» »

Dobra novica (DOOM 3)

Dobra novica (DOOM 3)

Slide ::

Dobra novica za vse uporabnike, ki v Doom 3 ne morejo izbrati Surround Sound opcije in se morajo igrati z Window Audio Properties in morajo vsakič dati na 5.1 ali Surround. Na tem linku je vse potrebno kar rabš in problem bi moral biti rešen.
DOOM 3 Force Surround

Imel sem podobne problem in rešitev, kot sm jo prebral na forumih da v Windowsih nastavljaš zvočnike, mi ni delovala, ker so se zadnji zvočniki enostavno utišali, kje je potem tuki Surround če ti dela samo 2.1 :\ Aja mam pa 4.1 zvočnike in SBLive! Value.
Vglavnem, ko sm naletev na ta popravek in sm ga poiskusiw, mi stwar funkcionira tko kot more. Tako da Doom 3 sedaj podpira Surround na 4.1 zvočnem sistemu brez tega da v Windowsih izbiram 5.1 ali Surround. Potem sm zadevo preizkušal in nism naletel na nubene težave, kot naprimer da bi mi metalo v Desktop ali pa da bi prasketal v zvočnikih al pa da bi se Surround izklopil po nekaj časa igranja. Še več celo EAX dela, če v Creative Mixer nastaviš EAX na Arena in ti da bolši filing prostora. Probu sm tud z navito mašino in dela super.
Bravo tistmu k se je to spomu nardit.

Pa velik sreče...
forever 200 MPH ...
  • zaklenil: Xplicit ()

Xplicit ::

hvala za informacijo, sam daj drugic to v temo od dooma -> KLIK

zaklepam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet: integriran zvok vs zvočna kartica

Oddelek: Zvok in slika
143438 (3090) MaticKregar
»

Težave z Logitech z906

Oddelek: Zvok in slika
212038 (1771) r3dkv1c4
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018210 (10546) sash69
»

5.1 Creative surround problem

Oddelek: Zvok in slika
81090 (889) Dusan_HD
»

5.1 sistem zvočnikov

Oddelek: Kaj kupiti
332706 (2016) partysound

Več podobnih tem