» »

TV Sony KV 32FX68

TV Sony KV 32FX68

tomazl ::

Hi!

Kakšno je vaše mnenje o TVju Sony KV-32FX68? Se splača kupiti? Alternative?

Opis na EnaA: http://www.enaa.com/oddelki/avdioVideo/...

Tomaž

OldSkul ::

Hja po mojem mnenju se ga ne splača kupiti.

Tomson ::

Milsim da je to zelo dober nakup. Sam imam SONY KV29-FX66 in moram rečt, da je to do sedaj najboljši TV kar sem jih imel. Nimam niti ene pritožbe. Slika je super, ima veliko priključkov, dovolj funkcij ... skratka, zelo soliden TV.

Nekateri sicer bolj hvalijo Philipse, a ko sem videl obadva v živo, sem philipsa odpisal za vedno. Imajo neko tehnologijo, ki slabši sprejem in sliko digitalno zablurijo in rezultat je katastrofalen. Nobene ostrine, premočne barve, zamazana slika. Sony je pa po drugi strani popolno nasprotje. (ostrina, kontrast, barve - super!) Tako da če imaš slab signal za TV boš pri Sonyu videl vse podrobnosti le tega! :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Olajuwon ::

Nekateri sicer bolj hvalijo Philipse, a ko sem videl obadva v živo, sem philipsa odpisal za vedno

Nevem no, moji stari so pred dvemi dnevi kupili novo televizijo. Najprej smo mislili kupit Sony KV32 XL90, ki je stala 320 čukov, a potem smo pristali na Phillips 32 PW9509 za 350 čukov. Zdaj glede slike pa tko.. moj stari je ful pristaš Sony-a in se je skoraj skregal s prodajalcem glede tega kera TV ima bolj naravne barve:D Na koncu sva jaz in mama rekli, da raje vzamemo Phillips, namreč pri obrazih ni blo videt neke hude razlike (čeprav ločljivost phillipsa je že tam prišla do izraza), ampak pri travi in rožah je bila taka razlika v prid Phillipsa, da skoraj nism mogu verjet. Je tudi res, da je imel prodajalec srajco z napisom Phillips in mi je deloval vseeno nekoliko preveč pristranski (možno, da pri sonyu namerno ni nastavil kontrast in barve), samo imam občutek, da Phillips vsaj v tem rangu je nekoliko boljši.
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

mcrastur ::

ko se enkrat menis nad 200k za televizor ,raje pomisl na projektor ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

izbira televizorja

Oddelek: Zvok in slika
51678 (1394) bond007
»

Kateri TV 16:9, 100 Hz? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
569656 (8193) Valentin
»

Nakup TV 4:3 ali 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
323832 (2872) Mirč
»

TV Sony ali Philips?

Oddelek: Kaj kupiti
282399 (2011) mravljinec
»

TV z PIP in diagonalo ekrana 63cm

Oddelek: Kaj kupiti
335041 (4440) hanzeljn

Več podobnih tem