» »

KERNEL32.DLL

KERNEL32.DLL

blue96 ::

Nekaj me zanima in vas vprasam ce se vam je kaj podobnega ze kdaj zgodilo... Kadar prizgem acunalnik mi najde napako na kernel32.dll, tko da morm ene parkrat pritisnit ctrl-alt-delete... to datoteko sem tudi ze obnovil z enako iz drugega racunalnika z istim winsom... zdej morm dat samo se cancel in sem v namizju...
a se da to stvar popolnoma popravit...:D8-O
.

MaD_Mavr0 ::

Seveda;
[1.možnost in zame edina :\ ]
Saj veš kaj je Microsoft in kaj so Windowsi....:D
Kernel32.dll je sistemska datoteka tvojega systema, ki je ne moreš nadomestiti z tisto od "soseda".

Najbolje bo da ponovno naložiš Winse

blue96 ::

JA SEJ TO vedo prime in deluje... ampak bom pocaku se en teden, pol za vikend mogoce...
.

OZZY ::

Jest sem mel kar prej dost problemu z njo. Mam pa jo še z eno, ki mi kar nekaj šteka-Mi napiše, da se ne odziva in jo potem dam ,,končaj opravilo`` in je. Samo ne vem zakaj se je to sedaj pri men pojavlo. Kur* in winsi.
Go with the flow.

frudi ::

pa ne mi reč, da nimaš tistih 20 minut časa da reinstaliraš windowse?
no, razn če maš win2k, potem te razumem... :). ampak v tem primeru lahko popraviš s setup programom.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Koci ::

še enkrat inštaliraj winse

TTine ::

Res, probaj najprej na novo instalirat Windows-e, ce pa napaka ne izgine je problem v RAM-u. Upam, da je tvoj racunalnik se v garanciji!
LP
Tine.

blue96 ::

instalirat winse... okey tisto urco, to ze gre, kva pa pol vse nalagat, nastavitve, a bom en teden samo to pocel... no, v bistvu sem ze vajen, sej se to vcasih tudi po veckrat/mesec dogaja...
se enkrat, sad;(;(
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
9700 (619) hojnikb
»

Internet explorer se ugasa - sam od sebe... HELP !

Oddelek: Pomoč in nasveti
101671 (1559) jarni2
»

Neka napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
111015 (897) primzx
»

Težave v Windows ME

Oddelek: Pomoč in nasveti
7933 (797) karafeka
»

kernel32.dll

Oddelek: Pomoč in nasveti
91342 (1163) alf__

Več podobnih tem