» »

kopirani dvd mi "šteka"

kopirani dvd mi "šteka"

kura ::

lep pozdrav
imam problem pri presnemavanju dvdjev na dvd-r, backup dvdja naredim brez problema, film špila perfektno, zadnjih 10 minut pa mi film na dvd plejerju (yamada 6600) začne štekat ali preskakovat za kako sekundo naprej.

uporabljam winxp s.pack2, dvd decrypterja, dvd shrinka in Nerota ultra edition. Dvd pekač je instaliran kot slave na sec ide-ju zanj pa na spletni strani proizvajalca ni nobenega firmware-ja. uporabljam verbatimove datalifeplus dvdje, tudi dvd target size sem zmanjšal na 4400 mb,

mislim da je temeljni problem v tem ker za sec. ide chanel pa tud za primarnega nimam enejblanga DMA-ja, fora je v tem da sploh nimam advanced taba, tko da tud kot pio ni nastavlen, ko sm si zinštaliral win, je bil dma za vse kanale enejblan ko sm pogledal dons te opcije v mojem device managerju sploh ni več, niti ni advanced taba v katerem bi si ga nastavu. vse bolj se mi zdi da gre za hardwerski problem

a ima kdo idejo kako nej enejblam DMA?
vsake ideje bi bil vesel

Zlehty ::

V Device Managerju gres na IDE ATA/ATAPI controllers, potem pa za Primary in secondary naredis...
Desni klik/Advanced Settings/Transfer Mode za oba Device-a das DMA if available. Pri 2k je tak, pri XPjih mora bit tut.
Se mi pa zdi da majo winsi to avtomatsko nastavljeno.
LP

Cross ::

dej sprobi clonedvd, men je clonedvd 2 najbolš, lepo si izbereš kaj hočš kopirat, kaj ne, na kašn dvd boš snemu in ti ga pol on sam zmanša na tok kokr je treba. jz ga uporablam že neki cajta in ni nobenih problemov.
entering the subspace


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC ND-4550A-ne snema dvd-jev!!

Oddelek: Strojna oprema
445395 (2377) hudychk
»

DVD pece nemarno pocasi ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
71010 (878) Volk|
»

Data rate

Oddelek: Pomoč in nasveti
211340 (1057) Hana
»

problemi z DMA & pekacem v winXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
281609 (1362) fictionel
»

DMA kje vklopit?

Oddelek: Pomoč in nasveti
211018 (763) destiny

Več podobnih tem