» »

volcano II in celeroni

volcano II in celeroni

NightHawk ::

ali bi volcano pasal na C400 ki je socket sam je na slot pretvorniku tako da ga mam lahko na bh6-tki?

NightHawk ::

najbrž?...je kdo bolj siguren?

aja pa se neki...ali je volcano II najboljsi hladilnik za tak proc?

cyber ::

no ja jaz sem imel vulcanota na celeronu sam men ni dober hladil,odvisen enim bolj hladi drugim manj pač vsak uporablja kar mu najbolj hladi,sicer zarad tega ker pač men ni dober hladil to še ne pomen da je slab ,moraš probat pol se pa odločiš.....za najboljš varijanto,sprobaj saj dan danes hladilniki niso več tko dragi, da ne bi moral imet vsaj več primerkov,no vsaj jaz jih imam,zdej kar neki časa imam golden orba in sem z njim zelo zadovoljen saj mi v končni fazi za tri stopinje bolj hladi kakor mi je vulcano 2,tko da probaj mal več ventičov pa bo.

burekar ::

Men dela Volcano 2 na BH6 na Celeronu 400, na SLOTKET3 adapterju. Zadeva začne dober hladit šele ko jo pobrusiš s 400, 800 in 1200 zrnatim šmirgl papirjem. Pol pa seveda dobro termalno pasto gor. Na 600 by mogu celly delat lepo, pod pogojem da maš prevetreno ohišje.

Aja, Chiefthunder, NIČ ni treba modificirat, tak da folk ne odgovarjat če nimate pojma o čem govorite! Pokvarite eno temo sam zato da si število odgovorov nabijate. A sam za te kur***e zvezdice živite al kaj?!

ChiefThunder ::

se opravičujem...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kateri CPU cooler

Oddelek: Kaj kupiti
373511 (2929) boštjan
»

Kateri napajalnik, ventilator za ohišje, CPU-hladilnik dobavljiv v Sloveniji je najti

Oddelek: Kaj kupiti
61401 (1261) tha_man
»

Mislm HUDO! C2 700 -> 1178 YUPI!

Oddelek: Navijanje
91132 (879) Nemelk
»

TT MINI COPPER ORB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121142 (1010) AtaStrumf
»

vulcano 2 in celeron 2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311108 (841) Boško

Več podobnih tem