseš kaj pokvarjenega nazaj...:\

Caligula ::

Jaz vem. Brez tezav vse vzame nazaj takoj. Vse se lepo zmeni,.. skratka 1A kar se tega tice.

Arthur ::

pri njemu sem hotel kupit že disk in (enkrat kasneje) procesor, se že vse zmeniva, nakar pove da nima na zalogi, in bo treba malo počakat. :\

jaz pač malo počakam, pa ni nič, nakar vzamem drugje.
ampak pri procesorju sem se zafrknil, ker mi en dan po nakupu pošlje mail, da jutri bo pa na zalogi. škoda za oba, jaz bi prihranil 2k.

pezo ::

:)) Kako dolgo si pa čakal na potrditev naročila oziroma si se dogovarjal za nakup?
Na Bolhi piše nonstop, včeraj sem mu poslal povpraševanje in sem pričakoval odgovor, da bi jutri že lahko poslal. Saj veš, če ti crkne komp si neučakan in bi rad čimprej sedel za svojo kišto, zdaj pa uporabljam ženinega.
:\

Arthur ::

odgovoril je hitro, sva se kmalu vse zmenila, nakar se izkaže, da pač nima na zalogi. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dinokomp (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12819432 (11966) Rakunish
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531716 (20558) cholt45

Računalniške trgovine dobre/slabe izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5636507 (32538) Niet1986
»

kupovanje pri pc-dom (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
679299 (3795) RC14

Več podobnih tem