» »

Kateri glasbeni stolp?

Kateri glasbeni stolp?

baker ::

Kupujem nov glasbeni stolp in me zanima na kaj moram pri kupovanju paziti, ter glede na kaj ravnati.
Zanj bom odštel okoli 50k SIT, tako da je predlaganje točno določenih modelov zaželjeno.

Lp, Mqatej

goblin18 ::

Svetujem ti, da si rajši kupiš zvočni sistem za pc (naprimer genius).Zvok, moč in vse ostalo bo neprimerno večje, boljše in tako dalje kot bi bilo na radio stolpu.

prehlajeni ::

če pa že stolp (vrjetno za v dnevno): novejši modeli majo USB-PC-LINK preko katerega lahko na stolpu poslušaš mp3je z pcja in krmilš player prek stolpa z dalincem in na stolpi vidš id tag

Philips ma to dobr zrihtan:







lp :)

baker ::

Glasbeni stolp bo šol v mojo sobo ker ga ne mislim kupovati za celo familijo:D

Glede zvočnega sistema za PC pa me moti, da mora biti računalnik skos prižgan in zraven neprimerno ropota:(

jest10 ::

A se sploh še da kje dobiti NORMALEN stolp. Zdej samo še tekmujejo kateri bo imel več lučk in zvočnike čimbolj nemogoče oblike.:D

Stampl ::

jst tud kupujem glasbeni stolp, ki bo bil prekloplen na PC....in me zanima kaj je boljse da imam glasbeni stolp za musko ali en komplet
stolp mislm za 55k, za komplet pa ene 25k(ne da se vec dobit);(
aja pa razlika zato ker bodo kupili starsi in stolp je za njih stolp(radio pa to)

Tomi ::

Malo si zamudil, sicer.
Big Bang je imel zadnjič v akciji en Aiwin microsistem v al-les kombinaciji, in ko sem ga preskušal, je bil super. Cena: 39.900. Samo vprašanje, če jih še imajo.
metrodusa.blogspot.com

sidd ::

Hellow!

Kaj pa kaj Sony? jaz mam doma srg440, pa mi ni žal nakupa.... sedaj ga že dobiš recimo v bofu za 60k sit.. (menej je prišel še 80k sit), pa stvar ma res dober zvok, in seveda odličen bas. mam ga prikloplenega tud na pc preko audio kabla.. pa dela čisto ok. lahko pa si spečeš ene 3 cd-je z mp3 pa je to tud to..:)) ., ne rabiš met pc-ja vžganega skoz. Jaz mam tak nareto da mam eno staro 166 mašinco samo za muziko v sobi pa radio gor prikloplen..>:D ..ker 3. Gb disk je malo večji od 3 cd-jev >:D pa še zvok lahko z kakim (recimo od winampa equalizer ) zelo izbolšaš...

srg440s

tukaj še povezava da vidiš recimo kak zgleda tale zadeva;)

lp

p.s.
brez globokotonca je cena okol 40 k sit če se ne motim..če ti niso GLOBOKI toni čisto pri srcu ne rabiš basa, ker je vsaj za moje pojme ter domačo uporabo ta dodaten bas kar močan>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sidd ()

goblin18 ::

Teli sistemi so res grozni, grdi, obupni.
Torej, glede ropotanja pcja, fant, si na slo-tech forumu, tukaj nas je dovolj, ki ti lahko pomagamo sistem utišati do te mere, da ne bo moteč.Verjemi, za 60.000 sit dobiš sistem moči, za katerega bi v radiostolp izvedbi dal 150.000 sit in več, za to pa kmalu dobiš že hi-fi.Sam imam genius 5.1 120W in si upam trditi, da je boljši kot katerikoli radiostolp do 100.000 sit (za njega sem dal 30.000 sit).Torej, hitro po domači kino.

jest10 ::

"si upam trditi, da je boljši kot katerikoli radiostolp do 100.000 sit (za njega sem dal 30.000 sit)"

Zelo pogumna trditeu. Žal v veliko primerih napačna

baker ::

Mogoče bom res kupil kar zvočni sistem, samo kako pa pol poslušam radio?
Baje se kupi ena kartica za v PC in to je to. Katero kupiti?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Micro glasbeni stolp z DVD in DAB+

Oddelek: Zvok in slika
72516 (2117) Han
»

samsung ali philips?

Oddelek: Kaj kupiti
81226 (1050) Stajerc
»

Kateri TV za 200k

Oddelek: Kaj kupiti
151650 (1397) planetparty
»

Webcam

Oddelek: Kaj kupiti
121721 (1555) Trancedeejay
»

Nakup glasbenega stolpa

Oddelek: Zvok in slika
161656 (1403) ChiefThunder

Več podobnih tem