» »

Petarde!!!!

Petarde!!!!

--Switch-- ::

Kaj menite o tej temi,boste meli kej za novo leto!

Justy ::

Hja, mogoce bom pa mel kaj. Zaenkrat jih samo domov furam in tamkajsnem folku prodajam naprej (da neki zasluzim:D). Drugace pa se meni osebno zdi skoda dnara za to. Rajsi vidim ce kdo v zrak spusti kako lepo raketo8-O

whatson ::

Petarde sux... Najbolj pa to sux, da socialna deca mecejo drzavni (torej nas) denar v luft.... kill'em all...
>:D

JLP ::

Nkol jh nism metov pa jh tud nkol nam.
Je najbol brezveze kar je lohka.
Te ldi k pokajo bi na en vojn bojiše poslov pa nej tm poslušajo pokane.
Rakete so pa kul če so lepe.
Live long and prosper!

PaJo ::

Petarde mi niso vec vsec, so bli casi ko smo to full metali zdaj pa ni vec interesantno, so mi namrec kaksen rakete bolse in bom verjetno kar nekaj raket raje nabavo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

jest jih mam še 400 od prejšnjega leta... so še uporabne?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Milko ::

Tle pr nas v Krskem tko pokajo otroc, da bi vse postrelu...petarde sux...jst mam ponavad rakete, k so velik lepse..

Justy ::

Hehe Sergio, se so uporabne ja:))
Btw, kak pa to da ti jih je tolko ostalo:D

Izak ::

Petarde itak sux zdej ze dve leti uporabljamo karbi! kupis ga v najblizji drogriji (mavrica)! Ko pride v stik z vodo se sprosca acetilen ki je pravi za pokanje...! Je bil tudi taki ruk ze da je streslo cel hrib (dric) kjer smo strelali! >:D>:D>:D

Izak ::

Petarde itak sux zdej ze dve leti uporabljamo karbid! Kupis ga v najblizji drogeriji (mavrica)! Ko pride v stik z vodo se sprosca acetilen ki je pravi za pokanje...! Je bil tudi taki ruk ze da je streslo cel hrib (gric) kjer smo strelali! >:D>:D>:D

Sergio ::

hm... a hočte enačbo in postopek sinteze TNTja? (smo se prejšnji teden pri kemiji učili) :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

aja pa nitroglicerin smo se tut učil delat:D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

GodStyler ::

Petarde in ostale pizdarije SUX!! A ni zanimiv, mene ta jajca ne zanimajo in glih mene ful oblegajo preprodajalci teh pizdarij in kr ne dojamejo da nč ne vzamem. Mi ponuja ene ekskluzivne cene,...Beda.

luni ::

Sergio ce bi blo tak lahko prit do sestavin in naredit nitroglicerin in bi to ucili v osnovni soli po moje nebi blo vec dosti od tega nasega sveta
Artificial Intelligentia

DoBri ::

:))
jest pravm: ognjemetov je več vrst...:))
Več nas je, manj nas ni.

AlchemY ::

ker se glih sluzbeno ukvarjam z eksplozivom, moram rect, da je do sestavin za nitroglicerin in vecino ostalih eksplozivov RES zelo lahko priti, vecino dobis v najblizji kmetiski :D trgovini. V bistvu pa niso problem sestavine ampak pravilna kolicina le teh, ki je dobesedno zivljenskega >:D pomena. Ne priporocam vam pa da se s tem igrate, ce niste res popolnoma prepricani v to kaj delate. BBBUUUUUUUUUUMMMMMMMMM!:D

Tolip ::

Prodajam nitroglicerin! Dobi se v količinah 0,5l (v flašah od piva) in 1l (v kozarcih za vlaganje kumaric).Dostava izključno po pošti,vsi zainteresirani pošljite mail na postarji@letijopozraku.si.>:D
cena-sitnica:D:D:D

jugonostalgik ::

Odkar mi je pred parimi leti ena petarda v roki explodirala:O:O:O se jim ne približam več. Se ne splača.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

--Switch-- ::

Mi na primorskem pa ful pokamo(Kope,portoroz,piran...)
Rakete so full drage raje kupis kaksen vulkancek!
Sej gre dnar brezveze samo je novo leto samo enkrat v letu zato ga treba malo zurat tudi s petardami!
Ma tukaj ste vsi ze starejsi-verjetno ste tudi v pokali ko ste bli malo mlajsi(tako kot jst)!

miranpozar ::

fako ima prav! V naših krajih je kar divje! Vpliv norih italijanov. Sicer jih ne pokam, a me ne moti, če jih drugi... če v temu uživajo naj se veselijo.
Smilijo se mi samo živali, ker jih je ful strah. Kdor ima rad živali naj se malo zamisli predno bo vrgel pokalico!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Znida ::

Zamenjam 500 petard za PIII 450 MHz!:):):)

eomer ::

Petarde nimajo nobenega ucinka tko je k da bi en tip prdnu, ta pravo pa je rocna bomba. Ima boljsi efekt

Eomer

EASYdoor ::

heh, bombe rulzzz. se bolse je pa dinamit! pr nas so ga u gozd ruklni, pa sta 2 drevesa padla!!!:D kot ponavad je takoj prsla polcija in kdo je kriv ???? noben! glupi copsi:D

ja petarde so me ze menile, zdej nabavlam ene 30 unih "ta hudih" raket:D ena je 3000 SIT. ce ve kdo kako boljso ponudbo naj mi prosim sporoci!

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

GinLemon ::

Petarde SUX! Daš 200 tolarov...pržgeš vržeš pa pokne? ki je pa pol onih 200 tolarov? totalno SUX:))
Thiz iz something special 4u!

luni ::

GinLemon za 200SIT jih vrzes 100x :)
Artificial Intelligentia

GodStyler ::

charlie: Men je en ponujou 10 raket za 5000SIT, sam nimam blage kakšne.

MiHec ::

Petarde za nov let.......Blah.......Bolš je sred poletja na Portoroški plaži vržt eno - vsaj kaka korist od nje >:D.Pa še en nasvet : NIKOLI PETARD PA ŠIBIC V ISTI ŽEP......govorim iz lastnih izkušenj
PaintBall rules!

luni ::

mihec hmm... to pa mores bit fejst neroden, da se ti sibice vzgejo same od sebe, ti pri tem zakurijo petarde in ti razfuka zep :))
Artificial Intelligentia

Boeing ::

fantje, hec je k se je men tud že to nardil...otišla je nova bunda za 30k... še večji hec pa je, k je frend to naredu, je mislu da mu ne more žepa raznest...jao petarde...kill'em all !;((
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Justy ::

MIHec upam da se bo kaj s familijo al je blo kaj hujsega al nisi mel v hlacnem zepu:D

Elemen_T ::

V bistvu sem tudi jest včasih metal to sranje...pa mi je (tako kot bo verjetno vsem) dojadilo...prižgeš, vržeš, poči...ponoviš 100x in sigurno ti se ti enkrat pripeti nesreča pa ti poči v roki. to je živa pizdarija. sem imel sicer srečo in se mi skoraj ne pozna več. sej ste verjetno videl slike na TVju...čisto psihodelične.8-O
Če se ti pa kej tazga zgodi maš pa zaradi 200SITov pokvarjen lajf.

MiHec ::

Ja morm reč da se niso vžgale šibice ampak je prišlo do trenja med petardami in zunanjo stranjo škatlice. Kar se familije tiče jo pa tud palca dinamita ne unič>:DJe pa blo dost smeha pol na UKC-ju k je bla dohtarca ena dolenka:Citiram: Maš pa srejču da ti nej jajca pa črejva vn udnejslu.
PaintBall rules!

eomer ::

Petrarde wery wery bad!!!

Eoemr;((;((;((;((;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabljate zabavno pirotehniko? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5711729 (8095) jest10

Petarde (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40169625 (51391) dzinks63
»

katera pirotehnična sredstva boste metali? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10012023 (6691) zdravc1974

kje do petard?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5416271 (13498) LeXani

Več podobnih tem