» »

izbira televizorja

izbira televizorja

jk ::

Izbiram med dvemi opcijami:

samo televizor (malo boljši) Sony KV-32FQ70

ali

malo slabši TV Sony KV- 29XL70
+
Infinity BETA HCS - 159.990 SIT
+
Yamaha RX-V340

Oboje bi stalo nekje 300KSIT. Pri drugi varianti me malo skrbi postavitev zadnjih zvočnikov. Kaj je potem boljše boljši TV ali slabši TV pa potem hišni kino?8-)
  • spremenil: CaqKa ()

jk ::

khm...
tv pri prvi opciji bi moral biti ta : Sony KV-29FQ75

CaqKa ::

naslednjič bodi bolj previden pri izbiri naslova, takšen naslov kot si ga sam dal ne izraža kar želiš vprašat.

Turboslav ::

Mogoče bi se ti še splačalo pogledati sonyev model KV32CS76, v bigbangu za 189.990 sit, kar je dokaj dobra cena za tak televizor, je pa res, da ima serija CS nekoliko samosvojo obliko:D
Sir je dober

maticm ::

ZELO pazi na 100Hz če nimaš kabelske kajti po mojem mnenju se ne izplača če je nimaš!! - lastne izkušnje

bond007 ::

Tudi v naši familiji smo kupovali tv z ene 83 cm diagonale. Sem gledal enega daewooja v big bangu za 130k sit. Zelo soliden tv za to ceno. Smo ga že mislili vzet, potem pa smo videli enga philipsa, ki je bil znižan iz okrog 550k sit na 199.900 - res nora slika za ta denar, tut dizajn - les mahagonij. Sicer mal over budget (150k sit), ampak ga je foter takoj vzel... Sicer se ne spoznam ne vem kako na tv-je, edina res zahteva je bila, da ima tv 100hz. Mislite, da bi za takšen denar (200k ) lahko dobili kaj bistveno bolšega? klik klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

aktivni subwoofer - potrebujem še ojačevalec ali ne?

Oddelek: Zvok in slika
51631 (1567) iration
»

Zvočniki za HiFi sistem - kateri?

Oddelek: Zvok in slika
194044 (3720) gregy
»

mp3 avtoradio

Oddelek: Na cesti
232385 (1880) Tody
»

kateri woofer?

Oddelek: Kaj kupiti
81448 (1286) Orchestra
»

Kateri receive kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
111599 (1420) jack

Več podobnih tem