» »

termometri v compu

termometri v compu

Cwetto ::

Kje in kakšne termometre kupiti za računalo? Mislim za modificirano ohišje, kjer bi na sprednji del dal ene dva prikazovalnika, recimo temp na procesorju in ohišju.. Je kdo že to delal?

msmiha ::

Najbolj enostavno je za merjenje temp ohišja vzet kar on termometer ko je za v avto
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Monster ::

komponete v konradu so okol 2,5Ksit sm cenejših verjetno neboš našel.. So pa po mojem najprimernejša za kaj takega a veš...
Ka zaboga...

Cwetto ::

a se da dobit analogne prikazovalnike? to bi ubijal spredej na compu...

blue96 ::

jest mam tri termometre, pa vsi kazejo tudi za 10 stopinj drugace. tko da je to zelo ne tocna stvar, to pa se ne pomeni da jo ni treba imeti.
.

Cwetto ::

dej povej kje si kupu termometre, kam si jih vgradil, mogoče če maš kakšno slikco?

SkIDiver ::

Termometre dobiš v conradu lahko že spajkane al pa da jih sam skup zmečeš.

fictionel ::

kolk pa kj to pol pride?

a je cnej ce sam se mau skp das al ce ze kups narjen???

Boško ::

Mene je fotr dubu, ko sm mu piču termometer, pa sem ga mogu it dans sam kupt! Conrad v KK ga ma za 2k SIT, pa dela OK, sem dal svojga pa fotruga skup pa sta mela sam 0,4 C razlike! Edino če sta se enak zmotla!:D

L.p.

R@C@ ::

Kako pa boste merili temperaturo procesorja? Razen v softverskem načinu? A obstaja na plati kakšen lotek, ki bi ga povezal s termometrom, da bi kazal temperaturo ki jo kaže v BIOS-u?

|Luka| ::

Ena varjanta je tkole čekeri tale link.. Drgač se bo treba pa kako drgač znajdt:))

|Luka| ::

Ena varjanta je lepo opisana v temle clanku.
naprej se bos mogu pa sam znajdt:))

|Luka| ::

sorry za podvajanje me je neki zajbaval

- SiroTka - ::

Jaz sem naredil tako: V conradu sem kupil termometer z led displeyem. Je na baterijo in sondo ima na vrvici. Potem sem kupil se dve sondi (taki kot sta v zgornjem clanku). Pri termometru sem prerezal zico in dal vmes rotary switch (ne vem kako se rece temu slovensko). Na ta preklopnik sem vezal se dve sonde. Sedaj enostavno obracam preklopnik. Edina pomanklivost je da je potrebno cakat ene 4 sek, da se osvezi ko preklopis.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prikaz temperatur na LCDju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111267 (1033) mico
»

Napajanje termometra

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
14937 (785) MadMax
»

POZOR vsi ki bi imeli prikaz temperature!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211556 (1096) Grega25
»

Prikaz temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202652 (2312) Bungee-
»

bwaha

Oddelek: Navijanje
5974 (872) overklokan Molj

Več podobnih tem