» »

Ima kdo kak video o sestavi kruha?

Ima kdo kak video o sestavi kruha?

ddp ::

Mamo pri računalnišrvi da naredimo nekaj o kruhu in potem to predstavimo. !!!!!!

Pošljite na e-mail ddp@email.si
:))

[Nezaželjena je pretirana uporaba velikih črk (capsing), nezaželjena je pretirana uporaba smajlijev, pa še oddelek si zgrešil - za šolske stvari imamo, prav presenetljivo, oddelek Šola. Pa mogoče bi se splačalo za tak ne ravno najbolj duhamorem projektič celo kaj na lastno pest ustvarit, ali pač? - moderator]
stanko

BigWhale ::

Posnami staro mamo, kako ga zamesi in spece...

;)

Tody ::

Kdo od vaših frendov (starci al pa kej) majo mogoče kak strojček za peko kruha :D pa pejt tisto posnet :D pomoje da če se potrudiš najdeš to tudi na netu :D

Matev ::

mogoče kak strojček za peko kruha


strojček? pa ti si en buhtl

pa še strojček za otroke delat majo ane

mleko pa na vrtu raste

TribesMan ::

Pri mojemu kolegu imajo doma strojček za peko kruha. Luštna reč, sam 25k je pa preveč... za ta denar dobiš ves krug ki ga pri nas pojemo v enem letu... pol moreš pa še pacat da speče tist... men ni bogvekaj... ampak vseeno kar dober kruh naredi... zelo užitno...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Matev ::

in potem naj on stroj poslika in reče tu gredo sestavine not tam pa kruh vn
mislim da ni to namen naloge

voda + moka + sol + kvas in se zamesi ter pregnete in oblikuje v gmoto, ki se jo nato v pečici speče

Tody ::

Vse pametni Matev... Od kdaj pa učijo pri računalništvu peko kruha ? Mislim da je naloga pač se zabavat z fotoaparatom, video kamero.... In ko bodo vsi njegovi sošolci snemal stare bake ko gnetejo tist kruh bo frajer v šolo prinesel slike, video posnetke izdelave kruha na "moderen" način in da to je bistvo te naloge, ne pa da se naučijo kruh pečt :\

Matev ::

uhm
sem spregledal da je to naloga za računalništvo

sem predpostavljal da ima nalogo iz gospodinjstva ali pa da hodi v kak razred osnovne in se pri pouku učijo kako kruh spečt pa da mora spis napisat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aparat za peko kruha (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7625393 (5621) zuz3k
»

Aparat za peko kruha (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14639308 (34499) fosil
»

Pečem domač kruh preračunano stane 0,5 evra/kg (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8919427 (17352) energetik
»

Peka kruha... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5610035 (8257) Nejc Pintar
»

"Stroj" za peko kruha dela težave

Oddelek: Loža
265500 (4762) Zvedavec

Več podobnih tem