» »

Ušesna slušalka Logitech Bluetooth Headset

Ušesna slušalka Logitech Bluetooth Headset

airman02 ::

Pozdravljeni!
Zanimam se za nakup tele zadeve, ampak bolj kot za uporabo s telefon bi jo uporabljal z računalnikom (pogovor prek neta, poslušanje glasbe, itd), pa me zanima če ima že kdo izkušnje s takšno uporabo? Če se splača kupiti ta bluetooth komplet ali ne? Zanima me predvsem kvaliteta zvoka pri povezavi z računalnikom pa to?

slika

link do naprave:
klik

Hvala

bmandelj ::

ja predvsem je odvisno od BT adapterja ki ga imas na pc

recimo z logitech cordless desktop mx for BT ne dela ravno najbolje 8-O (ceprav sta oba od logitecha )
z trendnetovim bt usb adapterjem na mojem prenosniku pa deluje zelo u redu

vendar od slusalke ne moras pricakovati nevem kaj sploh glede kaksne muzike saj je primarno narejena za pogovor in ne za predvajanje glasbe

moje mnenje je: zelo dobra za pogovor preko pc ali preko telefona, dobra baterija in dobra ergonomija, mogoce malo velika in pa ni za glasbo

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

CubiX ::

Jst sem ravno nabavil slusalko konkretno z namenom, da jo uporabljam s PCjem. Povezujem jo z MSI Btoes donglom in sodelujeta super. Samo bodi pozoren: Zvok slusalke ni tako kvaliteten kot z obicajnih PC slusalk. Je pac narejen za telefone, ki nimajo tako super zvoka. Je pa povsem zadovoljiv za klepet. Mikrofon pa odlicno snema zvok. MP3je bos pa poslusal drugje :)
Elementary, my dear Watson.

pmodic ::

a kdo ve kaj je potrebno naredit, da jih lahko na PC uporabljam koz slušalke in mikrovon, na primer za MSN ali Skype?

neoto ::

Potrebuješ "le" še sprejemnik za bluetooth...

pmodic ::

ha ha ha, ma to imam, integriranega v notebooku. Kaj sedaj?

neoto ::

Če imaš windowse XP, potrebuješ še SP2. S tem imaš vse, kar rabiš. Pol moraš "samo" še vse skupaj nastaviti (pri tistem ti pa ne morem pomagati)

Saeed ::

A pa bi kdo znau pomagati pri nastavitvah, ker jaz imam tudi ta problem.
Moj pc mi slušalko najde preko bluetooth. Zatekne pa s, ko bi jaz to uporabil
v skype ali msn programu.
Če mi lahko kdo bolj podrobno razloži nastavitve, da bodo slušalke delovale
tudi na PC-ju.

hvala in LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bluetooth slušalke + usb dongle težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
192323 (2042) nokia6310
»

Prenosni mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
222376 (1448) dragoonka
»

Uporaba Bluetooth slušalke za pogovor v MSN Messengerju

Oddelek: Zvok in slika
101656 (1541) Merlin_1
»

Navaden telefon preko PC-ja do internetne telefonije - kako?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81953 (1791) Caligula
»

Išcem web cam

Oddelek: Zvok in slika
61216 (1150) flipflop

Več podobnih tem