» »

5.1 Creative surround problem

5.1 Creative surround problem

Crazyywak ::

Jest mam pa en problem ce mi lahko gdo pomaga vcasih mi dela vseh 5 zvocnikou pol pa naenkrat center ne dela vec kaj bi blo to narobe a so to mogoce ksni driverji al kaj zvocna pa zvocniki so en mesc stari ce lahko gdo pomaga

Lith ::

kake zvočnike pa imaš (5 zvočnikov = 4 sateliti + bas // ??? center), pa tut je odvisno kaj predvajaš, ali film DVD, ki ima podporo DD zvoka ali pa muziko /divX, ki nima kodiranega surround zvoka v datoteki
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

YdoIPonU ::

Pejd v Creativ Play Center, pa dej cmss na on. Pol bodo špilali vsi zvočniki tudi pri filmih, mp3jih, itd...

maxx ::

Jaz imam isti problem da mi ne dela center zvočnik, ma v play centru ne najdem ta prekleti cmss.
Mi lahko kdo pomaga?

asd_guy ::

Jez mislm de nimaš nobenga problema fora je v tem kaj vrtiš k ima npr. dvd na 5.1 drugi npr. navadn cd pa ne

maxx ::

V mixerju naštimam 5.1 zvočnike in stisnem test in center zvočnik ne da zvoka.

Imam Creative DTT 2500 digital in audigy firewire, epox 8rda+, (audigy sem kupu včiraj ker mi SB live 5.1 dela z XP ful slabše kot z win98, upam da se nisem zaje...)

Srebrni ::

Torej,stvar deluje tko: ce mas cmss na off ti bodo delali stirje zvocniki + bas,ce das na on pa tudi center ne glede na to kaj gledas,poslusas,... Priporocam ti,da mas na on le takrat ko gledas filme,ker ko vklopis cmss vbistvu vklopis surround torej stvar locuje tone. Vklopis ga pa tko da zazenes PlayCenter, gres v Player view pri strani razsiris (odpres trey window) ter spodaj kjer pise cmss das na ON. :D

partysound ::

cmss je v eax nastavitvah.

jst mam audigy 2 platinum in stvar lepo dela z 6.1 zvočniki.

prej sem pa imel dtt 2200 in tud superca


FORA JE SAM V CMSS v eaxu

ali imaš izbrano 5.1 in ne 4.1?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Dusan_HD ::

Probaj tole:
kxproject
uninstaliraj original driverje od creativa (tudi pripadajoc softwer od creativa)
slaba stran je : manjko EAXa ;(

p.s.: pa bos mel navadne divxe v dolby soroundu in ne v COPY mode (spredaj isto ko zadaj), in ne neki CMSS ...

raY_


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353341 (2871) connel
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511209 (5017) Sarimner
»

Tezave s Creative Live 5.1 in zvočniki Creative Inspire 5.1 5300

Oddelek: Zvok in slika
121834 (1453) igorjan
»

Zvočniki 5.1 (SW GENIUS)

Oddelek: Zvok in slika
71420 (1289) LordWorm
»

Tišanje Chiefteca CS 601MDR

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211489 (1208) pisy

Več podobnih tem