» »

Vodno hlajenje komplet... Kateri?

Vodno hlajenje komplet... Kateri?

TheHijacker ::

Moti me hrup!!! Moti me previsoka temperatura(45-55 stopinj). Hočem imeti vodno hlajenje!!!

Že nakaj časa gledam po raznih straneh, da se da naročit komplet za vodno hlajenje, v katerem so vsi potrebni elementi. Res, da je vse skupaj dražje, a za debile pri lotanju, kot sem jaz, je to kot naročeno. Mi lahko kdo svetuje kakšen komplet(čim bližje Sloveniji(Nemčija, Anglija)), ki je lahek za montažo in deluje tako kot mora...

Imam Abit Kt7A RAID in TB 900@1008 in big Tower...

Hvala
http://www.google.si

OZZY ::

A nisli sledil, da stvari lahko dobiš tudi v Sloveniji. Radiator pri ASH-email, ki ti dela stvari po naročilu. Kokr velčiko hočš tako da ne skrbiš a bo šlo al ne notri. Potem dobiš vodne bloke pri morphling1-mail. Vodno črpalko v zoo štacuni. Edino rezervoar bi moral sam naredt.Samo to iz plexia ni tak problem.

Če ti pa to ne diši: LINK
Go with the flow.

asPeteR ::

OZZY: Kje bi pa dobil hladilni element ki pride skupaj na proc imenovano glava?

TheHijacker ::

Ok OZZY to mi ne diši. Mi pa zelo diši tisti komplet na strani, ki si mi jo priporočal... Uf samo to je pa drago...

Athlon "SLOT A" Blizzard Kit $154.99
LCD TEMP SCREEN $29.00
230V EURO PUMP $2.99
TUBING INSULATION $7.99
122Wkit Peltier $57.00
Total: $251.97

Poleg tega bi potreboval še napajalnik. Se splača?

http://www.google.si

asPeteR ::

Za ta denar dobiš DVA(ali celo tri!!!), 1GHz Athlona/e,...
Kaj praviš, se potem splača?:)

OZZY ::

As: Peltier misliš ali cold plate. COld plate ni nič drugega kot bakrena ploščica velikosti nekako 5x5 in debeline 5mm. Peltier pa poglej malo po netu in štacunah.
Hijacker: K tem moraš prišteti še poštnino in carino, kar bo zneslo še kar nekaj dodatnih dinarčkov.
Go with the flow.

Pretorijanec ::

A si bogat? Ker če si je najbolši retail komplet za vodno hlajenje (maš not use; tut cevi) Blizzardov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mnja, nakup peltilerja ???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
341673 (1146) EX-B
»

Priklop peltierja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
272187 (1878) TESKAn
»

Baker vs srebro

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191983 (1633) tec
»

Water Cooling

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231888 (1393) mico
»

Kaj pravite na tole !

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382474 (1687) element

Več podobnih tem