» »

Kateri avtoradio se splača kupit ?

Kateri avtoradio se splača kupit ?

mrTwelveTrees ::

M mislih imam avtoradio, mp3 sevda... za tam okoli 60.000 sit

nekaj sem jih že ogledal:
------------------------------------
Sony CDX-F7500


------------------------------------

Panasonic CQ-C5400N



Pioneer mi NI VŠEČ ! pravtako JVC ne

priporočate katerega in zakaj ?

lp

Dead_Eye ::

Alpine. Pa vzemi tistega s 50W izhodi.
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

_Dejan_ ::

zdej ne vem kaj hočš od radija. A gledaš zunanjost al zakaj nočš JVCja in Pionerja? od pionerja maš model 5600 lahko pa tut ALPINE CDE9827R/RM/RR ki stane 66900sit(4x45W) ali pa CDE9828RB ki stane 69900SIt oba imata 3RCA izhode(3 pare cinchov) MP3/WMA...
Lahko pogledaš tudi za kakšnimi Clarion radiji.
Sony-a bi se jst osebno izogibal ker nimajo dobre kvalitete zvoka.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Dejan_ ()

mrTwelveTrees ::

Dejte mi povedat:

ali bi kupili avtoradio preko oglasa ki je cca 20-30.000 cenejši kot v trgovini ?
"prodajalec" ti ustno zajamči garancijo 1 leto ;((


hmm, če ima škatlo in navodila še ne pomeni da je ukraden ?

lp

Dead_Eye ::

To ustno je malo sumnljivo, prej preveri če stavr res deluje. Osebno imam slabe izkušnje z robo druge roke tako, da.....
The one and only

_Dejan_ ::

Ta ustna garancija ni vredna pol kur**:D Če ti bo kej crknlo po enmu mesecu se ti un sploh ne bo javlov na tel. oz te ne bo hotu poznat.
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Dejan_ ()

xabre ::

klik

Za ta denar ne dobiš boljšega radija. IMHO

Dead_Eye ::

Poleg dražjih JVC-jev je Alpine najboljši, še posebej pri izhodni moči.
The one and only

Lith ::

pa po zvoku, ki ga daje.

Osebno jaz ne bi sploh o Panasonicu sploh kaj razmišljal, še o Sony-ju ne, tak da bi raje dal tistih 10k več pa Alpine vzel (ampak to sem jaz)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

icecube ::

Jaz bom samo tole reku:

Imel sem panasonica (starejsi model), in je delal super. Ko sem ga prodajal (zelja po boljsem), sem ga imel prodat.
En velik plus panasonica je design, velik minus pa je to da rabljen ni vreden nic!!!
Zvokovno je povprecen radio z morda malo vecjim poudarkom na basih.
Ce bi izbiral med tistim dvema ki jih ti gledas, bi si pomoje izbral visji rang. Torej 7500.

Spomnim se da je nekdo na www.avtoakustika.com prodajal panasonicov avtoradio z Touchscreenom. Prodajal ga je za 60,000 SIT, pa ga ni mogel prodati. Na koncu je samo vprasanje za koliko denarja je sel.


Torej: premisli prvo zakaj rabis avtoradio. Ce ga poslusas zgolj zato da bos mel gor priklopljeno par zvocnikov brez ojacevalca ter drugih stvari, ter da imas kako funkcijo vec, ti svetujem da kupis radio ki ti je vsec.
Ce pa bi rad kaj vec, potem postrezi po boljsi znamki.
Jaz mislim oziroma predvidevam da za tistih par 10 tisocakov, ki jih bos dal vec za avtoradio s tem da bos poganjal ene low-cost zvocnike, ne bos opazil nobene konkretne razlike v zvoku, ki bi pretehtala toliko "stran" vrzenega denarja.

To je moja teorija.

jRk0 ::

Radiji dajo od sebe zvok za en drek. brez ampa ti ne pomaga noben radijo. pa ce mas 4x60 al 4x30, spilalo ne bo ravno dobro.
You fuck up once, you loose two teeth.

dëych ::

Kupi radio za 40-45kSIT(Pioneer 3600), potem ojačevalec GroundZero mislm da stane 25-30kSIT pa maš 2x50W RMS al celo 2x100W..To ti bo koštalo prbližn 70kSIT, potem kupeš še kable, ki ti bo stal ene pa varovalke, pa zvočnike ene US blaster (dvo komponenten sistem), baje so dobr za svoj denar. Pa bo delalo čist drugač kot tist na radiju.:D Res pa da to vse ne boš dubu za 60kSIT ampak boš moral mal več odštet. Moje mnenje.|O

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483303 (965) Twixz
»

avtoradio pioneer ali alpine (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
505861 (3615) ProGo
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476133 (4313) Vikking
»

MP3 Avtoradio Sony CDX-M9900 ?

Oddelek: Na cesti
181839 (1663) tony10
»

kateri avtoradio na cd za 35 do 40 tisoč

Oddelek: Na cesti
212795 (2223) lenivec

Več podobnih tem