» »

Ski jumping 2000

Ski jumping 2000

Matty ::

Takole... izsla je kao ena prava ne-free verzija smucarskih skokov (nic v zvezi z SJ2, deluxe in podobnimi stvarmi)...

Poglejte na http://www.vcc.de/de/index.htm kjer je kao predstavljena nemska verzija RTL Skispringen 2000. Na internetu pa ze krozi "angleska" piratska verzija; ISO in RIP... je mogoce ze kdo sprobal? Lahko da je poden, ampak vseeno...

Tole pise na ISONEWS...

This highly realistic ski-jump simulation now features 16 true-to-life venues, where players have to qualify for each event against a field of 72 computer-generated opponents. Other new features include a multiplayer mode, in which as many as 16 players can compete on the same computer.

moki ::

Matty: Kje bi jo lahko dol snel

Matty ::

Ok... pravi naslov je SkiJump Challenge 2000. Ce imas kabel ti lahko mogoce kaj pomagam, ce mas pa ISDN pa ti bo mogu en mogu to en presnet (pirat & co.)



RIP je dolg 36*2,88 Mb, ISO pa 24*15Mb (glede na to, da ze ma RIP verzija vse je ISO brezveze). :D

Igor ::

matty od kje teb ideja da ce mas isdn mores pa od pirata kupovat ?
ze ksn let nism kupu igre od pirata pa mam vse kar rabm oz hocem ...
za skijump poglejte na
64.14.92.163
208.138.82.20
131.220.104.108
129.241.103.72
vsi so anonimus kje tocn pa je .. mal poiste bo ze ..

Matty ::

Igor... sej je kul... sam jest nebi 360 Mb downloadal prek ISDNja...


Igor ::

hmm vzames siol paket mas 1 dan zastonj dostopa, v tem cajtu zloadas dol cca 10 ur na dual (cez noc), kar znese okol 600 mega, pa 14 ur na singl kar znese se okol 250 mega , to dobis v enem dnevu in zastonj, ce pa kupis od pirat pa cakas par dni in mu zato se placas ..
ne hvala ..
kar se pa tice dl sem v zadnje mescu dl 3 giga voyager 7*01 do 7*10, 1,5 giga ripov 500 mega programov pa sacrifice iso, res da je mal sam sm to dobil popolnoma zastonj, oziroma sm mogu kupit prazne cd po 200 sit na kos
ce pa bi to vzel od pirata bi pa prislo
preracunejte sami ...

Matty ::

ok...ok...ok... ko sem zadnjic dostopal od doma z modemom sem mel arnes pa 28.8 modem... :))) in mi je bilo ze 10Mb veliko... :D

singular ::

:)

Matty ::

Vglavnem... smo si pretocili spil, instalirali, sprobali in pobrisali... :D

Na kratko...
Grafika:
3D grafika (mislim, da se rabi 3D pospesevalec), na pocasnejsih racunalnikh zna cukat. Drugace je pa grafika solidna, vsaka skakalnica ima svoje posebnost... Niso se prevec odrezali pri animaciji in oblikovanju 3D lika skaklca.
Zvok: Ne vem sicer kaj se lahko pricakuje od zvoka pri simulaciji skokov, ok, le ta je slab do povprecen...

Pogled (razen pri posnetkih) je od zadaj, tako tudi spremljas skakalca med skokom. Vodenje je cudno, z misko, kar zna biti na trenutke precej motece. Sam ok. Ce smo se navadili v DSJ...
V igri je kao 16 skakalnic, in tukaj prva ogromna zamera in razocaranje... NI PLANICE! Tko da... zaradi tega zgubi se tiste ok pike... Vsaka skakalnica ima svoje posebnosti, tako graficno kot v sami obliki odskocisca in doskocisca. Imena so izmisljena, oz. rahlo spremenjena prava imena... (zanimivo butaste so izpeljanjke slovencev). Vsaj skakalca lahko kreiras pod slovensko zastavo! :))
Se igralnost... Na skok vpliva veter, odskok, polozaj med letom in podobno... Imas moznost kariere, tko da zraven vkljucis se trening, potem posamznih tekm in treninga. Moti tudi pomanjkanje OPCIJ in nastavitve raznih parametrov, od tezavnosti naprej...

Primerjava z DSJ? Lepsa grafika, drugacen koncept, verjetno pa manjka nekaj kar vlece... in kar bi trajalo dlje casa (vsaj pri meni...) >:D>:D Sem pa preprican, da bo spil mnogim ful vsec... Sam, kaj ko ni Planice, mogoce bodo pa kdaj izdali kaksen bonus pack...

Eh... Vglavnem...

sinko999 ::

THX za odprte ft-je si že dol lodam .

>:D
Ni? ni ve?no !

moki ::

Matty, povej kje snamem rip


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučarski skoki (strani: 1 2 3 441 42 43 44 )

Oddelek: Šport
2179314926 (3056) boolsheat
»

Ski Jumping 2005

Oddelek: Igre
155861 (845) BorutO
»

Deluxe ski jump v2.1

Oddelek: Igre
4923625 (12315) tomi123456
»

DSJ

Oddelek: Igre
121950 (1631) Predator
»

UnReal tourament

Oddelek: Igre
271121 (774) blue96

Več podobnih tem