» »

bo delal

bo delal

SkIDiver ::

No ja

p1 200mmx
64MB ram
S3 v64 pci 1mb
1,6 GB HDD

Bo delal win 98 SE zadovoljivo al bo kj šepal zarad grafike. Sedej uporablam na tej konfiguraciji win 95 pa lepo delajo sam so sami winsi podn.

asPeteR ::

Popolnoma zadovoljivo,...:D

krucymucy ::

Brez skrbi, da bo... cist kul sej ne rab bohvekaksne grafikulje za prikaz 2d grafike.

Mr.-Viko ::

Za pisanje v Wordu je čisto dovolj (nalaganje bo sicer daljše).
No comment, really

OZZY ::

Delal bo, kako hitro je pa drugo vprašanje. Za win98 priporočam vsaj 128Mb rama. Iz lastnih izkušenj.
Go with the flow.

whatson ::

delalo bo ok... za pisarniško delo.. za kaj več pa nažalost ne...

jaz sem pred leti imel p200 + 32 ram + 2mb grafika.... pa je gor laufal win NT 4 ... nostalgija:8):D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

SkIDiver ::

Na tej škatli tud ne neucam ne vem kake hitrosti. Mene sam zanima če bo delalo zadovoljivo. Ker )5 so res podn. Bi mogoče kaki močnejši vinsi delal na tej pašini. Sam ne da bo pol počasn k ne vem kaj. Ma sestrična na notebooku win 2k pa je p166mmx z 16 mb ram, pa je groza. Traja več k 5 minut da pride v winse, pa pol nadaljno delo je čist podn.

srale ::

delalo bo popolnoma enako hitro kot v 95..razen seveda bol stabilno bo..drugač bi sicer laufau tudi me vendar zares po polžje...

R0K ::

winMe in 98 ti bosta ziher delala.S tem da je meni win98 tekel na P133, 32MB dokaj tekoče.

SkIDiver ::

Vraga ne najdem gonilniku za grafično nikjer na netu za win 98. Ka pa zdej. Ve mogoče kdo za gonilnike za S3 trio64 v2;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OS za na "oldtimerja"

Oddelek: Operacijski sistemi
322118 (1287) ank
»

Tudi podpori za Windows 2000 se počasi bliža konec (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
906959 (5408) Gandalfar
»

Koliko minimalno ram-a za Windows XP?

Oddelek: Operacijski sistemi
454624 (3720) Jan987
»

AMD izda računalnik za množice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Diski
525630 (5630) nicjasno
»

Celeron 266, 96mb rama zadost za gledanje divx & xvid filmov ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151396 (1147) mrTwelveTrees

Več podobnih tem