» »

DVD recorder

DVD recorder

vidkul ::

Živjo!
Kupujem DVD recorder in ne vem kaj naj kupim. Zhteve so da stane tam do 150k SIT, da ima trdi disk...

kaj priporočate?
lp Vid

Caligula ::

Mislim ,da se dobiijo taki ze za kakih 100.000 SIT.
Samo kaj pa vem. Ce ze hoces nek videorekorder, ki ni obicajen,.. ce itak rabis z diskom verjetno pomeni ,da bi rat sprotne stvari malo snemal--kake oddaje.

Kupi na bolhi takega na DVDje-en prodaja nove Liteonove po 45 jurjev kar je se kar razumno. Itak spravis na 1 RW DVD kake 4 ure spodobnega videa ali pa 8 ur, ce kvaliteta ni glavno vodilo,..

Taki z diski so se predragi pa ne vem, ce res rabis ravno z diskom...

Ce pa bi na vsak nacin rad takega z diskom pa proiporocam, da skocis na www.geizhals.com in pogledas malo kje v EU ma kaka stacuna kak model, ki ti ustreza najceneje in si ga narocis po posti, ce posiljajo v SLO.

Tko bos veliko ceneje prisel cez. Verjetno se splaca kakega z majhnim diskom, ker pac diski sami so poceni in pac kupis loceno vecji disk, ce ga rabis. Itak dobis 160 giga za dobrih 20 jurjev, ce pa bi kupoval video z ze vgrajenim velikim diskom bi pa to mastno preplacal...

vidkul ::

Zadeve ne kupujem jaz, ampak moja sestra in ga hoce dat za darilo. Pripravljena je dati tja do 150k. Hoče da ima disk. Jaz bi si skoraj raje racunalnik namontiral v sobi, ampak to ona hoce :D

lp Vid
lp Vid

Caligula ::

Jah poglej na tisti strani, ki sem jo linkal. Tam bos nasel pol kje je najceneje v Evropi pa racunaj tam do 30, 40 Evrov postnine ali manj pa je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosni trdi diski

Oddelek: Pomoč in nasveti
121730 (1536) Gregor P
»

Core 2 duo sistem

Oddelek: Kaj kupiti
372912 (1710) Cinderela
»

Digitalna kamera za 150.000?

Oddelek: Kaj kupiti
182156 (1783) Calligula
»

Kako se vam zdi tale računalnik... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
663482 (2637) Eru
»

Nakup kolesa

Oddelek: Šport
206536 (6104) R0K

Več podobnih tem