» »

Internet Information Services 5.1 (IIS) in nastavitve

Internet Information Services 5.1 (IIS) in nastavitve

Border ::

Lep pozdrav!


Jaz sem na svoj racnalnik, ki ima Windows XP pro z SP1 in SP2, namestil Internet Information Services 5.1 (IIS).

Postopek namestitve je enostaven: ->Moj racunalnik->Dodaj ali odstrani programe->Dodaj-odstrani komponente programa windows->obklukal IIS ("podrobnosti"; znotraj obklukal vse)->in izbral naprej... na koncu mi je napisalo, da je vse pravilno namesceno.

Sedaj sem pa pricel v direktoriju "C:\Inetpub\wwwroot\Stran" z izgradnjo spletne strani... HTML mi normalno prikaze, ko napisem v Exploreju "//localhost/stran/default.asp"... enako mi normalno prikaze, ko uporabim if stavke in datum v aspju... ko pa zelim uporabit bazo v accessu, ki se nahaja "C:\Inetpub\wwwroot\Stran\db", pa mi server nalaga, nalaga, nalaga in nc ne nardi... server moram nato restartat... dal sm na mapo db write pravice (desni gumb+websharing+obklukal: Read in write ter Scripts)...

ASP je prav napisan, saj na webserverju(SiOL) deluje... gre za popolnoma preproste programcke v asp nc kej posebnga... se je potrebno kaj natsavit?

hvala za pomoc
  • spremenil: Border ()

SFfreak ::

uporabljaj raje Apache::ASP, je bolj varno, pa še lažje se nastavlja...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IIS problemi

Oddelek: Omrežja in internet
141510 (1228) extr3m3
»

problem z mysql serverjem

Oddelek: Izdelava spletišč
161429 (1202) koloredo
»

Težave pri usposobitvi računalnika za asp

Oddelek: Izdelava spletišč
171118 (950) W|ndKiller
»

XP profesional in IIS

Oddelek: Izdelava spletišč
91043 (908) alesrosina
»

asp v iis v xp-jih

Oddelek: Omrežja in internet
6797 (704) mh8759a

Več podobnih tem