» »

Dinokomp

Dinokomp

«
1
2 3

FlyingBee ::

Imam eno vprašanje oziroma prošnjo za vaše mnenje:

Prosim napišite izkušnjo s trgovino dinokomp, jaz še nisem pri njih kupoval, vendar imam tudi zelo malo informacij glede njih. Pri nobenem artiklu ne piše ali je na zalogi niti koliko je rok dobave, imajo pa veliko izbiro in dokaj ugodne cene pri nekaterih komponentah, vendar mi ni najbolj všeč, da je treba za vsako posebej spraševati kdaj je rok odbave.

Lp

RejZoR ::

Na zalogi imajo zelo idočo robo (če je nekaj posebej aktualnega), npr kot so bili OCZ Vertex 3 in Corsair Force 3 SSD pogoni pred kakšne pol leta. Pač kar je tisti trenutek res trendi zadeva in se prodaja na kile. Večino ostalega pa imajo dobavne roke tko 1-3 oz 3-4 dni, kakšne rahlo bolj "eksotične" kose pa 1 teden in več. Če pokličeš strica ti takoj pove kako in kaj. Sem kupil že kar ene par stvari, reklamiral, menjal, storniral in spreminjal naročila pa nikol ni bilo nobenega problema. Cene so tud vglavnem zelo dobre, tko da je kar fajn trgovinca. Dokler se ne obnašaš kot bedak in takoj neki groziš se vglavnem da z vsako trgovino vse zmenit. Dinokomp imo ni nobena izjema, vsaj po mojih izkušnjah.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Problem AGT-ja je da so sicer cene solidne ampak so modeli čist neresni. Za Corsair Force F120 disk sem spraševal ene 3 mesce pa nikoli nič niso vedli. Kasneje sem spraševal za Corsair Hydro hladilnik, ista pesem. Spraševal za grafično pol leta nazaj, spet isto. Ne vem, ko so bili še na tastari lokaciji se je vse dalo dobit, zdej pa pacajo do onemoglosti. Pri Dinokompu se obljubljenega vsaj drži z redkimi izjemami (OCZ Vertex 3 120GB), ki sem ga čakal ene 3 tedne, rok dobave pa se je kar podaljševal in sem pol storniral naročilo. Je pa res da je bilo to takoj po releasu, ko je bil najhujši naval in problemi z dobavo, tko da nič ne zamerim situacije.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Robi :P ::

imam eno vprašanje glede dinokompa (prvic sm kupil tukaj PC) in me zanima kaj pomeni da je narocilo v teku?
Evo tole mi piše pod zgodovino:
14/03/2012 Naročilo čaka na obdelavo
15/03/2012 Naroceno
17/03/2012 V teku

RejZoR ::

V teku pomeni, da zadevo pripravljajo. Ko ti bo pisalo Odposlano/Poslano lahko naslednji dan pričakuješ paket na domu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Robi :P ::

aha... hvala ti za odgovor

x4en0n ::

Z trgovino Dinokomp sem zelo zadovoljen. Že nekajkrat kupil pri njih komponente za računalnik in so vedno brezhibno delale. Pravtako, če potrebuješ pomoč pri izbri ali pa sami pripravi komponent jih samo pokličeš in majstri vse povedo! :)

Robi :P ::

meni so napaisali da čakajo na grafično... kdaj pa dobiš paket dopoldan?

Mentalist ::

Mentalist je izjavil:

Kako je z dinotom pri nakupu na obroke? recimo na 875e? kako se to pol ureja?
Lool.

Zgodovina sprememb…

Robi :P ::

spt sm tu ker me zanima kaj pomeni tista številka 215
Tole je današnji status torej je odposlano ampak kaj d fak pomeni 215???
19/03/2012 Odposlano 215

Senshi ::

To je sam njihova sifra narocila . Drgac sm pa kupu pr njih grafo in morm rect da sm zadovoln + tega so bli/so se najcenejsi od vseh v slo.

FlyingBee ::

gremo se igro, ugani kdo je dejansko iz Dinokompa tukaj gor postal
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

svenica ::

Imajo kakšne grafične na zalogi? Rabim danes, rang 6850/6870, 550/560.

darkolord ::

Pokliči pa vpraši?

basket ::

mi zna povedat kaj točno to pomeni tale nabava po naročilu oz. kako to poteka? http://www.dinokomp.si/product_info.php...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: basket ()

RejZoR ::

Pač če hočeš naročit nekaj kar nimajo na spletni strani jih najprej pokličeš in vprašaš če je možno dobaviti. Če reče da je, potem pa oddaš naročilo preko spleta. Očitno jim je tko lažje kot če bi urejali dejanska naročila in potem kontaktiral kupce, da ni možnod obit.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

J-ronimo ::

Na Bolhi sem opazil, da se oglašuje tudi Dinokomp.at. Cene so pa bistveno nižje kot pri Dinokomp.si.

Ima kdo kaj informacij glede tega oz. je naročal pri .at?

kamuee ::

Vau pa res sm vidu na avstrijski strani. Upam da se bo kdo najdu ki bo tm naroču.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

Janac ::

hahaha, o tem mi je dino enkrat govoril da bo razsiril svoje trgovince po celi evropi.

Steinkauz ::

.at stran je pa totalno defektna.
A si res ne more privoščit delat k nekomu k nardi kolker tolk ok. Še slovenska stran je bolš pa tut ni biser.

kamuee ::

hehe sam res, sm jo glih kar malu prečekerau pa sm opazu da na .at strani pou stvari fali.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

Steinkauz ::

Pa skor nobenega filtriranja izdelkov nima, niti sortiranja po ceni :\

fireX88 ::

verjetno so odprli trgovino tam. ni dolgo ko sem se pogovarjal pa mi je reku (mislim da Edi), da bodo odprli trgovino tam. pa poleg tega bojo odprli še na hrvaške, samo da pride v EU. me pa res zanima zakaj imajo tako različne cene..mogoče zaradi tega ker je v slo cene že všteta poštnina/prevoz iz tam kjer naročajo...
sm to se pa kr pozna(samo primer):

http://www.dinokomp.at/product_info.php...

ali

http://www.dinokomp.si/product_info.php...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Janac ::

fireX88 je izjavil:

verjetno so odprli trgovino tam. ni dolgo ko sem se pogovarjal pa mi je reku (mislim da Edi), da bodo odprli trgovino tam. pa poleg tega bojo odprli še na hrvaške, samo da pride v EU. me pa res zanima zakaj imajo tako različne cene..mogoče zaradi tega ker je v slo cene že všteta poštnina/prevoz iz tam kjer naročajo...
sm to se pa kr pozna(samo primer):

http://www.dinokomp.at/product_info.php...

ali

http://www.dinokomp.si/product_info.php...


meni je edi enako govoril xD

Skyman ::

ja men pa ni nc govoru baje poj se v srbiji odpre k pride v EU

primi6 ::

Dober dan!

Mene pa zanima, kako da ima Dinokomp dosti cenejše izdelke ?
Je ROBA enaka, kot na drugih straneh ali je kaj slabša ?

Lep pozdrav!

Janac ::

ja

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GeForce ()

Robi :P ::

primi6 je izjavil:

Dober dan!

Mene pa zanima, kako da ima Dinokomp dosti cenejše izdelke ?
Je ROBA enaka, kot na drugih straneh ali je kaj slabša ?

Lep pozdrav!

enaka kupo cel pc tam en kolega pa pri mimovrste in je naletel na neko staro zaloga al neki in rami niso delal je mogu nazaj poslat iz dinota pa sm dobu use kot se šika in poceni!

primi6 ::

aha ... Dobro. Hvala sLoTigerMan :D

Lep pozdrav!

kamuee ::

Eto mene. Naroču cel računalnik, v pondelk oddal naročilo v soboto je bla roba že pr men. Modeli so carji, 10 klical vse človk vedu povedat, tko da čista desetka. Naroču sm pa pr DInokomt.AT iz avstrije, dubo robo za cca 10% ceneje.

Probite naroči iz dinokomp.at, ker imajo samo kvalitetno robo gor, mi je to na SI dinokompu reko in je res, imajo samo preverjeno robo. Pa drgač je dostava za cel paket samo 12EUR, ni odvisno od kilaže. Moj paket je biu ene 30KG tko da, kar se dostave tiče sm biu prov presenečen!!

Priporočam nakup!!! :D
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kamuee ()

medenko ::

nižje cene od dinokomp.at kaj pa garancijski listi?

batista ::

Je že kdo probal vrnit izdelek ki mu ni ustrezal, se pravi dobil, sprobal, videl da mu izdelek ni všeč in poslal nazaj? Namreč kolegu so rekli da to ni mogoče?
Čudi me ker so meni v drugih trgovinah brez problema vzeli nazaj, četudi je bil izdelek rabljen.

Tilen ::

batista je izjavil:

Je že kdo probal vrnit izdelek ki mu ni ustrezal, se pravi dobil, sprobal, videl da mu izdelek ni všeč in poslal nazaj? Namreč kolegu so rekli da to ni mogoče?
Čudi me ker so meni v drugih trgovinah brez problema vzeli nazaj, četudi je bil izdelek rabljen.


Koliko časa od nakupa?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

batista ::

4 dni.

novinec09 ::

Kaj pa je kupil?
Je bila slučajno kakšna varnostna nalepka od proizvajalca gor, katero je pretrgal/prerezal?
Tukaj so pogosto problemi pri firmah.

Ali pa kakšne sledi uporabe?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novinec09 ()

batista ::

Ja kupil je grafično, jo odpakiral(pretgral pečat normalno) in sprobal, in ugotovil da mu ne ustreza, in bi jo rad vrnil. Torej rabljena je, ampak nepoškodovana, v original embalaži in vse kar je bilo zraven.

novinec09 ::

Kolikor je meni znano je zakonsko določeno, da se varnostni pečati ne smejo odstranit/pretrgat kadar se želi izdelek.
Ali se motim?

fr4nc ::

batista je izjavil:

Ja kupil je grafično, jo odpakiral(pretgral pečat normalno) in sprobal, in ugotovil da mu ne ustreza, in bi jo rad vrnil. Torej rabljena je, ampak nepoškodovana, v original embalaži in vse kar je bilo zraven.


Eeeee vidiš... zato pa so testi na spletu;((...

Zdi se mi, da ne bo šlo, ker če ne se to lahko dela v nedogled IMHO.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Han ::

Katero grafično je kupil?

batista ::

gtx670, ventilator brenči ( sem ga opozoril), in mu gre na jetra, zato je po 2 dneh vzel ven.

fr4nc ::

Aia... to je pa druga sitacija. Mislim, da jo lahko reklamira, ali pač?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

mihec87 ::

Ventilator brenči..ali ga moti glasnost ventilatorja..?
v prvem primeru pač reklamacija

69charger ::

Če je izdelek nepopoln oz. nedelujoč, v tem primeru ventilator ne deluje tako kot mora naj pošlje nazaj.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

batista bomb ::

Katero gtx 670 je pa kupil? Zraven daš 20€ in imaš Gigabyte gtx 670 ki je nerefernčna

batista ::

Saj bi dal takoj 20eur zraven za gigabyte, ampak če trenutne ne more nazaj poslat...kartica pač brenči, ni neka napaka da bi jo reklamiral, je pač glasna. In je moteče.
Na mimovrste recimo brez problemov vzame nazaj rabljeno stvar, vprašanje je samo ali je to obvezno ali dobra volja prodjalca?? Razlage so vse nejasne kolikor gledam na netu. Pa tudi vse online štacune imajo napisano da v primeru če ti izdelek ne ustreza se lahko vrne v določenem roku. Ampak kako zavraga pa ugotoviš če ti izdelek ne ustreza če ga ne probaš?? Kdo lahko to razjasni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: batista ()

Steinkauz ::

Kaj bluzite? Pri prodaji preko interneta ti morajo vzeti nazaj. In kako drugač sprobat, kot da odpreš.

medenko ::

Ampak kako zavraga pa ugotoviš če ti izdelek ne ustreza če ga ne probaš?? Kdo lahko to razjasni?
Računalniški artikli niso cunje ali obutev, kjer se uporaba/raba ne vidi.

Vrni tako kot nakup preko spleta v 15dneh od nakupa odstopaš od pogodbe, glej, da bo tip top vrnjeno. Ta izdelek se bo prodajal naprej neki drugi stranki verjetno?

dronyx ::

Sem se pozanimal kako je pri njih s servisom, glede na to, da so nekje iz okolice Maribora in sem dobil informacijo, da servisa ni v Ljubljani in je potrebno poslati pokvarjeno komponento k njim.

V primeru okvare se mi zdi to za kupca zelo neugoden način reševanja servisnih primerov, sploh če je kupil pri njih sestavljen računalnik. Namreč v tem primeru moraš najprej sploh pravilno diagnosticirati, kaj je pokvarjeno in če je recimo kakšna matična plošča, je potrebno razdreti skorja cel računalnik, da jo lahko pošlješ po pošti na servis.

Za tiste, ki sami ne sestavljajo računalnikov in nimajo s tem nobenih izkušenj, zna biti pa to prava nočna mora in lahko naredijo še več škode.

novinec09 ::

Za takšne, kateri se na to ne spoznajo so kompletni računalniki in ne računalniki po meri.

Kolikor jaz vem ti pri njih kupiš komponente, katere ti na željo sestavijo v celoto (računalnik).

dronyx ::

@novinec09: Verjetno si lahko sestaviš računalnik po želji tudi če nisi serviser, se ti ne zdi? Pri kakšni bolj zapleteni okvari je lahko precej komplicirana že sama diagnostika, ki jo mnogo lažje izvedejo na servisu. Kakor vem marsikdaj še serviserji ne vedo, kaj je dejansko narobe in potem menjajo komponente (poznam precej primerov iz prakse, ko so nekaj zamenjali, potem se je pa izkazalo, da je dejansko pokvarjeno čisto nekaj drugega). To si doma težko privoščiš, razen če imaš zalogo rezervnih komponent.

Sam osebno dam raje 50 € več in imam servis zagotovljen za cel računalnik. Je pa seveda res, da imajo v takem primeru posamezne komponente lahko različno dolgo garancijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica- katero priporočate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
528903 (7235) AapocalypseE
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276700 (111486) darkolord

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562133096 (72636) kuglvinkl

Več podobnih tem