» »

Program za peko podnapisov v avi film?

Program za peko podnapisov v avi film?

denis4 ::

A obstaja se kaksen program za peko podnapisov direktno na film, razen VirtualDub? Ker v VirtualDub imam problem, naredi mi prevelik format da bi ga lahko namontiral na cd.

Prosim pomagejte

CaqKa ::

podnapisov ne pečemo v avi ampak jih vstavimo ali pa vkodiramo.
v virtual dubu nastavi nižji bitrate pa bo datoteka manjša. upam da uporabljaš divx kodek.
avijev na cd ne namontiramo ampak spečemo cd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

denis4 ::

Hvala za odgovor zelo mi je pomagal.

Sedaj mam samo se eno uprasanje. S katerim programom pa bi lahko celotne podnapise uredil tako da bi mi prikazovalo Č, ker Š in Ž mi prikazuje Č pa mi noče in mi ga spremeni v e s strešico ^.

Hvala

CaqKa ::

če to predvajaš na softverskem predvajalniku na računalniku...recimo bsplayeru ali podobnem..
potem mu spremeni font s katerim prikazuje podnapise.. ali pa mu v skripti določi da so fonti "central european" (CE)

denis4 ::

Hvala vseeno sem ze dobil Subtitle worhshop. Jaz to rabim za domači hino ki predvaja tudi DivX. Problem pa se pojavi ko hočem vse to speči na cd. Imam pekač teac cd-w540e, in sem si tudi nabavil CD-je ki so 99min in 870MB. Peko cd-jev pa opravljam na nerotu, ampak mi nero javi napako češ da je cd premajhen oziroma da je premalo prostora za to datoteko.

Datoteka pa je velikosti 732MB. NE RAZUMEM ČE PA SO CD-JI VELIKOSTI 870MB. Kako se da to uštimat?

HVALA

forplan ::

Razkosi ta film na dva dela:D
da se strinjam

CaqKa ::

ne nič ga ne razkosaj.
pa lepo uporabi 700 mega cdje ker je film pomojem 730 milionov bajtov... kar bo šlo na 700 mega cd.
v nerotu vključi opcije overburn pa pri snemanju potem določi disk at once. potem te vpraša če hočeš overburnat pa daš jes in je to to.

Loki ::

a ce podnapise tako vkljucis v film, jih prikazuje tudi DVD komponenta?
Samo specificne ali bolj ali manj vse?

lahko tako vkljucis samo ene podnapise ali vec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

CaqKa ::

loki tukaj se menimo o cdjih ne o dvdjih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924052 (11128) Alessio983
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11927994 (7430) LexLuthor
»

montiranje podnapisov

Oddelek: Programska oprema
182316 (2111) Fr33man
»

Kako convertirat DivX v VCD??

Oddelek: Zvok in slika
414384 (3020) jabe
»

4GB film bi rad skrču na en cd - kako?

Oddelek: Sedem umetnosti
61141 (938) pivmik

Več podobnih tem