» »

Need help !! (navijanje)

Need help !! (navijanje)

GeX ::

Lep pozdrav vsem jst sm nov tle !

No v glavnem jst mam problem z navijanjem procesorja (Intel P4 Celeron 1.7 ghz).
Matično mam " Shuttle MV43" . No v biosu se sploh ne da premikat system clocka premikat ampak sam pise 100MHz. Multiplierja se sicer da sm ga dal na najvec 24x pol pa k pridem v winse z WCPUID programom pogledam use podatke pa to pa se zmeri pise Multiplier 17x. Ne vem zakaj to ?

NO pol sm su jumperje menjat sm dal na 133 MHz in ko to dam mi sploh noce monitorja prizgat!! A bi kdo vedu zakaj ?? (BIOS'e sm fleshu na najnoveso verzijo itd..)

A bi kdo vedu zakaj se mi pr jumperjih ne przge monitor ko jih dam na 133 MHz ??



Hvala za odgovore za vnaprej !

d3k0 ::

zvisaj voltazo pa pol na take frekvence
!.....Happy new 2005.....!

GeX ::

Kako jo bi pa zvisu k v biosu se je ne da ??

ZaFo ::

Lahko mogoce nastavlas Sread Spestrum??

Multiplier-> zaklenjen

Poglej ce lahko za voltazo kje na maticni tudi premikas jumper

GeX ::

Za voltazo na maticni jumerja posebi ni. Razn za CPU clock je 100MHz (to k mam zdej) pa 133MHz. Sam pr 133MHzju ce premaknm jumerje mi sploh noce monitorja przgt!! Ne vem zakaj al zato ker je mogoce proc. 100MHz pa ne mors na 133 al kaj bi blo ???

Alirio ::

Mam isto plato pa proc, ki mi poganja server. Od zacetka sem neki za foro probu navijat pa sem prvo kar se naredu zbrusu jedro do bakra dal AS3 pokril s hladilnikom. Nakar plato vzgem poskusam navijati pa enostavne ne gre kot si ti rekel. dal sem na 23 pa mi je pisalo 17. Iskal sem kaj kar bi bilo lahko v povezavi z voltazo pa nazalost brez uspeha tako da sem vse skupaj opustil.
Pomoje se s to plato pa procom nima smisla ukvarjati nabavi si raj kej druzga pa bo blo.
lp.
Alirio
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naviti celerona 1000 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
703640 (2969) Pyr0Beast
»

Navijanje AMD 1Ghz

Oddelek: Navijanje
442048 (1512) OwcA
»

težave z zvočno pri navijanju

Oddelek: Navijanje
13904 (783) the_unborn
»

navijanje celerona 600

Oddelek: Navijanje
261189 (977) XPSISTEM
»

athlon xp 1600+ do 1680 mhz brez odklepanja

Oddelek: Navijanje
271288 (967) bodom

Več podobnih tem