» »

Problem z internetom

Problem z internetom

Loki ::

Zadnje case (odkar sem dobil router) se mi pojavljajo razni problemi z delovanjem/ performancami interneta..
dalec najbolj pogosto je error404, potem bittorrent mi dela pocasneje....

sem ze sprostil porte za torrent in to, a nima haska.


kaj bi bilo tukaj krivo?
firewall na routerju? se da to zadevo odklopit (uporabljal bi windows firewall, s katerim sem vec kot zadovoljen; poleg tega sem izgubil energijo, da bi se 23h jebal zaradi ene malenkosti, kot je ta, kot sem jo imel v najstniskih letih...).
bi bilo potem kaj bolj riskantno (recimo da bi kdo vdrl v router ali kaj in mu unicil firmware)???

DSmidgy ::

Poceni routerji niso sposobni držat veliko povezav na enkrat, tako da začnejo Mula, BitTorrent in podobni štekat.

Če odklopiš firewall na routerju ti noben ne bo mogel vdret vanj in tud BitTorrent ne bo nič boljše delal. Edina možnost je, da kupiš boljši router ali pa da kot router daš en računalnik z Win2K/XP ali Linuxom (Clarkconnect recimo).

Loki ::

Damn.
je mozno, da bi navadna brezzicna mrezna lovila signal druge cez ~30m, skozi dve hisi (opeka, dokaj debele stene; pac gradnja 20-30 let nazaj)?
bi se dalo ustimat ICS, da bi bilo za drugega uporabnika nevidno? (kao always on broadband)?

kateri bi bil primer dobrega wireless routerja (firma, model)?
dovolj bi mi bilo ~22mbps, 4 kanali.
(lahko na ZS, ce admini ne pustijo tukaj)?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470226 (20362) Rias Gremory
»

težave z routerjem Canyon CN-BR1

Oddelek: Omrežja in internet
254280 (2226) schorpion
»

ROUTER NETGEAR RP614 težave portforward

Oddelek: Strojna oprema
131603 (1425) skico
»

Porti na ruteru?

Oddelek: Omrežja in internet
51267 (1204) CaqKa
»

Težave z routerjem LevelOne FBR-1405TX

Oddelek: Pomoč in nasveti
262242 (1912) boom-bar

Več podobnih tem