» »

Neki je zlo narobe

Neki je zlo narobe

Reddmen ::

Ko zaženem (kero kol igrco) in zaženem new game in mi PC začne lepo nalagat igrco in tik pred koncem ko bi mi špil mogu zalaufat da bi igrov se mi ekran pomodri. PC pa reboota in ko mi pride nazaj v Windowse mi napiše Error report ( nč ne piše kaj bi bil lahko razlog) Ram sem 10h testeu z memtestom OK, CPU sm testeru z Prime95 tut okrog 8h OK, poj pa še s SIS sandro vse komponente okrog 12h in OK, Grafično sm testeru s 3dmarkom in tut OK.
Poj sm pa dans namest Radeona 9600xt zamenu z starim GF2 400mx in špile mi ni vn metal probu sm to z večimi igrcami in vse OK?? Kwa bi lahko blo narobe z Radeonom, aja pa to dela če mam navitga al pa ne.... Razn če je kej z trdim diskom narobe??

Radeon 9600xt 128mb Catalyst 4.10/4.9/4.8
CPU Athlon xp 2000+ (palomino)
Plata iwill K7S2
Windows xp pro. sp2

Ch4N93 ::

stestiraj grafično (radeona) pri kakem kolegu.
če so tudi pri njem problemi je zrela za uveljavitev garancije (če še je v garanciji)
Ni nam lahko...

Reddmen ::

Aja pa zdejle sm glih zalaufu dxdiag.exe in pr Display AGP texture Acceleration not available a je to OK kokr se spomnm bi to moglo bit enabled???

Reddmen ::

No problema z AGP texture Acceleration ni več sam iz igrc me šekr meče.

Aja na ATiju sm prebrov za ene BIOS nastavitve če maš probleme sam če jz v BIOSu spremenim Video BIOS cacheable v disabled mi PC sploh ne pride v Windowse????

Spajky ::

naloži še enkrat drajverje za grafo, ker ti ne dela strojno pospeševanje (zato ti igra ne zalaufa!) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Reddmen ::

Sm probu driverje od 4.8 do 4.10 problem ostaja
Aja pa ma kdo Radeona na matični pa SIS čipovje k prej k je mela matična VIA čipovje je grafa čist ok delala???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

radeon 9600...AGP stalno off????

Oddelek: Pomoč in nasveti
51194 (1088) jurchi
»

Problem z grafo Inno3D Geforce 6600 gt 128mb AGP

Oddelek: Strojna oprema
151900 (1487) hudychk
»

AGP Texture Acceleration

Oddelek: Strojna oprema
6966 (815) gasperxp
»

Gigabyte Radeon 9600xt rezultat v 3D mark 2001 SE

Oddelek: Strojna oprema
191514 (1153) Wad@
»

Kyro II - Bug?

Oddelek: Zvok in slika
231598 (1233) JLP

Več podobnih tem