» »

prestari Win98 za novi modem

prestari Win98 za novi modem

georges ::

Prva verzija Win98 ne podpira novega modema ne da se ga inštalirat niti s priloženim Cd-jem.
Zanima me samo to kako namestim povrhu novejšo verzijo win98, ali bi lahko presnel original cd in potem z neoriginalnim nadgradil starejšo verzijo. Računalnik je pa Celeron 600.

Stratus ::

Za nadgradnjo potrebujes CD ki je namenjen nadgradnji sitema ne pa cd ki je namenjen za samostojno instalacijo. To sta dve razlicni verziji cdjev za windows 98 SE . kar pa sprasujes v zvezi z nelegalnimi kopijami pa verjetno ne bos dobil odgovora na tem forumu. Kolikor je meni znano Slo-Tech ne podpira piratstva, s cimer se tudi sam popolnoma strinjam.
Poizkusi kje drugje.
Drugace pa glede nadgradnje, ce imas pravi CD ki je namenjen nadgrajevanju ga enostavno pozenes iz windows okolja in sledis navodilom, zadeva mora delovati. Zna pa se ti zgoditi da bos moral kaksen gonilnik ponovno namestiti.
Glede na nacin kako si vprasal pa ti svetujem da si poisces kaksno pomoc pri vsem tem, ker se mi zdi da se nisi popolnoma dorasel tej zadevi, pa brez zamere to je misljeno kot dobronameren nasvet.
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja OEM windows 7 na win 10

Oddelek: Operacijski sistemi
305960 (2166) starfotr
»

Nakup windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8216096 (7537) gslo
»

bios upgrade brez diskete ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
212315 (1940) kekz
»

Podpora Windows XP Home podaljšana

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
314699 (3648) DCER
»

Winsi

Oddelek: Programska oprema
111076 (918) McHregec

Več podobnih tem