» »

kateri avtoradio na cd za 35 do 40 tisoč

kateri avtoradio na cd za 35 do 40 tisoč

DJ ROK ::

živjo ali mi lahko poveste kateri avtoradio naj kupim na cd za enih 35 do 40 tisič samo mora biti res zelo dober in močan pa jaz bi ga rad kupil kar preko interneta.

jest10 ::

Zelo dober za ta denar?
Zbudi se no.
Na voljo so ti vstopni modeli kenwooda, JVC, AIVA itd...
Glej za jvc in kenwood
Močni so pa itak vsi enako ne glede na oznake.
Noben avtoradio nima več kot 25W RMS! Pa čeprav na njemu piše 60W itd

Preko intrneta pa ne kupuj! Ker nimajo vsi radiji enak zvok. Pejd v trgovino pa si radio vsaj od blizu oglej in preizkusi, če ga imajo priključenega

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Highlag ::

"Strokovnjaki" v BigBangu in Bof-u priporočajo za ta denar Sony CDXL480x al pa mogoče še Kenwood KDC307YA oba staneta pa 39990 Sit :D tko da ti ostane še celih 10 Sit.

U glavnem Sony mi kar dobro špila :D

@ jest10:
Nima vsak 250K Sit, da si zmontira v avto eno bum mašino. Mislim tudi za eno normalno poslušanje niti ne rabiš tega. Konec koncev nisi na koncertu ampak v avtu. :D

Pa ne zamerit to je sam moje ubogo mnenje!

jest10 ::

Vem da nima. Samo za 35 jurjeu ne more pričekovati super močne in kvalitetne mašine kot je napisal.

P.S. Sej mam tudi jaz radijo za 40 kilo

P.P.S. Vzemi kenwood.:D
Imam starejšo verzijo KDC306 in sem zelo zadovoljen z njim

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

kalcek16 ::

Jz sm si pred kratkim kupu Pioneer DEH-P2500RB
pa pa fukl funkcij,pa še modr displej:)

profii ::

probi dobt pioneer al pa alpine ce bos kje kj najdu za tak dnar kr res dobr spilajo.

IceIceBaby ::

Jaz mam pioneerja 1500 za 30k sit. 4x45w izhoda, špila uredu, CDje dobr bere itd. Če nisi zahteven pol je kej takšnega čist uredu. Res pa močne in hude zadeve pod 100k neboš dobil.

pin29 ::

Jz sm par mescev nazaj kupu JVC KD-SC900R za borih 45k (prek veze). Ma pa 4x "45" W (mislm de 17W RMS), mp3, dalinca,.. Pa super špila!:D

edit: [celo cd z mp3ji ki ga rač. ne zazna - error pri snemanju teh mp3jev - normalno špila!]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pin29 ()

Kaboom ::

za cca €230 dobiš v avstriji naprimer JVC KDL H7 mp3 avtoradio - na isti polici imajo Sony CDX-MP40 za isto ceno. sony preveč popači base, greje se v neskončnost, slab sprejem radijskih postaj.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

DJ ROK ::

ali mi lahko še poveste kateri avtoradio naj kupim za 500tisoč jaz sem malo gledal DEH-900HDD.

Damjan Jagar ::

500 tisoč?!

Verjetno si se zatipkal in misliš 50 kSIT?
http://jagar.si

DJ ROK ::

ne,ne jaz mislim 500tisoč.

Damjan Jagar ::

Uuu peesda.. to je pa skok. Iz 35 - 40 kSIT na 500 kSIT.

Kje si pa ti delu med počitnicami? :D
http://jagar.si

DJ ROK ::

od katere firme pa naj kupim ali od pionirja,kenwooda, JVC, AIVA itd.

sidney ::

DJ ROK ma prou : 500 000 sit kosta pioneer 900HDD...... hudoooooo .... btw: jest mam pioneer 3500MP pa sem 100% zadowoljen z njim prej sem meu KEH8600-p z 6 CD changer, pa sem biu tut 100% zadowoljen ... torej pioneer ... kst je predlagal pioneerja 1500 za 30k sit .... se strinjam z njim. ga ma kolega pa dobr dela
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

DJ ROK ::

kateri avtoradio si naj zdaj res kupim za 150 tisoč sit samo ta radio mora res dobro igrati mora imeti dobre base in še veliko drugega.

jest10 ::

Basi bodo odvisni predvsem od zvočnikou in zelo malo od radija.

obi467 ::

idi na www.avtoakusika.com pa se včlani pa ti bodo tam pobje zrihtsali taki avotradio da se bos sam v njega gledu ko bo spilalo k hudic dobro, pa se dosti navetov bos dobu

DJ ROK ::

dajte mi prosim odpisati samo še na tele vprašanja:

kateri avtoradio si naj zdaj kupim za 150 tisoč sit samo ta radio mora res dobro igrati mora imeti dobre base in še veliko drugega.
Ali mi lahko poveste kateri avtoradji so dobro. Ali pionir ali keword ali kaj
kaj pa kupim oječevalec saj potem si moram tudi woferje ali kaj ali če samo ojačevalec kupim in radio ali bo radio še bolj glasen ali kaj.
Ali ima vsak avtoradio za priklopiti oječevalec ali nima vsak.
živjo ali mi lahko poveste zakaj na katerih zvočnikih piše da so 3-sistemski zvočniki na katerih tudi 2.sistemski zvaočniki ali potem dobiš samo 3 zvočni če so 3 sistemski zvočniki ali kako je to.
kaj je pa pomeni če na oječevalcu piše da je 2 kanalni mostični oječevalec ali pa 4 kanalni mostični ojačevalec. Ali če je 4 kanalni mostni oječevalec potem moraš v avtu imeti 4 zvočnie ali kako je to.

Ker mene te vprašanje zelo zelo zanimajo.
Dajte prosim odgovoriti

masterpsi ::

fantje ... ne se sekirat. djrok nas je matru na avtomobilizem.com, na avtoakustika.com in smo vsi obupali nad njim. Mu svetuješ nej kupi vse pr 1 tipu, bo dubu fajn popust, rok gre pa pol na internetu kupovat cenene znamke. Pa glede radia mislim da ga je že kupu. Sicer pa rok:a si že dopolnil 17let :D

nočem bit žleht samo dej se zjasni kaj bi rad imel pa pol prašej na avtoakustiki primernem forumu.

LP

levaky ::

masterpsi: Mater pa si me prehitu..

Ja tale nas Rok:) On bi imel enkat za 30k radio, nato pa za 500kSIT... In ce bi ti kupoval radio za 500kSIT bi kr zaupal, ko bi ti en reku da je to dober radio, brez da bi ga prej poslusal v kakem avtu oz vsaj nastudiral kaj ti tak radio ponuja, in ce je vreden svoje cene... Se mi zdi da za tak denar obstja kaj boljsega kot tale pioneercek... Kolk je F1 oz kaj ima pioner P1 ne? A niso ram okoli pol miljoncka? Ma nima veze:)

Vpglavnem... Kot je reku masterpsi... Zjasni se kaj bi rad in prasaj na avtoakustiki... Tezko je svetovati najprej radio do 30k potem pa cez 2 dni neki za 500k...

LevaK

lenivec ::

glej DJrok daj ti končno 1x povej resnico!!!
rekel si da si star 16 let, kupoval si radio za 500 tisoč, rekel si že tut da že maš radio.
pred kratkim na avtoakustiki celo da maš avto cliota in si že predelal vrata da so not 16-ke.

kaj je zdar res?

daj prosim 1x povej resnico in ne piši bedarij.
v enem postu iščeš radio za 40 jujrev 2 posta nižje za 500 jujrev spet dva posta nižje za 150 jujrev....
halo človek zberi se


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483392 (1054) Twixz
»

avtoradio pioneer ali alpine (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506017 (3771) ProGo
»

[Avtoakustika] Soliden zvok v avtu. Kako se lotiti?

Oddelek: Kaj kupiti
409952 (9365) sirotka
»

mp3 avtoradio

Oddelek: Na cesti
232446 (1941) Tody
»

Ozvočenje za v avto

Oddelek: Loža
101901 (1776) G[e]c

Več podobnih tem