» »

OPOZORILO!!!!!!

OPOZORILO!!!!!!

AlchemY ::

Tisti, ki spremljate Bolho ste verjetno opazili, da so se pojavile ene ful pocen komponente, en ti prodaja V5500, GTS2, IBB diske ipd ful pocen, posilja p m-expressu, notri pa ne da komponente ampak nekaj listov papirja, sam sem na sreco pred placilom odprl paket. Naslov posiljatelja je bil Milan Gobec ml., Precna 34, NOVO Mesto, ce je dejansko on poslal zadevo pa ne vem, tako za opozorilo bodite PREVIDNI.
A, ja ena reklama se je pojavla tudi tu v malih oglasih!!

AlchemY ::

izkazalo se je da doticna oseba(zgoraj navedena) ni dejanski posiljatelj, ampak ga je ocitno nekdo hotel zaj...., kar mu je tudi uspelo, saj ta starejsi clovek ze cel dan dobiva klice, ocitno bo naprej zadevo resevala policija

luni ::

heh upam da bo ratalo kaj... ker take finte so pa low... ceprav v bistvu policija nima nobenih dokazov
ali?
Artificial Intelligentia

gorenc ::

Tisti frajer je poslal eno kartico (nevede) tudi enmu policistu, tako da se kretenu (prodajalcu) verjetno ne pise dobro. Ta fant(prodajalec) je pa Stefan Resetic iz Markljeve 35a, 8000 Novo mesto
Toliko v vednost!

--Switch-- ::

Piz*** mu ma****!Se dobro da nisem jst kej hotu kupit!
Si mislite kupis kartico za 60000sit in ko odpres skatlo dobis...papir>:D>:D>:D>:D;(;((

luni ::

fako jaz ze vem, kaj bi naredil... sej mas njegov tocen naslov, ane? torej lepo se spakiras v avto, ene bolj agresivne kolege zravn pa se dopeljes do njega pa mu naredis stalo doma... bi mu zapleno vse kaj ma... take pizdune pa res mrzim!
Artificial Intelligentia

Loki ::

Agree with luni.

EASYdoor ::

majku, spasu si mi zivot!!! glih sem se dogovarjal za voodooja!!! se pravocasno! jest budala pa se v male oglase to pisem kot korist slo-tech narodu:'( ja jest bi tut poslal par tipov tam pa mal ga rocno obdelal>:D


thanx!!!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Elemen_T ::

Kaj pa če je (ni) vse res?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tip z bolhe lagal o prenosniku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8212793 (8582) shadeX
»

Nateg preko bolhe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38382236 (25683) budnost
»

placilo po povzetju, pregled pred placilom ?

Oddelek: Loža
362673 (1593) nokia6310
»

Goljufije z malimi oglasi

Oddelek: Loža
252723 (2034) Tero

Več podobnih tem