» »

SpeedFan

SpeedFan

Koci ::

Oj. Zanima me kaj pomeno ti, če ti program od matične za Speedfan izpiše: Critical, nominal:3500, current:0?

McHregec ::

Kot jst razumem pomeni da ma trenutno vrtljajev 0.
Destroyer Of The Worlds.

Koci ::

Ja, samo kaj sploh je Funspeed?

cyber ::

fun pomeni ventilator speed pa je hitrost-se pravi da pomeni hitrost ventilatorja

Binji ::

Hmmm.. fan je ventilator kukr jst vem ne pa fun
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Koci ::

aha se pravi, da mam premajhno hitrost ventilatorja na procesorju, sje zato mi pa je udno, da imam neke visoke temerature, okoli 54 na AMD

Kriko ::

Jaz imam Athlona 850 z najmanjšim (kar je dal trgovec) ventilatorjem in mi temperatura niha od 36 do 52 stopinj. Po raziskavah sem ugotovil da kar je do 60 stopinj ni narobe.(info z strani Abit). Kar se tiče tvoje napake pa ti priporočam da pregledaš če ti ventilator deluje konstantno da nebo prepozno!!!!!!!!!

cyber ::

ja binji imaš prav sem vzel slovar v roke in zdej popravljam fun @fan thnx sem bolj slab englez

Hepan ::

nominal = tako kot naj bi delal.... critical = takrat ko te obvesti da nekaj ni v redu ( ce obrati padejo pšod doloceno cifro..... current = pa pomeni hitrost vrtenja v trenutku ko gledas...ce je enaka nic imas resen problem ali pa tvoj ventilator nima senzorja vrtenja...

Koci ::

dekluje, deluje, sm očitno nima senzorja za merjenje vrtljajev ventilatorja. Vseeno hvala vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za merjenje temperature (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10234106 (11321) BaRtMaN
»

Zračno hlajenje za AM3 procesor

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
242106 (1321) TOP
»

Regulacija CPU ventilatorja? Visoka temp. cpu-ja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
52446 (2324) umax
»

AMD Athlon 2400 pregrevanje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7889 (833) nekajn
»

najbolj tih vent

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161864 (1503) morphling1

Več podobnih tem