» »

MSI K8N Neo

MSI K8N Neo

Oblivion ::

Na plosco, sem namestil bios 1.4. Problemi se zacnejo tukaj. Ko zelim namestiti operacijski sistem, mi po zacetnem nalaganju windows-ev odpre blu screen in javi ACPI napako. Nekaj je narobe z biosom in masina se zapre, da se izogne morebitnim poskodbam (ni tocen prevod, ma v tem stilu). Mogoce je obiti napako tako da ko te sprasuje o storage drive-ih pritisnem tipko F7, tega pa nisem opazil. Potem sem na svoji MSI K8N Neo 2 nalozil sistem in dal disk v racunalnik z K8N Neo plosco. Sistem sicer zalaufa a je zelo nestabilen, se samo resetira. Ko sem fleshal bios, sem si naredil tudi kopijo oz. rescue disk a ko grem tole sprobat mi javla write fail in ne povrne stanja biosa. Ko zelim fleshat z kaksnim prejsnjim biosom mi javlja da je bios zaklenjen pred pisanjem in naj le to izklopim v biosu. Te opcije v biosu pa ni, razn ce sm slep. Sm ze popolnoma obupan. Lepo prosim, ce mi lahko kdo pomaga s katero koli informacijo. Hvala v naprej.

mohha53 ::

Mam isto plato, in koristim verzijo 1.7, nobenih problemov. Zunaj je sicer nova verzija 1.8, probaj najprej s tole. Ce se stvar ne bo obnasala bolj pridno, pa je lahko plata fuc. Ce ti ni dopusti fleshat, resetiraj(tisit jumper), moras pa imeti izklopljen tudi boot virus check, al nekaj podobnega, to bos nasel v biosu > disable. Ce pa tudi to ne gre pa na servis, upam da mas garancijo! Probaj se z bios defaulti.

Myk
"Never touch a running system!"

Oblivion ::

Ne, zal ni garancije, k sm neki zaj. Tale bios ki ga ti omenjas je za K8T Neo serije, tako da mi zal ne pride u postev.

maticm ::

tut meni se sistem kar sam resetira na isti plati...brez kakršnegakoli obvestila o napakah


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem iz Cool n quiet

Oddelek: Pomoč in nasveti
161419 (1184) simnov
»

Kateri bios za max. OC DFI Nf4 Ultra-D?

Oddelek: Navijanje
241624 (1097) Shark-357
»

Katero ploščo za AMD je

Oddelek: Kaj kupiti
382340 (1188) ČIP 008
»

MSI K8N NEO2 Platinum in A64 939 problemi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
854736 (3627) Moonman
»

Katero plato za 939 priporocate (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604206 (2785) VASkO

Več podobnih tem