» »

Namaz termalne paste

Namaz termalne paste

XCT ::

Zanima me ali vi namazete termalno pasto po celi spodnji strani Orba ali samo na mesto kjer je jedro procesorja?
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

BlackHole ::

kaj modem se ti kaj pregreva danes?

BlackHole ::

kaj modem se ti kaj pregreva danes?

KamikazA ::

Ali pa samo jedro namažeš pa je!!!

Yohan del Sud ::

A je silikonska pasta isto kot termalna pasta? To so mi dal v conradu, ko sem povedu kaj sem hotel met.





Izak ::

Silikonska pasta je ena vrsta termalne paste. Mozno pa da so ti dali silikon ki je ga je vec vrst za vec namenov! (tesnenje pri visokih temperaturah, tesnenje zlebov, uporaba v vodni tehniki .......) :D

Jst ::

Kje se najbolj splača kupit termalno pasto in kakšna naj bo in koliko stane?

KamikazA ::

Kr s jogurtom namaži, bo glh tko dobro!:D:D:\:\:\8-O8-O8-O

Bungee- ::

Pasta ki se jo da pri nas kupit, recimo najbolje v kaksni stacuni z elektroniko, da ima dost kulturen T-koeficient je vec ali manj silikonska, noter pa je dodan se aluminijev prah. To je nekak osnova paste. Torej najbojs je it v eno elekto stacuno (ne v conrada) in rect da ces termalno pasto, ce te pa slucajno prodajalc vprasa kaksno potem mu pa reces, tisto ki ima najveci izkoristek.
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Yohan del Sud ::

A zdej mi poveš, k sem tisto srajne gor napacov, pa ma proc še zmeri 55°

bom tubo nazaj v conrada nesu in jim jo stisnu sej veste kam

RudeBw ::

Ej, ne vemo. Povej nam!8-O

Mate ::

hmm.. samo pazi ce bo mela notr drobce aluminija pol zelo verjetno prevaja strom. Ne vem zakaj ne v conrada... jest mam njihovo pasto pa mi cist kul dela

Belac ::

JST SEM TUDI GLEDAL TE PASTE PRI KONRADU PA SO SE MI ZDELE KR V REDU,ZDEJ NEVEM KATERO TOČNO SEM GLEDAL MA MENDA NI BLA SELIKONSKA!PA SEJ NISO TKO DRAGE!DA SE JIH PA TUDI DOBIT PRI KAKŠNEM AUTOMEHANIKU ONI TO UPORABLJAJO,ČE ŽIVTE KJE V BLIŽINI AVTOMEHANIKA PA ŠE ČE JE VAŠ FREND AL KEJ TAZGA SI SPOSODITE SEJ GA NE NAMERAVATE DOSTI PORABIT!!SE SPLAČA PRBAT PA ŠE ZASTONJ BO!!

Loki ::

Ej belac a mas ti mal probleme, da skos pises z velikimi crkami?

Belac ::

no problem!:D

Space Surfer ::

V glavnem, a pol kdo lahko konkreten
predlaga trgovino v Lj., kjer tako pasto majo?:\
CAUTION! Overclocking is addictive!

luni ::

Belac nehaj pisat z velikimi crkami. Drugi so te opozorili, jaz sem te, naslednjic pa bos postal GnojTM.
Artificial Intelligentia

jetam ::

Pa kaj sploh mate s temi pastami. Men je fotr dal eno staro k jo on uporablja ko dela svoje HI-FI sisteme pa je čisto dobra. Sej to je itak samo zato da je stična površina med hladilnikom in CPUjem večja. Je popolnoma vseeno kaksne sorte je sam da je silikonska in da dobro prevaja temperaturo. Če ti dajo pa tako k dobr izolira to je pa drug problem.... Jest mam na obeh CeleryA 400@500@1.85V tkole 19c idle pa 28c working (MBM5 pa CPUIdle 5.6 PRO) in zadeva dela ko urca.:))

Opkow ::

Ja sm v Conradu majo en ksiht kao silikonska pasta (1.5K SIT) in mi je seller reku, da je pac taka k ne prevaja stroma... Se prav, ma slabso temperaturno prevodnost.. Jutr bm su v elektro stacuno na roski k je v Ljubljan.. Tam majo ziher bolse paste (recmo srebrna pasta... sm ze pol Lj povprasu ce majo .. pa jih nben nima :(()
Pa sej ce vas kej zanima glede teh past si preberte Slo-Techov test teh past k jih je izvedu Luni .. tuki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stik procesorja in hladilnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181460 (1163) AntiC
»

slikonska pasta&temperatura

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171400 (1158) MTB
»

TERMALNA PASTA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141231 (1054) AtaStrumf
»

termalni trak or sometging like that

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61082 (1011) Bungee-
»

TERMALNA PASTA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231842 (1453) Bungee-

Več podobnih tem